Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.612
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11.11 de bein connect fırsatı bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi fiyat 0,00015 Bitcoin bile değil

• 282sk282 kullanıcısına yanıt
    standart olarak verilen cihaz fullhd,
    4k yayın izlemek isterseniz 4k uyumlu cihaz tercih etmeniz gerek onunda 10-20 tl gibi bir farkı oluyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • IP TV varken

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fb33 F kullanıcısına yanıt
    Peki yayın eutelsat üzerinden mi Türksat üzerinden mi veriliyor ?

• Turksat'ı kabul ediyorlar mı?

• 2 ve 3 yıl önce birilerini şampiyon yaptırdıklarından ve devamında ŞLde rezil olduktan sonra,
    bir daha almam.

iptv ile dsmart, tivibu, bein ve bilimum yabancı kanallar en basit intenet hızıyla bile mis gibi artık.

" basın özgürlüğü" en azından 3 dakikalık görüntü filan diyr ortalığın ayağa kalktığı günlerden ne günlere geldik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mevcut üye için geçerli mi?

MH aradım 588₺ buradan alırsanız özel onay ile aktivasyon sağlarız dedikler

Kod alıp mevcut üye uzatan var mı? Acaba

• Tüm maç paketleri ne kadara düşer fikriniz var mı? Çanak olayı olmasa net alinirmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayir

Türksat kurulumu yapıyorlar mı alanlar bilgi verirse iyi olur.
    Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neronidas -- 19 Temmuz 2021; 14:31:15 >
  • sporun yıldızı da indirime girecektir mutlaka. konuyu ilk acacak arkadasi simdiden tebrik ederim :)

• neronidas kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    HD yayın bazı kanallarda olmuyor sanırım Turksatta onu ayrıca sorun isterseniz

Ben 2 yıl önce Turksat istedim yok olmaz gibi bir muhabbet girmiştik sonra LNB sattı bilginize

• H4RuNN H kullanıcısına yanıt
    normalde eutelsat üzerinde daha çok kanal olurdu ama
    son zamanlarda kendileride Türksat üzerinden abonelik vermek istiyorlar.

• Herkez demiski bu kan emicilere para kaptirmayak korsan yayin izleyelim. Zaten bu zihniyet yuzunden futbolumuz gelişmiyor. Bizim üçkağıtçı millet korsan yayin izlediğinden yayıncı kuruluş deli gibi zarar etti bu super lig ihalesinden. Kuluplere parasını odeyemiyor ve kuluplerde zora girdi. Ve sonraki super lig yayin ihalesinde su andaki rakamin cok daha altinda teklif gelecek. Bunda korsan yayincilarin suçu fazla Adam 40 tl ye aylik kurulum dahil super lig maci veriyor arkadasin biri 2 tl olmasi gerekiyor diyor. 2 tl yi dilenciye versen beğenmiyor bu devirde.

• xmuratbeyx X kullanıcısına yanıt

Evet, çok haklısın Türk futbolunun önündeki en büyük engel kaçak yayıncılar. Euro2020 de bunu açıkça gördük.

• Merhaba,

Önceki gün aldığım aboneliği bugün kurdular, taze taze fenerbahçe-kasımpaşa hazırlık maçını izledim FB tv de,

bende eutelsat çanak da olduğu için ona kurdular. Ama türksat'a da ücretsiz kurulum oluyormuş, sizin için sordum.

Bien connect den sonra görüntü çok fark ediyor özellikle belirteyim .(75 mps internetim ve bilgisayardan direk 10m HDMİ kablo ile tv bağlantısı olduğu halde )

Herkese iyi bayramlar dilerim, sevgiler saygılar...

• 500 e tamamlayin axesse 25 tl veriyor ayda 38,5 a geliyor bu fiyata beinconnect vermiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fb33

merhaba,

taraftar paketleri var bu paket ile seçtiğiniz takımın maçlarını izleyebiliyorsunuz.
    digitürk üyesi olduktan sonra beinconnect için ekstra ücret ödemenize gerek kalmadan bazı platformlardan giriş yapabilirsiniz.
    eğer internetiniz iyiyse uydu aboneliği yerine beinconnect üyeliğinide tercih edebilirsiniz. uydu ile arasında 1dk filan farkediyor.

teşekkürler bilgilendirmeler için. benim internetim 100mbps ama 1 dakika veya 40sn civarı gecikme olduğunu biliyorum, bundan çok rahatsız oluyorum açıkçası. anlık görüntü almak isterim maçtan o sebeple uydu yayını istiyorum.

keşke anadolu kulüpleri için daha uygun fiyata, tek takım seçme gibi bir şansımız olsaymış. şimdi 4 büyüklerden birini seçip ayrıca Altay'ı seçmek durumunda kalıcam gibi duruyor.

iptv alsam onlar da ucuz olsa bile o kadar ucuz değil, kaliteleri de malum donma olayları da sık yaşanıyor. bir de ayrıca uydu taktırmamız gerekecekmiş bu da can sıkıcı bir ekstra. zaten apartmanda merkezi uydu sistemi var, daha niye ekstradan çanak taktırmak gerekir ki... yıl olmuş 2021.

bu iş uğraştırıcı gibi durdu gözümde Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 19 Temmuz 2021; 23:7:33 >

• Zaris kullanıcısına yanıt

Hocam ben de sizin gibi düşünüyorum.Beinconnect taraftar paketinde de bir indirim yaparsa o zaman alırım.Seneye muhtemelen yeni ihaleyi başkaları alır.Bunlar da cihaz iadesinde falan ayak direrlerse diye korkmuyorum desem yalan olur.O yüzden connect üyeliği alıp suya sabuna dokunmadan izleyip geçerim kampanya yaparlarsa.connect ile normal uydu aynı fiyat şuan.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.