Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: David Attenborough , 13th Patronus Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.800
Cevap
2.720
Favori
21.324.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş

Çıkış yapmadan önce istediğin zaman ön siparişini iptal edebilir ve iade alabilirsin. Oyun çıktıktan sonra 14 gün içerisinde oyunu 2 saatten daha fazla oynamadıysan iade edebilirsin. Bu ilkenin amacı sebebiyle "çıkış", oyunun erken erişim, beta ve alfa versiyonları da dahil olmak üzere oynanabilir tüm sürümlerini kapsar.

• D. kullanıcısına yanıt

yakında epic fiyatı artar

• m-99 M kullanıcısına yanıt

Oyunun geliştirme süreci de çok sıkıntılıydı zaten hocam. Özellikle bir ara parasal sıkıntıya düştüler birkaç kere de Remake'in yapımına tekrardan başlandığı söylenmişti. Fiyat çok iyi ama bende oyunun pek iyi çıkacağına olan umudum olmadığından ön sipariş vermedim. Kena daha çok umut vaat ediyor System Shock Remake'e nazaran :)

• steam de ea play in 5 tl olmasi bir seferlik degil miydi?

benim 3 gun once bitmesine ragmen 5 tlye tekrardan 1 ay daha abone olabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

steam de ea play in 5 tl olmasi bir seferlik degil miydi?

benim 3 gun once bitmesine ragmen 5 tlye tekrardan 1 ay daha abone olabiliyorum.

Aynen 1 seferlik iptal edip tekrar alabiliyorsun :D Aklınca cocuk kandiricaklar.

• Onvious kullanıcısına yanıt

şimdi sen yazınca baktım da 5.80den vermiyor. zaten ödeme ekranına da atmıyor. direk abonelikler sayfasına atıp 29tl olarak ücretlendiriyor.

edit:

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psyduck17 -- 28 Şubat 2021; 19:42:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Fiyatı artma ihtimaline karşı çaktım ben de, her ne kadar korku/gerilim türündeki oyunları sevmesem de.

Korku türünü ben de sevmiyorum ama shock oyunlarının yeri ayrı. Yenilerini oynamışken atasını da oynayalım dedim

• Ben de buna dayanarak aldım aslında. Cyberpunkı da oynamadan iade etmiştim kötü çıkınca. Bu şansa sahip olmak iyi. Yorumlara bakarak karar veriyorum.

Kena, system shock gibi 70 liradan gelen oyunların bu fiyatta kalması zor gibi duruyor. Artışlar yaşanabilir.

• Diablo 3’ü en uygun nereden alabilirim arkadaşlar? Bu saatten sonra ilk kez oynamak için iyi bir oyun mudur? Knight online bataklığına düşmemek için bir kaç kişi tavsiye etti, sizden de tavsiye bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    Knight bataklığına düşmemenin yolu single rpgden geçiyor :)
    Skyrim witcher dragon age kingdomcome gibi oyunlar mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Diablo 3’ü en uygun nereden alabilirim arkadaşlar? Bu saatten sonra ilk kez oynamak için iyi bir oyun mudur? Knight online bataklığına düşmemek için bir kaç kişi tavsiye etti, sizden de tavsiye bekliyorum.

Bunu bende merak ediyordum yakin zamanlarda, hesap olarak denk getirirsen belki uyguna satan cikabilir, key olarak fiyatlari bu sekildeymis tabi bir de bunun dlcsi var..

https://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-diablo-3//

Not: Oyunu bir süre free to play olarak yani ödeme yapmadan oynayabiliyorsun, bence ilk önce dene daha önce hiç oynamadıysan daha sonra satın alma işini düşün. Mükemmel bir oyundur kesinlikle pişman olmazsın satın almakta ama yine de belki oyun zor gelir, vb. denersen daha iyi olur senin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 1 Mart 2021; 0:36:9 >

Ben 1 hafta önce aldım . En iyi fiyat VPN ile Rus battle.net hesabı 90 TL ye geliyor. Oyun hala keyifli. Önceden almış hesabı satmıştım. Tekrardan aldım eskiye göre oyun çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Ben 1 hafta önce aldım . En iyi fiyat VPN ile Rus battle.net hesabı 90 TL ye geliyor. Oyun hala keyifli. Önceden almış hesabı satmıştım. Tekrardan aldım eskiye göre oyun çok iyi.

Hocam selamlar nasılsın? Bir borderlans oynayamadık seninle :)))

oyun + dlc ile mi 90 tl eger oyle ise iyiymis.

• Impakt kullanıcısına yanıt

Yok hocam dlc li fiyatı yüksek ana oyun o fiyattı

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam :)
  • Impakt kullanıcısına yanıt
    Deneme sürümünün olduğunu bilmiyordum, teşekkürler hocam bugün yükleyeyim hemen.
  • osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, Dlc almasak çok bişey kaybeder miyiz?
  • Blizzard Battle.net uygulaması güncellenmiş, eskisine göre daha güzel olmuş. Kısıtlı olsa da bazı özelleştirme seçenekleri gelmiş.

Hocam 2 dlc var biri oyunu devam ettiren hikaye dlc si. Diğeri oynamak için necromancer karekterini ekliyor. Tercih meselesi indirimde alın bence ilk başta ana oyunu oynayın.

• kutsall1 kullanıcısına yanıt

Bu konuda satış mesajları yasak diye biliyorum. Key/Gift konusunda konu açmanız daha iyi olacaktır.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.