Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
349.799
Cevap
2.720
Favori
21.324.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 88388839884088418842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aşağıdaki kod ile 3 kart düşürme olayını hızlıca yapabilirsiniz.

http://store.steampowered.com/explore/ bu sayfaya girin, ctrl+shift+j basıp alttaki kodu yapıştırın.

var GenerateQueue = function( queueNumber ) 
    {
    console.log( 'Queue #' + ++queueNumber );

jQuery.post( 'http://store.steampowered.com/explore/generatenewdiscoveryqueue', { sessionid: g_sessionID, queuetype: 0 } ).done( function( data )
    {
    var requests = [];

for( var i = 0; i < data.queue.length; i++ )
    {
    requests.push( jQuery.post( 'http://store.steampowered.com/app/10', { appid_to_clear_from_queue: data.queue[ i ], sessionid: g_sessionID } ) );
    }

jQuery.when.apply( jQuery, requests ).done( function()
    {
    if( queueNumber < 3 )
    {
    GenerateQueue( queueNumber );
    }
    else
    {
    window.location.reload();
    }
    } );
    } );
    };

GenerateQueue( 0 );

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Haziran 2016; 12:58:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hilmignc

Beyler Merhaba,

5 kişilik bir arkadaş grubumuz var steamdan alıp multi takılalım diyoruz. Şöyle keyifli indirimli/indirimsiz oyun önerilerinizi alabilir miyim ? Baktım baktım bulamadım kafa gitti konu içinde :D Şimdiden teşekürler

Killing Floor 2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Port Valdez P kullanıcısına yanıt
    Genellikle Arica Valparaiso Heavy Metal ve Atacama Desert oluyor. 2-3 tane de vietnam dlc sini almadan girebileceğiniz Vietnam map leri var X15 point'li. Ben kar temalı bir Rush haritası görünce atlıyorum hemen güzel çatışma ortamı oluyor. Kısaca Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Soma denildiği kadar güzel miydi ya? Madem öyle alıp oynayalım o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkual

Gerilim istiyorsan Alien , hikaye istiyorsan SOMA.

filmi yokmuydu alin nin
  • İyiki Life İs Strange yerine Tales From The Borderlands almışım. Oyun felaket çıktı, Lis ilk bölümden daha fazla beğendim. Oynamamış olanlar bir şans versinler beğenecekler.

• Assassins Creed 4 Black Flag almayı düşünüyorum önceki oyunları oynamadım bir sıkıntı yaşar mıyım?

• L.A noire nasıl oyun iyimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Valla öyle oldu. Witcher 3, Tomb Raider ve birkaç eski/küçük oyun haricinde do?ru düzgün indirim de yok gibi. DOOM 131TL olmu?, ben onu nasyl alayym? Zaten 100 lira civaryna bulunuyordu Key olarak. Far Cry Primal da key ile ayny paraya geliyor ?imdi. Witcher 3 DLC'ler deseniz ona keza. GTA V yine pahaly, 107TL. Hem indirim oranlary dü?ük, hem enpara gibi kampanyalar bitti. Oyunlar gerçekten pahalyya gelmeye ba?lady.

Dusuk fiyata tonla guzel oyun var bu aaa oyunlara saplantimiz nedir anlamiyorum.

Alin size guzel bir oyun 13 tl

Plastic warfare multiplayer shooter unreal engine 4v4

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Bunlar hocam
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: RainyDream

Daha iyi bir yapay zeka ve çeşitlendirilmiş oyun deneyimi istiyorsanız Attila, Roma'nın doğuşuna ve dönemin uluslarına ilginiz varsa Rome 2'yi tavsiye ederim. Başlarda iki oyundan da büyük zevk alırsınız fakat sonradan Rome2'nin eksiklikleri gözünüze batmaya başlar. Ayrıca hangi oyunu alırsanız alın muhakkak "Radious Total War Mod" yüklediğinize emin olun. (Rome2 için en azından sadece AI güçlendirmesi sağlayanı yüklemeniz yeterli.)

Grafik olarak durum nasıldır hocam attila alıcam sanırım sli desteği varmıdır y510p kullanıyorum

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Yaşamazsınız
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Yaşamazsınız, ille de hikaye bütünlüğü olsun derseniz "Apple of Eden" ile ilgili küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Bunun dışında diğer seriden bağımsız bir oyun zira gemi savaşlarında da yeni bir dönem başlattı AC serisine.
  • Almak istediğim oyunların bir kısmını almış bulunmaktayım.48,39 lira tuttu.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar

quote:

Orijinalden alıntı: RainyDream

Daha iyi bir yapay zeka ve çeşitlendirilmiş oyun deneyimi istiyorsanız Attila, Roma'nın doğuşuna ve dönemin uluslarına ilginiz varsa Rome 2'yi tavsiye ederim. Başlarda iki oyundan da büyük zevk alırsınız fakat sonradan Rome2'nin eksiklikleri gözünüze batmaya başlar. Ayrıca hangi oyunu alırsanız alın muhakkak "Radious Total War Mod" yüklediğinize emin olun. (Rome2 için en azından sadece AI güçlendirmesi sağlayanı yüklemeniz yeterli.)

Grafik olarak durum nasıldır hocam attila alıcam sanırım sli desteği varmıdır y510p kullanıyorum

Grafik olarak Attila daha iyi fakat optimizasyon sorunu var biraz. Medium ayarlarda oynarsınız muhtemelen.

Ekleme:https://forums.totalwar.com/discussion/146579/attila-sli-and-crossfire şu konuda Nvidia'nın SLI desteği yayınladığı driver paylaşılmış fakat kullanıcıların yorumu performanstan verim alamadıkları yönünde, bu konuyu biraz araştırın isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RainyDream -- 24 Haziran 2016; 13:18:17 >

• Cod world at war alınır mı beyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RainyDream kullanıcısına yanıt
    Benim için seriden bağımsız olması önemli tüm seriyi oynamak uzun sürer AC neymiş merak ediyorum korsanlık ilgimi çekti , Apple of Eden neymiş bakarım sağolasın...

• Arkadaşlar Blacks Ops 2 almayı düşünüyorum parama yazık etmiş olur muyum? Son zamanların en beğenilen hikaye modlu oyunu diye biliyorum BO2. Bilen varsa bir yardımcı olabilir mi? Oyun 45 TL çünkü.
  • bu yaz indirimlerine 50 TL ayıra bildim ama maaşımı alma şansım var bir iki güne şimdilik 50 TL ile hangi oyunları almalıyım genççler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...BeDo...

Selamlar herkese

The witcher 3 ü aldım ama DLC leri şimdi değil de sonra satın alsam ne fark eder ? şimdi satın alsam ne fark eder ? Senaryoya bir etkisi falan oluyor mu?

Zaten iki dlcnin de ana hikaye bittikten sonra oynanmasini oneriyolar. Ama kesinlikle oynamalisiniz Dlcleri, ben ana oyundan daha fazla zevk aldim DLC lerden. Expansion pack icin 40 saat diyolar ama ben 70-80 saat oynamisimdir heralde.

• 
Sayfa: önceki 88388839884088418842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.