Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nasaz , EaGLe Power , EaGLe Power , scamsari , Bocellii Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.857
Cevap
2.721
Favori
21.332.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Epicdeki 80tllik kuponlar duruyormu? Duruyorsa hangi oyunu onerirsiniz 80 tl civarına?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Mayıs'a kadar geçerlilik süresi var. Beklediğim bir oyun çıkmazsa Control'ü almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süleyman Çakır.

Epicdeki 80tllik kuponlar duruyormu? Duruyorsa hangi oyunu onerirsiniz 80 tl civarına?
    Hocam kuponu nasil alabilirim. Üye olunca direk veriyorlar mi -)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polanski TR P kullanıcısına yanıt
    Yılbaşı dönemindeydi o. Kullanmıyorsanız 1 kuponu Mayıs'a kadar tutabiliyordunuz.
    https://www.epicgames.com/store/tr/promotion/holiday-sale-2019
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

aldığım bilgilere göre bu denuvo oyunlarını genelde kıran birkaç grup oluyormuş ama crack'leri dağıtmasınlar diye yapımcılar rüşvet veriyormuş.
    Satışlar düşsün aynı yapımcılar o zamanda o gruplara bu defa dağıtsınlar diye kendileri crack verirler veya oyunları piyasaya çıkmadan aylar önce verirler crack yapsınlar diye.

Geçmişte bazı oyun yapımcılarının yapmadıkları şey değil. Kendi oyunlarını kırsınlar diye daha piyasaya çıkmadan korsancılara verenleri ama tesisten oyun çalındı diye yalan açıklama yapanları biliyoruz.

Şunu diyen olabilir bir oyun yapımcısı neden kendi oyunu bilerek korsana düşürsün. Reklamın iyisi kötüsü olmaz derim.

İsim vermeyim. Zamanında bir fps oyunun beta sürümü sızmıştı. Oynamayan kimse kalmadı. 2 hafta sonra açıklama geldi beta sürümü biz yayınlamadık bir çalışan sızdırdı. Kim olduğu bulunca açıklayacağız dediler. Üstünden 9 sene geçti hala o işi yapan bulunup açıklanmadı.

Bir spor oyunu da piyasaya çıkmadan 1 ay kadar önce korsan olarak düşmüştü. Fabrikadan çalındı diye açıklama yapıp geçiştirmişti yapımcısı da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 21 Şubat 2020; 16:39:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Yılbaşı dönemindeydi o. Kullanmıyorsanız 1 kuponu Mayıs'a kadar tutabiliyordunuz.
    https://www.epicgames.com/store/tr/promotion/holiday-sale-2019
    Tesekkur Ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam bakacağım oyuna

• siler misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meqlotkobo -- 11 Mart 2020; 22:53:45 >
  • epic hesabımı uplay ile bağladım fakat ac syndicate uplay kütüphanemde gözükmedi. önceden steam için aldığım oyunlar olan ac black flag ve origins zaten gözüküyordu; epic hesabını bağlayınca for honor, steep, rayman falan da geldi fakat syndicate gelmedi. neden olabilir acaba?

oyunu epic'ten indirmeyin ayrıca uplay de indiriyor diyordu bazı kişiler, onun için direkt uplay'de olsun istedim...
  • Bende de gözükmemişti. Uplay uygulamasını kapatıp açtım, sonrasında gözüktü.

• bende uplay bağlayınca direk orda çıkar diyordum çıkmayınca epicden indirmem gerekiyor herhalde diye peşini bırakmıştım ama uplayde hala gözükmüyor zaten hesabı bağlıcam diye de 1 saat uğraştım yok şuna gir cache i sil yok şunu yap bunu yap şimdi kesin uplay silip tekrar yüklersek düzelir

account linkli gözükmüyor oda ayrı bir kafa

edit: uplay açıkken epic e girip tekrar bağlan dedim geldi şimdi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 22 Şubat 2020; 9:22:34 >
  • Rdr2 yi epicden ukrayna vpn ile almıştım fakat mailini kullanıyorum ayrıca bağlı olduğu rockstar hesabinda da gta5 vs mevcut steamden aldığım. Sizce nasıl satabilirim bu hesabı? Gta 5 ile beraber de satabilirim fakat o steame bağlı.

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    The Frost kullanıcısına yanıt
    uplay açıkken epic'ten tekrar bağlayınca oldu, teşekkürler.
  • Arkadaşlar Geforce Now’dan AC Syndicate oynamak istedim oyun Epic Games kütüphanemdeydi ama girince Uplay çıkıyor nasıl çözerim?

• Epic hesabını Uplay hesabın ile bağla daha sonra Uplay'den giriş yapabilirsin diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Bannerlordun Türkçe olmayacağı nerede açıklandı ya? Herkes tutturmuş bi TR dil yok
    https://www.donanimhaber.com/mount-blade-ii-bannerlord-un-turkce-olmama-nedeni-aciklandi--118990

Oyun sohbetleri serbest ama konuyu domine etmesin arkadaşlar. Yukarıda ana konularını attım oradan devam edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-46B352547

quote:

Orijinalden alıntı: SivHD00

quote:

Orijinalden alıntı: Legolas.

ygs-lys belası olmasa bir sürü oyun alacaktım ama rocket league kapattım indirim sezonunu.

Kac bin hedefliyorsunuz? 10.000 civarı ise bence kaldırın direk bilgisayari

21 binle üniversite bıraktım. hedefim ilk mf4'te 500 en kötü ihtimalle 3000 civarı. :) zaten oyun oynamam pek. bilgisayarı kaldıramam yapamadığım soruların çözümlerine bakıyorum teknofemden falan, malum dershaneye de gitmiyorum.

Alıntıları Göster
    Naptınız hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

https://www.donanimhaber.com/mount-blade-ii-bannerlord-un-turkce-olmama-nedeni-aciklandi--118990

Oyun sohbetleri serbest ama konuyu domine etmesin arkadaşlar. Yukarıda ana konularını attım oradan devam edebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Çok erken tepki verdiniz hocam.

• The Frost kullanıcısına yanıt
    2 gündür girmemiştim yeni farkettim. Şikayet bildirimi de atan olmamış.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.