Şimdi Ara

Dijital kol saatini nasıl ayarlayacağım? [AYARLANABİLDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
151.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Belki kullanan vardır. Pek dijital saat kullanıp ayarlamadığım için henüz iyi bilmiyorum da.

Jaga marka kol saatim var (AD98 - Siyah / Bay). Hem dijital hem analog. Dijital kısmındaki saat geri. Onu ayarlayım diyecektim, ancak SET'e girip / basılı tutup ADJ'ye girince ayarlar allak bullak oldu. Kronometresiydi, alarmıydı, takvimiydi derken...

Bunun saat kısmını ayarlamasını bilen var mı? Şu an saat 1:00 gösteriyor ve tarih ayın 01'inde. İleriye, şimdiki zamana almam gerek.
    Veya bu ayarlama sistemi genelde tüm dijital saatler için aynı / benzer mi? Kullanım kılavuzu vardı ama bulamıyorum zaten küçük bir kitapçıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 27 Eylül 2007; 18:51:56 >

• çok zor hacu . saatine göre değişiyo. uğraş biraz kurcala bas sagına soluna yaparsın

aslında kolayda.burdan anlatılacak birşey değil
  • Saatin resmini koy
  • quote:

Orjinalden alıntı: _L@STM@N_

çok zor hacu . saatine göre değişiyo. uğraş biraz kurcala bas sagına soluna yaparsın

aslında kolayda.burdan anlatılacak birşey değil

İyice kurcaladım ve sonunda yapabildim.

"Normal saat ve tarih" modu ekranında SET'e basılı tutunca ayarlanacak saat:dakika:saniye kısmında saat kısmı yanıp sönüyor, ADJ tuşuna bastıkça saat artıyor. Sonra SET'e basınca dakikaya geçiyor, onu da ayarlayıp SET'e basınca saniyeye geçiliyor, sonra tekrar SET'e basılıyor. "1 1" şeklinde olan takvim ayarını da "9 27" olarak ayarladım aynı şekilde. Bir de 24'lük saati seçtim. Oldu.

• kardeşim bende de ad121 model jaga saat var bende dijitalini ayarlıyamıyordum.Senden ricam, 12 saatlikden 24 saatliğe nasıl geçirdiğin ve tarihi nasıl ayarladığın. şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.