Şimdi Ara

DİGİTURK PAKET SİSTEMİ [21 EYLÜL 2018 GÜNCELLENDİ][ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.639
Cevap
37
Favori
274.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digiturk paket fiyatlarında güncelleme olmuş. Bazı paketlerde indirim var bazılarında fiyatlar artmış.
    Güncel fiyat ve içerik bilgilerine ulaşmak için Digiturk Yeni Paket Sistemi 2018 sayfasından inceleme yapabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_aktan

Digiturk paket fiyatlarında güncelleme olmuş. Bazı paketlerde indirim var bazılarında fiyatlar artmış.
    Güncel fiyat ve içerik bilgilerine ulaşmak için Digiturk Yeni Paket Sistemi 2018 sayfasından inceleme yapabilirsiniz.

99 dan 109 olmuş sporub yıldızı yuh vallahi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk_aktan U kullanıcısına yanıt
    Bu siteye girsek ne girmesek ne tık alsan ne olacak tık almasa ne olacak . . .

• sporun yıldızı paketi 3 ağustosa kadar 109 yerine 27 tl mesaj geldi mi size de? iyimidir varmıdır bi tilkilik ne diyosunuz
  • tilkilik çıktı ortaya, uyanıklar yolladıkları sms e 15 ay taahhüt şartını yazmamış, anca online işleme girince görülüyor.
  • Paketler karman çorman.. Ayrıca kutuları fahiş fiyatlarla kiralamak nedir? DS ve Tivibu gibi mülkiyeti sağlayıcıda olacak şekilde verebilirlerdi.

• kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Sadece erotizm değil kanlı sahnelerde de sansür uygulanıyor. Mesala adam göğsünün ortasından vuruluyor kesiyorlar, feci şekilde ölüyor kesiyorlar, vs. Daha önce sinema, bluray, dvd'de falan izleyip tazelemek istediğin filmlerde bunu farketmek mümkün ama ilk kez izlediğin bir filmde, sahnede bir abukluk farketmezsen kesildiğini anlamak güç. Bu yüzden hiç bir zaman sinema paketlerine üye olmadım, olmayacağım. Ha diyeceksin ki üye olmadan nereden biliyorsun. Arada bayramda doğum gününde falan kanalları ücrersiz açtıklarında izlersem farkediyorum.

• arkadaşlar...dijitürk sinema paketine beinmovies thriller ve beinmovies horror gibi yeni filim kanalları eklenseydi çeşitlilik açısından pekiyi olabilirdi sistem paketlerin fiyatları pahallı...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    arkadasim seni kesfedemedim ben, amacin nedir anlamiyorum,doktora ogrencisi misin,arastirmami yapiyorsun,digiturk kanallari belli,yapisi belli 2 senedir yazar durursun,ama sinirini da asmiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Sadece erotizm değil kanlı sahnelerde de sansür uygulanıyor. Mesala adam göğsünün ortasından vuruluyor kesiyorlar, feci şekilde ölüyor kesiyorlar, vs. Daha önce sinema, bluray, dvd'de falan izleyip tazelemek istediğin filmlerde bunu farketmek mümkün ama ilk kez izlediğin bir filmde, sahnede bir abukluk farketmezsen kesildiğini anlamak güç. Bu yüzden hiç bir zaman sinema paketlerine üye olmadım, olmayacağım. Ha diyeceksin ki üye olmadan nereden biliyorsun. Arada bayramda doğum gününde falan kanalları ücrersiz açtıklarında izlersem farkediyorum.
    Dizi ve film paketi üyesiyim. İzlediklerimin çoğunda beyinde patladı, anadan doğma insanda gözüktü, küfürü bile sadece bir harfi sansürleyer.k verdiler. Fakat sigarayı sansürlediler

• az olmuş 149 tl olması lazım sporun. nasıl olsa futbol manyakları dolu. Adam stada gitse daha az ödiycek resmen ısrarla beinspor sempazitanı dolu. nabalım gardaş kaavede sigara kokusumu çekelim. he iyi evinde raad izle cebini söğüşlesinler az bile sana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya birde bu yeni paket sistemini yapan kimse hata etmiş.

Ben mesala yeni sistemde film paketi almıyorum

Eskiden 20 lira verip.aliyorudm

Şu an sporu yıldızı var bende telefon açıyorum filmleri izlemek için paket alsam nasıl olur. Ayda 49 lira diyor. Dedim sporun yıldızından zaten ailenin yıldızı paketi var. Yeniden film paketi alıp neden ailenin yilzidisninda parasını ödeyi. Yapacak bişey yok diyor. Ayda 129 liramiymis neymiş vs vs vs

Almadim tabiki. Üst paketlere özellikle sporun yıldızı paketine ek film paketi mutlaka konması lazım

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    Aynen o olay cok sacma inş duzenleme olur

• quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Dizi ve film paketi üyesiyim. İzlediklerimin çoğunda beyinde patladı, anadan doğma insanda gözüktü, küfürü bile sadece bir harfi sansürleyer.k verdiler. Fakat sigarayı sansürlediler

Alıntıları Göster
    Bilemem kardeşim, ben izlediğimde dibine kadar hissediyorum sansürü. En son sinema paketi için aradıklarında filmleriniz sansürleniyor dedim, beinconnectten izleyin orada sansürlenmiyor diye çok üst düzey(!) bir öneri sundular.

• askerdeyken izliyorduk digiturkün film kanallarını mal malafat herşeyi gösteriyordu gece 12 den sonra :)

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Bilemem kardeşim, ben izlediğimde dibine kadar hissediyorum sansürü. En son sinema paketi için aradıklarında filmleriniz sansürleniyor dedim, beinconnectten izleyin orada sansürlenmiyor diye çok üst düzey(!) bir öneri sundular.

Alıntıları Göster
    arkadaşım...beinconnectte kesin sansür vardır bence zira rütük erotizime karşı...

• Forum donanimi takip eden beinconnect yetkilisi varsa ona sevgilerimi yolluyorum.

Bu fiyatlara bulursunuz abone.oldu canım

Ben 13 yıllık aboneyim agistos da bitiyor.sittin sene yenilemem bu fiyatlara.bizi enayi zannediyorsunuz belli ki.

• https://m.youtube.com/watch?v=ImefrnFn8fk

Bu şarkıyı digiturkten memnun olmayan arkadaşlara yolluyorum

• arkadaşlar...digitürk şebekesine yeni avrupa özel kanalları gelsin tele-5 almanya...canale-4 italya...w-9 fransa...polsat-2 polonya...rtl-7 hollanda...şahane yayınlar...
  • HAZİRAN İTİBARİYLE ZAM GELİYOR YİNE.!
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.