Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıl sonuna doğru yayıncının sözleşmesi bitiyor ve yeni yayın ihalesi yapılacak. Başka bir yayıncı ihaleyi kazanırsa abonelikleriniz için boşu boşuna para vermiş olacaksınız. Acele etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kosesoysahin

Bu mesaj silindi.

Ben aksini iddia etmedim. 2021-2022 sezonunu da yayınlayacak. Ancak anlaşmanın son yılı olduğu için yeni bir yayın ihalesi yapılacak. Kulüpler birliği ve yayıncı arasındaki ödeme sorunu yüzünden sıkıntılı bir sezon başlangıcı olabilir. Haliyle yeni fiyatlandırmaya da gidebilirler. Belki daha ucuza da satılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 20 Temmuz 2021; 11:32:9 >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt

daha ne kadar ucuza satılabilir ki şu an aylık 41 tlye geliyor. 10 liraya satacak hali yok ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Yıl sonuna doğru yayıncının sözleşmesi bitiyor ve yeni yayın ihalesi yapılacak. Başka bir yayıncı ihaleyi kazanırsa abonelikleriniz için boşu boşuna para vermiş olacaksınız. Acele etmeyin.

En fazla 3 ayı boşa gitmiş olur. Tüm sezonu izleyeceksin. Niye boşa gitmiş olsun anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazlikta kurdurup sonra kışlığı taşıyabilir miyiz receiver i? İade ederken de aynı yere iade şartı var mi biliyor musunuz?

• Worldcarda 50 tl puan yazılmis baslikta ama ben goremedim.Birlestirirsek guzel olacak. Bilgi var mi, nasil yapiyoruz?@Evrekas

• Liberty Citizen kullanıcısına yanıt

eutelsat uydusunun kapsama alanı bu şekil. digiturke haber vermeden istediğin yerde kullanabilirsin. ancak yazlık ve kışlıkta eutelsata bakan çanak olması lazım.

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!

• bu arada s sport yok ucl uefa yok bunu alınca her şey çözülmüyor bence mantıklı değil digiturk almak

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

Aylık 48.8 tlye geliyor hesabınız yanlış

• juantugrul J kullanıcısına yanıt

488 i 12 ye böl bakam kaç çıkıyor

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam, ustlerde Turksattan da bahsedilmis, yazlikta hotbird ve turksata cevrili uydu var sadece, Turksatta bu olay gecerli degil mi diyorsunuz?

• Pigletx P kullanıcısına yanıt
    Konuyu açtığım an vardı kampanyası. Şu an sona ermiş gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liberty Citizen kullanıcısına yanıt

aynen türksatta oluyordu ben digiturkü kapattıralı 2 sene oluyor. hd kanallar çıkmıyordu galiba birde belgeseller falan

• Ben de aldım teşekkürler. Bu arada bi sorum olacaktı. Turksattan bağlatsak anten ücreti vs gerek olmuyor değil mi? Direkt mevcuttaki antenden gelen kabloyu takıp mı kuruyorlar? Bir de HD kanallar olur mu turksattan bağlatsak?

• alan arkadaşlara hayırlı olsun. bu paraya tv box almak daha mantıklı geldi. gerek tek takım maçları izleme gerek ucl uefa gerek premier lig ve f1 olmaması benim açımdan büyük dezavantaj

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.