Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: WBC , Alnemu , Alnemu , DissHeytan , DissHeytan , SelimmDD Daha Az
6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü5 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
349.790
Cevap
2.720
Favori
21.323.313
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51515152515351545155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

20 tl ye almıştım zamanında ama 20 lira bile az bence bu şahesere
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeykimÇok

quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Bu extra copy muhabbetini anlamadım. Skyrim hali hazırda var. Complete Pack aldığımda yanacak mı, envantere mi düşecek kimse bilmiyo. Heralde bir baba yiğit gözü karartıp aldığında öğrenicez. 1-2 saate çıkmazsa bunu yapan ben gözü karartıyorum arkadaşlar

eğer oyun sende varsa, Complete Pack'ın içerisindeki aynı oyun boşa gidiyor.

Oyunu satın almaya çalıştığında altta çıkan not tam tersini söylüyor. Elinde olan oyunun envaterine düştüğünü yazıyor. Muhtemelen Skyrim'e hali hazırda sahip olan biri olarak ben Legendary Edition alsam ayrı bir Skyrim'de envanterime düşecektir.

bende Left 4 Dead 2 vardı. Valve Pack alınca, Valve'nin içindeki Left 4 Dead boşa gitti.

alttaki notta da dediğim gibi yazıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: UcanTosbaga

quote:

Orijinalden alıntı: samibatu

Beyler biraz ilginç olacak ama...
    GTA Vice City şuan %60 görmüş.
    Yarın öbür gün daha düşme ihtimali var mı ? Alacağım yoksa...
    Nostalji iyidir.

ben de alacam, bekle bence. bi ara gta complate 6 dolara mı ne düşmüştü. şimdi de düşer

Tamamdır hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: WystRoupzt

quote:

Orijinalden alıntı: feradini

Beyler allahı olan yardım etsin!!! Bi kaç oyun satın aldım ve en altta ki 3 kartı verdi ne anlama geliyo onlar ?
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Bu ne saçma mesaj Allah ı olan filan ?

Kardeş bırak şimdi de yardım et o kartları ne yapayım ben şimdi ?

• quote:

Beyler allahı olan yardım etsin!!! Bi kaç oyun satın aldım ve en altta ki 3 kartı verdi ne anlama geliyo onlar ?

Summer Adventure Card olan son 3 kartı soruyorsan; oyun aldıkça kazandığın XP'lerle kart toplamışsın ve onlar düşmüş.

Bildiğim kadarıyla yaklaşık 10$, 1 karta tekabül ediyor.

Eğer bu kartlardan 10 tanesini (1'den 10'a kadar numaralı) toplarsan, rozet işleyecek seriyi elde ediyorsun. Rozeti işlediğinde de ana sayfanın ortasındaki Summer Adventure oyununda girdiğin takıma puan kazandırmış oluyorsun. Birkaç Item düşüyor ek olarak.

Eğer o girdiğin takım gün sonunda 1. çıkarsa, takıma puan kazandırmış olan şanslı 30 kişiye, istek listesindeki herhangi 3 oyun hediye verilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 21 Haziran 2014; 21:08:41 >

• Takım olayındaki 30 kişiye dağıtılacak oyun hediyelerini en az kaç puan kazandırırsak alabiliyoruz ?
  • Ne güzel street fighterla mortal kombat alcaktık.Neyse 30 hazirana daha çok var illaki düşer.
  • yahu gene kaybedelim ama 2. 3. olalım kaybedelim açık ara sonuncu takım olmak ne kötü :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanTosbaga

quote:

Orijinalden alıntı: samibatu

Beyler biraz ilginç olacak ama...
    GTA Vice City şuan %60 görmüş.
    Yarın öbür gün daha düşme ihtimali var mı ? Alacağım yoksa...
    Nostalji iyidir.

ben de alacam, bekle bence. bi ara gta complate 6 dolara mı ne düşmüştü. şimdi de düşer

Gta komple paket en fazla 80% indirimle 10 dolar olmuştu. Sizin dediğiniz GTa 3, GTA VC ve San-Andreas mı?
  • Oylamada Mortal Kombat'ın seçilmemesi beni şok etti resmen.

Skyrim indide DLC 'leri inmedi. DLC 'lerini bekliyorum ben. Rome 2'nin DLC'leride inmiyor. Beklemeye devam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WystRoupzt

quote:

Bu ne saçma mesaj Allah ı olan filan ?

cüzdana bak

• 9 dolar olmuş
  • Hocam ben 3 tane oy kullandım ama bana yaz kartı düşmedi neden acaba ?
  • Kırmızı takımdaydım ve kazandık. Ama hiç puan kazandırmadım takıma bu yüzden mi kart gelmedi?
  • Şu Skyrim'in kendisi bende zaten vardı. LE'deki DLC'ler de indirimli hâliyle toplam yaklaşık 22,5$ ediyor. 13$ versem, oyunun kendisine zaten sahibim. DLC'lere de keşke daha fazla indirim gelseydi.
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Açıklanmıştı 8 level altına kart düşmüyor diye.
  • Arkadaşlar iki saattir "Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
    Lütfen Steam Destek ile irtibata geçin." hatasını alıyorum sizdede var mıdır bu hata
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Hocam ben 3 tane oy kullandım ama bana yaz kartı düşmedi neden acaba ?

Ayrıntısını bilmiyorum; ama Steam'in Türkçe sürümünde yer alan açıklamada "Kullanılabilirliğe bağlıdır. Kısıtlamalar olabilir." diye bir ibare var.

Sanırım profilinin Level 8 olması isteniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 21 Haziran 2014; 21:14:38 >
  • quote:

Steam yaz indirimleri için eğer bulunduğun takıma yardım etmek istiyorsan onları biriktireceksin.(Yanlış biliyorsam lütfen düzeltin)

• quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Summer Adventure Card olan son 3 kartı soruyorsan; oyun aldıkça kazandığın XP'lerle kart toplamışsın ve onlar düşmüş.

Bildiğim kadarıyla yaklaşık 10$, 1 karta tekabül ediyor.

Eğer bu kartlardan 10 tanesini (1'den 10'a kadar numaralı) toplarsan, rozet işleyecek seriyi elde ediyorsun. Rozeti işlediğinde de ana sayfanın ortasındaki Summer Adventure oyununda girdiğin takıma puan kazandırmış oluyorsun. Birkaç Item düşüyor ek olarak.

Eğer o girdiğin takım gün sonunda 1. çıkarsa, takıma puan kazandırmış olan şanslı 30 kişiye, istek listesindeki herhangi 3 oyun hediye verilecek.

Hocam çok çok teşekkür ederim.

Peki şunu anlamadım bi arkadaş her oyun aldığım da 10$'lık hediye kart gibi bir şey veriyor demişti. Hatta şöyle bir şey var;

• 
Sayfa: önceki 51515152515351545155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.