Şimdi Ara

DİGİTÜRKÜ KAMPANYA ARAMALARI YÜZÜNDEN MAHMEYE VEREBİLİRMİYİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Devamlı digitürk tarafından aranıyorum. Numarayı engelliyorum. Farklı farklı numaralardan aradıkları için işe yaramıyor. Arama listesinden çıkmak için x(tam hatırlamıyorum) ' i tuşlayınız diyor. Yapıyorum yemiyor. 2 sene belki daha fazla olmuştur bu süreç bazen bi kaç gün aramıyorlar. Bazende peş peşe. Çok sinir bozucu bir durum. Nereye şikayet etmem gerekir. Cezalandırılmalarını istiyorum. Bunun içinde zaman harıyabilirim. Nasıl bir yol izlemem gerekir? En ağır yaptırım ne olabilir? Mağdur arkadaşlar var ise beraber hareket edebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan "Ticari Reklam ve Haksız Ticari Uygulamalar Yönetmeliği" bu hakkı size tanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ascend

Devamlı digitürk tarafından aranıyorum. Numarayı engelliyorum. Farklı farklı numaralardan aradıkları için işe yaramıyor. Arama listesinden çıkmak için x(tam hatırlamıyorum) ' i tuşlayınız diyor. Yapıyorum yemiyor. 2 sene belki daha fazla olmuştur bu süreç bazen bi kaç gün aramıyorlar. Bazende peş peşe. Çok sinir bozucu bir durum. Nereye şikayet etmem gerekir. Cezalandırılmalarını istiyorum. Bunun içinde zaman harıyabilirim. Nasıl bir yol izlemem gerekir? En ağır yaptırım ne olabilir? Mağdur arkadaşlar var ise beraber hareket edebiliriz

https://tiss.gtb.gov.tr

buradan yapabilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.