Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gangstarr34 , Darksun80 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.807
Cevap
2.720
Favori
21.325.434
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
    1.5 yıl önce almıştım ama pro olan yoktu o zaman hocam.Sorabilirsin sorun varsa
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt

Ne demek rica ederim. Benim de zamanında konsolda deneyimleyemediğim için baya üzüldüğüm bir seriydi. Bitirmek bu yıla nasip oldu özellikle maskesiz temiz havayı içimize çekmeyi özlediğimiz bu günlerin temasına da cuk oturan bir oyundu. 3. oyunu da en kısa sürede bitireceğim. Aklınıza gelebilecek tüm insani duyguları bir arada yaşayacağınız bu oyuna benzer bir oyun bulmak çok zor.

• In Vino Veritas kullanıcısına yanıt

Ben 7-8 aydır kullanıyorum, sorabilirsiniz

• SteamDB'e göre 11 Şubat Perşembe günü saat 21.00 da Çin Yeni Yılı indirimleri başlayacak gibi gözüküyor. Oyun almak isteyen arkadaşlar şimdiden cüzdanlarını hazırlasınlar çünkü neredeyse tüm oyunlar dip fiyatlarını bu indirim etkinliğinde alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt

normalde indirimi 4 gözle beklerdim de bu sefer hevesim kaçtı. mafia definitive edition bekliyordum. şu an indirimde ama indirimli hali 200 lira. şimdi az indirime girip 3 gün sonra daha fazla indirime gireceğini sanmıyorum. zaten "Teklifin geçerlilik süresi: 18 Şubat" diyor. bu sefer indirim dönemini boş geçmeyi planlıyorum.

• Mafia zaten çok yeni bir oyun 2 seneden aşağı 200'ün aşağısına düşmez. 18 şubatta biteceğine göre sanırım indirim dönemini de dahil etmiş Mafia. Çin yeni yılı indirimlerinde de bu fiyat aynı kalacaktır tahminimce.

• Shadow Tactics: Blades of the Shogun 7 liraya düşmüş, commandos tarzı oyunları sevenler kaçırmasın

https://www.enucuzoyun.com/shadow-tactics-blades-of-the-shogun

• Bu Sekiro ne inatci oyunmus arkadas %35den fazla indirim gordu mu Steam disinda baska platformda?

zaten öyle extrem bir indirim beklentim yoktu. 150-170 gibi olsa alırdım diye düşünüyorum. rdr2yi 200e aldıktan sonra buna da 200 verirsem rdr2 üzülür Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Activision'ın leş inatçılığı o. Bir Activision bir de Square Enix sanki dünyanın en iyi oyunlarını yapıyormuş gibi kaç yıl geçmesine rağmen oyunlarına sağlam indirim yapmıyorlar.

@ali_0017 RDR2 o fiyatı sonuna kadar hak eder de 10 saatlik Mafia, 100 TL üstünü hak etmiyor bence Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Ama yine de siz bilirsiniz.

rdr2yi bitirdikten sonra arkadaşımın xbox'ını ödünç alıp, onun hesabına rdr1 satın aldım onu da bitirdim. hikaye yarım kalmamalıydı Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

mafia 1 de dediğim gibi %50 indirime girerse alırım. şu anda epicde kod olsa yine alırdım da, 200 o oyun için psikolojik sınırımın üzerinde

Square enix bir nebze iyi en son çıkan tomb raiderı iki sene geçmesine rağmen 50 TL'ye alabiliyoruz ancak activision öyle değil 15 senelik oyunlara bile bir dünya para istiyor
    Yeri geliyor indirim döneminde indirim bile yapmıyor
    Activision kesinlikle ama kesinlikle oyuncu dostu bir firma değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç oynamadıysan da hayatın boyunca her detayını hatırlayacağın bir oyun mafia1.

• Impakt kullanıcısına yanıt

Hocam onu forumda yüzde 20 indirim gift ile yollayan arkadaşlardan almakan başka çare yok.Düşmüyor daha fazla.Ben bu akşam öyle alacağım.Ps4 de 30 FPS ile bitirememiştim.Pc de bitireceğim umarım.Souls oyunlarında en fazla eğlendiğim ve ilerlediğim oyun kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 8 Şubat 2021; 16:32:19 >
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt

umarım öyle olur. ayın 11inde steamle beraber epic kupon verirse alırım.

• arkadaşlar steamde kış indirimi gibi indirim olacak mı tebin %50 iade kampanyası ayın 15 ine kadar duruma göre bekleyeyim bilgi bulamadım hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle katılıyorum. Activision biraz şu aç gözlülüğü bırakıp da amaçları oyun satmak olsa şimdiye bir sürü fanları olurdu ama tek yaptıkları CEO'larına daha fazla bonus vermek. Bir EA bir de Activision kapansa hiç üzülmem vallahi üstüne de bir toprak ben atardım.

@ananas32 Bu hafta 11 şubat perşembe 21.00 da Steam Çin Yeni Yılı indirimleri başlayacak. O zamana kadar bekleyin bence.

• ananas32 A kullanıcısına yanıt

Bakiye yukleyerek iade alanlar vardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polanski TR -- 8 Şubat 2021; 17:54:32 >
  • Epic bu yil cok daha fazla exclusive oyun duyuracakmis, eger Bloodborne exc olursa sanirim ilk oyunumu almis olucam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 8 Şubat 2021; 20:29:44 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.