Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bigshaq , DoomKing , CptShn , LoganT , bulduren Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 43 Misafir (3 Mobil) - 42 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.803
Cevap
2.720
Favori
21.324.591
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Payback mi crew 2 mi alalım arkadaşlar?

• Evil Within 2 aldım, 25 TL. TR'de dip fiyat 33.

• Pes 2021 almak için pes 2020'ye mi sahip olmak gerekiyor?

Edit: update yazıyor oyunun üstünde belki saçma ama böyle bir düşünceye kapıldım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soar -- 21 Kasım 2020; 1:22:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soar

Pes 2021 almak için pes 2020'ye mi sahip olmak gerekiyor?

Edit: update yazıyor oyunun üstünde belki saçma ama böyle bir düşünceye kapıldım:)

hayır gerekmiyor.

• Ronades R kullanıcısına yanıt
    İkisi de kötü ama Crew2

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Playstore kapanıyor mu acaba. Efsane indirimler var. Evil Within 2 kaptım hemen. Hitman 18 tl olacak onuda alırım. Neredeyse çoğu oyun steam in altında fiyatlara satılıyor.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt

Kapanış indirimi gibi gerçekten. patron çıldırdı yazsalarmış keşke üst kısma.

• gelecek indirimler nerede gözüküyor playstore'da

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    https://www.playstore.com/kampanya/yilsonu-kampanyasi-2020

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Playstore napmış öyle ya. Bugün site çökmüş sanırım, hiç bakmadım ne var yok. Şu çok iyi fırsattı kaçmaz dediğiniz şeyler var mı? İnceleyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Playstore napmış öyle ya. Bugün site çökmüş sanırım, hiç bakmadım ne var yok. Şu çok iyi fırsattı kaçmaz dediğiniz şeyler var mı? İnceleyelim.

Need for Speed The Run var, 5 TL

Bulletstorm Full Clip Edition var, 5 TL (zevkli oyundur tavsiye ederim)

The Crew 2 , 25 Kasım'da 9 TL'ye satılacak , o alınabilir

Onun dışında aman aman kaçırılmayacak bir fırsat göremedim. Steam historical low fiyatlarına çok yakın ya da birkaç oyunda bir tık altında ama önümüzde Steam Yılbaşı İndirim dönemi var, belki historical low fiyatları daha da düşebilir.

Dip not: Ayrıca kart ile ödeme yönteminde Wirecard firmasını aracı kullandıkları için komisyon kesiyor, o komisyon yüzünden eğer Steam historical low fiyatından bile ucuzsa, ya kafa kafaya geliyor ya da daha fazla oluyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 21 Kasım 2020; 4:22:33 >

• alprn46 A kullanıcısına yanıt

Oyundan oyuna değişiyor mgs v i kredi kartı ile alamıyorum ama bulletstormu alabiliyorum

• Playstoreda sepete birden fazla ürün eklenemiyor mu ?

• m-99 M kullanıcısına yanıt

malesef hayır. ben de denedim sepete aynı anda yalnızca 1 ürün ekleyebilirsiniz dedi.

• https://www.gamersgate.com/product/wolfenstein-ii-the-new-colossus/ Oyun steam üzerinden historic low 40 TL'ye düşmüş, Steam walletta paranız varsa 25 Kasım beklenebilir.

• razorrrr kullanıcısına yanıt

Burdan kart ile alabiliyor muyuz bi ara sanki konuşulmuştu bu siteden alınamıyor diye. Alabiliyorsak ben direkt çekeyim steamde bu fiyata geleceğini sanmıyorum

• Ne desem yalan olur, fırsatı görünce paylaşayım dedim, genel olarak steam üzerinden oyun almayı tercih ettiğim için nadiren bu tarz sitelerden alışveriş yapıyorum, bu siteden daha önce alışverişim olmadı, yapan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir.

• Ubisoft daha yeni çıkmış oyunlara ilk indirim döneminde hemen indirim yapmazdı ama satış rakamları iyi olmadı ki Watch Dogs Legion indirim yapıp fiyatını 201.75 çekmişler. %20 indirim sağlayan kodunuzu kullanırsanız 161.4 TL denk geliyor.

Almak isteyen varsa diye yazıyorum. Ben başka masrafım olacağı için bu indirim döneminde 90-80 TL altına oyun bulmadıkça almayacağım.

• roomonecool kullanıcısına yanıt
    Buradan alabilirsiniz:

https://2game.com/tr-tr/metal-gear-solid-v-the-definitive-experience

https://2game.com/tr-tr/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain

GLHF10 koduyla %10 indirimli.
    Site güvenilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • playstore da kredi kartı ile alınmıyor mu?

TTnet müşterisi değilim nasıl alacağım :)

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.