Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hworm , MoÇü , Darksun80 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.789
Cevap
2.720
Favori
21.322.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Oyun içi kısayolu vardı. Alt + Z miydi öyle bir şey.
    Baktım Alt + F3 görünüyordu bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Reventure 3,87₺
    Atım kayboldu, ne yapmam lazım? tarzı konu dışı konulara odaklanmayıp fırsat paylaştığınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    hocam ahıra gideceksin ordan canlandıracaksın.
  • Gerçekten de zevk meselesi ama grafik paketi tarzı şeylerden HER ZAMAN uzak durmuşumdur. Orijinali gibi durmuyorlar çünkü. w3'e bende grafik paketi denemiştim beğenmemiştim. Bana kalırsa yamalı pantolon gibi oluyor grafik ve benzeri paketli oyunlar. Gözüme batıyorlar.

• Bence bu da fırsat sayılır. Android kullanıyorsanız store'da 64 in 1 programını indirin. Dilediğiniz oyunun romunu indirip oynayabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 8 Haziran 2020; 10:42:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

hocam ahıra gideceksin ordan canlandıracaksın.
    Hocam yanlış anlamışsınız. Ben bir şey yapmadığım halde Atım kendi kendine canlanıp köye gelmiş onu yazdım.

Bu arada Remnant oyunu Steam %40 indirim yapmış. Bekleyen varsa.
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/617290/
  • nasaz N kullanıcısına yanıt
    Burnout Paradise dinamiklerini neredeyse birebir kopyaladıkları için sadece adı Most Wanted, içi Burnout. Zaten iki oyunun geliştiricisi de aynı.
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi tabi, ama soldaki daha güzel bence. Reshade genelde kasvetli ortamları çok aydınlatıyor. Paylaştığın anda bile kasvetli bir havadan, güneşli güne çevirmiş.
  • Epic den o kadar oyun aldık, indirimlerinden yararlandık ama orta vadede bir Steam etmeyeceğini az önce Little Nightmares indirirken anladım. Oyun 9 GB ve Steam sadece 2.5 GB gibi bir kısmını indirdi ki sanırım Steam'in kendi sıkıştırması da var. İşlemci'ye bindirdiği yük normalden bir %20 kadardı üstelik. İyi indirimler yapmak elbet önemli ama daha önemlisi stabil ve konforlu bir launcher sunması.
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt
    İşlemci kullanımı cidden bir garip. Bir ara Epic mining muhabbeti dönüyordu hatta bununla ilgili.
    Çok paraları var. İlla düzeltirler. Ama Steam gibi HARİKULADE bir launcher'la baş etmek kolay iş değil.

• @torkema61 İnanırım ama şirket olarak bu kadar büyüdükten sonra yemez bence.

@Arthur.Morgan Kesinlikle üstelik Unreal Engine den kazandıkları para Fortnite'ın yanında bence devede kulak kalıyordur ki bu yatırımların, bedava oyunların bir süre devam edeceğini düşünüyorum. Seneye bu zamanlarda launcher biraz daha toparlanıp daha kişiselleştirilebilir olursa, belki topluluk özellikleri de eklenirse tadından yenmez.
    Örneğin ücretsiz oyunlardan evvel ben de Epic'ten "oyum kütüphanem" hissini alamıyor ve paramı orada harcamak istemiyordum. Ama yağtıkları yatırımlar sayesinde o hissimin yüzde 90'ı kayboldu. İyi fırsatlarda epicten harvama yaparım ben, sıkıntı değil artık. Ama steam her zaman ilk tercihim olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yalnız epid indirmede bir olayı düzeltmeli.

Steam de indirdikten sonra işlem hemen bitiyor. Epic de indirme bittikten sonra bir işlem daha yapıyor. İndirme süresi kadar olmasa bile o işlem bile uzun sürüyor.

Bu arada Steam de düzeltmesi gereken bir durum var. Uygulamanın kendisinden bir oyunu yedeklemeye kalkınca aşırı uzun sürüyor. Sıkıştırma işlemi yapacak yedekliyor ama o kadar uzun sürede sıkıştırmasına değmez ortaya çıkardığı sonuç. Gecen bir oyunu yedeklemek istedim 2 saat dedi. Ben de uygulamadan yedeklemek yerine gittim oyunun klasörü direk harici hadd attım çok daha kısa sürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 8 Haziran 2020; 16:59:13 >

Bu sıkıştırma olayının epic steam farkı yok. Tamamen oyunun kodları ile ilgili bir durum.
  • Satisfactory nin fiyatı epicde 100tl, steamde 50tl. Nasıl iş bu?

Edit: %10 da indirim varmış. Epicde 90, steamde 45 tl yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 8 Haziran 2020; 20:28:19 >
  • Şu oyun aşırı hoşuma gitti ya, çok tatlı görünüyor. Tam kafa dinlemelik. Umarım fiyatı makul olur.
    https://store.steampowered.com/app/1291340/Townscaper/
  • @falldownnn Epic de ki daha kötü çalışıyor hocam. İşlemciye fena yük bindiriyor Steam'e nazaran.

@Ekmek Arası Klavye Baya hoşmuş ya. İstek listeme attım. Uygun bir fiyattan çıkış yaparsa alınır e üstüne de sürekli güncellenirse değmeyin keyfe :D
  • reddit'te epic spyware tencent yaz ve oku
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Epic'de 28 TL Yanlışınız var
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.