Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DissHeytan , DissHeytan , r3p5achh Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 24 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.787
Cevap
2.719
Favori
21.322.391
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Shadow Tactics %90 indirimle 6 TL şuanda.

Bu tarz oyunları seviyorsanız kaçırmayın derim.

• Lord De Seis kullanıcısına yanıt

Hatırlatmakta fayda var, Epic'te ücretsiz olarak verilmişti. Oradan almış olabilirsiniz, kontrol edin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Hatırlatmakta fayda var, Epic'te ücretsiz olarak verilmişti. Oradan almış olabilirsiniz, kontrol edin derim.

Bende vardı zaten ben olmayanlar için yazdım. 6 TL bedava gibi bişey zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psyduck17

FIFA 21 - Playstore bildiğim en ucuz bu var. daha ucuzunu bilen varsa yazar zaten.

Dip fiyat olması gerek. Başka hiçbir yerde daha aşağısını görmedim.
  • arkadaşlar kıyıda köşede bir indirim kodu kupon kodu vs yok mu? insurgency sandstorm alacaktım 25 tl eksik

• MGS 5 definitive experience aldım önce ground zeros oynadım 1 bölüm varmış zaten 1 saatte bitti çok kısaymış ground zeros şimdi phantom pain indiriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Impakt kullanıcısına yanıt
    Ben de alamıyorum. Mafia’yı aldık zorlarına mı gitti acaba Kartı mı blokladılar anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Ben de alamıyorum. Mafia’yı aldık zorlarına mı gitti acaba Kartı mı blokladılar anlamadım.

Benim banka kartlarımda dahil tüm kartlarıma red veriyor Humble Bundle bu ne rezil bir ödeme sistemidir anlamıyorum.

• Lord De Seis kullanıcısına yanıt
    Oyunun Türkçe dil desteği de varmış, oyunu oynayan var mı? Stronghold Crusader’i severek oynayan birine hitap eder mi?
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Şu günlerde Shadow Tactics'i oynuyorum ve şunu söylemeliyim ki o fiyat bedava resmen bedava. Ori'nin ilk ve ikinci oyununda nasıl Moon Studios övülüyorsa Shadow Tactics ve Desperado 3 de yine aynı kalite çıtasını yükselten oyunlar ve bu oyunları yapan Mimimi Games de övülmeli. Her bir bölüm kendi içinde çok çeşitli ve bölüm dizaynları her türlü istediğiniz taktiği destekler nitelikte. Özellikle Klei'nin Mark of The Ninja'sına aşırı benzettim bu çeşitli taktiksel bölümleri sayesinde. Shadow Tactics de de 9 saati devirdim ve müthiş zevkli. Kesinlikle şu aralar oynayacak oyun arayanlara hatta gizlilik türünü sevenlere öneriyorum.

@Recaizade-i Nabizade Hocam Stronghold Crusader dan çok farklı oyunlar. O tarz bir strateji oyunu değil Shadow Tactics. Daha her bölümde 2 veya daha fazla karakteri kontrol ettiğiniz ve birden fazla amacı gerçekleştirdiğiniz güzel bir gizlilik taktiksellik oyunu. Strateji soslu tabi :) Merak ediyorsanız Desperados 3'ün oynanışına bakabilirsiniz, zaten aynı ekip yaptı her iki oyunu da.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yazdıklarınızdan sonra oyunu almamak olmaz, şimdi alacağım :) Türkçe dil destekli güzel oyun bulmak bu kadar zorken böyle güzel bir oyunu bu fiyata kaçırmak olmaz :) Bilgi verdiğiniz için hem size hem de indirimi haberdar eden arkadaşa teşekkür ederim :)
  • Fanatical'i FANDOM satın almış. Umarım İGN aldıktan sonra Humble Bundle'nin başına gelenler Fanatical'in de başına gelmez. Aralıklarla güzel bundleler çıkıyor Fanatical'de bunu da kaybedersek kötü olur.

• Control Steam keyini alacak olanlar kaça satacak acaba Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javelin. -- 24 Şubat 2021; 22:32:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Javelin.

Control Steam keyini alacak olanlar kaça satacak acaba  

50 liradan satarlar büyük ihtimalle. Fazlası gereksiz olur.

• anthem iptal edilmis.

studyo , dragon age ve mass effect odaklanmis durumda

umarim bu 2 oyun da patlamaz

• Onvious kullanıcısına yanıt

EA stüdyoları altında çıkan herhangi bir oyunun "iyi" çıkacağına inancım çok çok düştü. Olsa olsa Jedi Fallen Order gibi ortalama olur ki o bile EA'in kasaplığından nasibini her türlü almıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 24 Şubat 2021; 23:5:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

EA stüdyoları altında çıkan herhangi bir oyunun "iyi" çıkacağına inancım çok çok düştü. Olsa olsa Jedi Fallen Order gibi ortalama olur ki o bile EA'in kasaplığından nasibini her türlü almıştı.

hocam ilginc bir sekilde bioware in beceriksinizliginin EA ile alakasi yok. hem anthem hem de andromeda icin EA devasa zaman ve para vermesine ragmen bioware 2 oyunuda 1yil dan kisa bir surede yapti.

EA in en buyuk hatasi bioware i adam akilli denetlemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Öyle demeyin hocam benim It Takes Two'dan umudum var. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• @Onvious Sanmam hocam. EA, kendi çatısı altında çıkan bir oyuna para ve zaman verir doğrudur ama elinde makasla da başlarında her zaman bekler. Microsoft'u bu stüdyoları denetleme konusunda zamanında gömerlerdi ama en azından Microsoft böyle oyunları kendi şirket mantıklarına göre kesip biçmez iyi oyunlar çıkartırdı, hala da çıkartıyor. EA bu kasap mantığı ile kendi çatısı altında ki her projeyi mahfetti, hala da bu potansiyelleri var. Ama umarım ben haksız çıkarım da yeni Mass Effect ve Dragon Age oyunları iyi çıkarda hem EA hem de özellikle Bioware adına seviniriz çünkü onlarında EA mezarlığına gitmelerine çok üzülürüm.

@The Frost It Takes Two oldukça iyi çıkacaktır hocam ama onun da sebebi Josef Fares'in inadı ve açıksözlülüğünden dolayıdır bence Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Anthem'i zamanında ekran kartının yanında hediye vermişlerdi. Hiç oynamak nasip olmadı. İyiki de oynamamışım yazık oldu oyuna potansiyeli çok iyi olabilecek bir oyunu mahvetti EA bu kaçıncı oldu artık yazık günah..

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.