Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14042. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: imjohnnystark Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 20 Misafir (2 Mobil) - 18 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.870
Cevap
2.721
Favori
21.334.032
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş

İyi kurtulmuşsunuz hocam, hayırlı olsun. Ama ufak bir servet bırakmıştır.   Benim de aylar sürecek sanki, hele auto'ya almadan kendim organize ederken daha zor oluyor.

Siz hangi program ile hangi modda yaptınız? 9k kart 3 ay, oradan benimki ne kadar sürer hesaplamaya çalışayım.

• osmanlı06 kullanıcısına yanıt

9000 kart nedir ya hocam naptin sen  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

teşekkürler idle_master_extended_v1.7 indirdim ben auto olarak sizin gibi uğraşmaya kalksam bırakırdım yapmazdım herhalde bu şekilde zor bitirdim yorucu sıkıcı çok zaman alıyor :) ayarlar aşağıdaki şekilde

şuanda yedek hesabımdaki 600 kart var son 10 kart kaldı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanlı06 -- 2 Kasım 2021; 13:33:14 >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Şimdi onları tek tek sat uzun iş valla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Auto toplu satışa çıkaran bir eklentide var. Uğraşmıyosun

• Aralıkta Amazon Prime Gaming, Jedi Fallen Order felan verirse ortalığı yakar geçer gibi  

• Mount & Blade Warband ya da Legacy Collection satan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anında sat özelliği ile çok zorlanmaz bence ama yine 600 kere tıklamak gerekiyor  

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Fiyata bak fiyatı gir sata bas uzun iş yav

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dragon Age Inquisition kod: GPYY-YBPX-46SS-6YAG-3W27

Control: 57PM245723FE06AC4E

• DeShawN1905 kullanıcısına yanıt

Dragon Age'ı aldım, teşekkürler.

• Kod paylaşmak isteyen arkadaşlara ufak bir uyarı: Kod'u direk buraya koymayın arkadaşlar. Her dk konuya F5 atan çakallar havada kaparlar. Ya bir bilmece vs ile koyun kodu ya da ilk mesaj atana vereceğim/ihtiyacı olan var mı tarzında bir ilk mesaj atın sonra özel mesajdan gönderirsiniz.

• Bu script https://github.com/Nuklon/Steam-Economy-Enhancer sayesinde browser üzerinden kartlarınızı tek tık ile satabilirsiniz.

Mağazadaki en düşük satış fiyatından 0,01 kuruş düşüğe sat gibi özelleştirmeler yapabilirsiniz.

Kart düşürmek için https://github.com/JonasNilson/idle_master_extended/releases uygulamasını kullanmak isteyip login olamayanlar için altta paylaştığım video yardımcı olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=102LMsgVmto Videoda 1.5 sürümü üzerinden anlatmış ancak ben 1.7 sürümüyle de bu şekilde girebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meqlotkobo -- 2 Kasım 2021; 17:14:17 >

• Dragon Age Inquisition: HCZZ-FVRD-F2P2-PPKM-JM2D

• Dragon Age Inquisition kaçırdım ama paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim. Sırf şunun için amazon prime üyelik alasım yok ama şundan dolayı alacağım gibi. Geri kalan oyunların hepsi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

Hocam belki sorulmuştur kusura bakmayın kaçırdıysam, bu program ile steam'den banlanma vs gibi riskler yaşar mıyız?

• Haklısınız şu para inanılmaz ötesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • insomnia04 İ kullanıcısına yanıt

Yıllardır kullanırım, kullanan da yüzlerce kişi bilirim, hiçbir sorun olmadı. Olması da pek mümkün değil çünkü programın yaptığı şeyi aslında sen kendin CMD'den de (komut satırından) yapabiliyorsun. (oyunu indirmeden oyuyormuş gibi gösterme) Programın esprisi şu oluyor, sadece kart düşürebileceğin oyunları profil sayfandan okuyup, o oyunları çalıştırıyor.

Ayrıca zaten 2 saat dolmadan Steam kart düşürmene izin vermiyor. O sebeple Steam iade politikasını da çiğnememiş oluyorsun.

Hiçbir şeyin %100 garantisi yoktur ancak %99 hiçbir sorun yaşamayacağını söyleyebilirim.

Kasım ayı oyunları bugün belli olacak.

Humble Choice her ayın ilk salı günü yenilenir.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.