Şimdi Ara

Digiturk Yıllık Taraftar Paketi 488 Lira! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
998
Cevap
13
Favori
82.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dış kurulum bedeli 80’lik - 90’lık çanak anten için Digiturk’e 210 TL olarak ayda 17,5 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 180 TL olarak ödenebilir.
    Bu biraz işi bozuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece tek takım seçiliyor galiba ,öyle ise legal yayına devam mecburen

• Tek takım değil lig paketi olsa kesinlikle alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha uyguna izleme imkanlari varken kim nye alsin bunu Misal benim canak Turksat a cevrili oradan veremiyormu yayini 210 tl daha vermek zorundayim ben.Hemde tek takim.Bu lig bu senede izlenmez stad a taraftar dyorlar oda yalan olacak bence seyir zevki yok.Zaten eski bi fb li olarak bu senede kanser gececek adim gbi eminim hem strese grip hemde para vermek istemiyorum.Futboldan iyy sogumusken seytana uymaya gerek yok.Fanatik arkadaslara iyi seyirler.

• Bu berbat lige aylık en fazla 10tl verilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • beyler ben Altay'lıyım, 18 sene sonra takımımız süper lige çıktı, sadece Altay'ın maçlarını izleyebileceğim bir paketi yok mu bu digitürk'ün? Şuana kadar hiç digitürk satın almamıştım bilgisizliğimden soruyorum.

IPTV veya Beinconnect ile uğraşmak istemiyorum keza biraz geç geliyor oraya gol anları. Millet çoktan izlemiş oluyor. Uydudan izlemek istiyorum maçları, hem daha güzel kalitede oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 18 Temmuz 2021; 16:43:3 >
  • Aldım, haber verene teşekkür ederim. hemen yarın da kuruluma gelecekler .

Bir ekleme yapayım ;

FB paketi aldım ek olarak adana, altay ve antepti sanırım yeni süperlige çıkan 3 takımdan birini de bedava ekliyorlar.

Altayı tercih ettim.

Not : geçen yılki web paketinden bile daha ucuza net 1080 izlemek güzel olacak (web deki takılma donma sorunlarından kurtulmuş olacağız )

merak edenler için aynı anda olmasa da web eki de var

digitürk telefon teklifi de 588 tl , n11 100 tl indirimini kaçırmadan alın derim.

oğlumla ben gelecek yıl fenerin maçlarını almayız artık demiştik ama aldık :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi px -- 18 Temmuz 2021; 18:35:33 >
  • bende aldım . fiyatı pahalı bulanlar neye göre pahalı buluyor ilginç. 488 tl ye bir fener galatasaray maçına gidersiniz bu devirde. aylık 40 tl ye geliyor aşağı yukarı fiyat çok çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmuratbeyx -- 18 Temmuz 2021; 21:15:12 >
  • Zaris kullanıcısına yanıt
    merhaba,

taraftar paketleri var bu paket ile seçtiğiniz takımın maçlarını izleyebiliyorsunuz.
    digitürk üyesi olduktan sonra beinconnect için ekstra ücret ödemenize gerek kalmadan bazı platformlardan giriş yapabilirsiniz.
    eğer internetiniz iyiyse uydu aboneliği yerine beinconnect üyeliğinide tercih edebilirsiniz. uydu ile arasında 1dk filan farkediyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çanak olayı işi bozdu ya yoksa iyi fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

Aylık hesapta 4 euro bile degil kıyası neden yapılmıs anlamadım.
    Sıvı yag 7 euro diye baslık acsak ucuz mu gözükür ?
    madem kur hesabı yapıldı, şöyle bir örnek vereyim, yediğimiz kazığı göstermek için ;

premier lig, sky sportta aylık 20 sterlin
    https://www.sky.com/shop/choose/build/package?irct=bns-sports-cta-buy

izlenilen en pahalı takım, man. united 4 milyar sterlin. 20ye 4 milyar

türkiyede ise, ayda 4 sterlin. en pahalı takım yaklaşık 100 milyon ile gs. yani 4e 100 milyon. (sky sporta oranlarsak ayda 2-3 tl vermemiz gerekiyordu bizim lige)

her şeyde olduğu gibi, burda da pahalılıkta öndeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çekçi57 -- 18 Temmuz 2021; 22:13:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tek uydu alıcı, tek tv icin geliyor degil mi?

• Türksat kurulumu yapıyorlar mı alanlar bilgi verirse iyi olur.

• yıl olmuş 2021 hala digitürkten maç izleyen var.

• px P kullanıcısına yanıt

Ben Adanayi tercih etcem ole bisi varsa balotelli ve belhanda felan var .

• px P kullanıcısına yanıt

Verdikleri cihaz ve yayınlar 4K destekli mi bir bilginiz var mı ya da kurulum yapılırken sorup buradan belirtebilirsiniz çok makbule geçer.

• Türksat kurulumu var mı ve 4K yayın destekli mi bilgisi olan varsa sevinirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.