DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Digiturk yan oda kurallarını değiştirmiş.
8
Cevap
0
Favori
3.166
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digiturk yan oda kurallarını değiştirmiş.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      439 Mesaj
      07 Haziran 2012 13:14:52 Konu Sahibi
      evet, tam olarak anlamadım. ama sadece sanırım tek bir paketi yarı fiyatına alabiliyormuşuz yanodaya. tüm paketleri değil de. bir de 1 yıl taahhüt verme falan yapmışlar. iyice saçmaladı digiturk.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yarbay
      2289 Mesaj
      07 Haziran 2012 20:19:17
      Arkadaslar dsmart hd full paket kullanicisiyim , ligtv de almak istiyorum ama internet sitesindeki paketler vs.den kafam döndü 

Ben mumkunse sadece ligtv HD olarak tum maclar yada sampiyonlar ( gs-ts-bjk-bursa-fb takimlari oluyor sanirim) paketini almak istiyorum , maliyeti nedir bana? Engelli kampanyasida olabilir , kuzenimde normal sd ligtv eutelsat paketi var , ona yan odaya digi aldirsam suan 50 civari oduyor sanirim , ben odedigi ucrettenmi %50 indirim aliyorum , yoksa liste fiyati uzerinden mi ?

Baska tavsiyelerede acigim , en ucuz sekilde ligtv HD izlemek istiyorum...

Edit: turksat tercihli , eutelsatta olabilir

|
      |

• Yarbay
      2371 Mesaj
      07 Haziran 2012 21:56:07
      turksatta HD yayın yok

• Yarbay
      2289 Mesaj
      07 Haziran 2012 22:19:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

turksatta HD yayın yok

Hadi ya , neyse eutelsat ta olcak artik, sadece ligtv maclar icin HD paket istiyorum , en ucuz nasil alabilirim ? Engelli kampanyasindanmi ? ( ne kadar oderim?)

Yoksa yan oda uygulamasiylami?

• Binbaşı
      1075 Mesaj
      08 Haziran 2012 12:55:49
      quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

Alıntıları Göster

Hadi ya , neyse eutelsat ta olcak artik, sadece ligtv maclar icin HD paket istiyorum , en ucuz nasil alabilirim ? Engelli kampanyasindanmi ? ( ne kadar oderim?)

Yoksa yan oda uygulamasiylami?

yan oda uygulamasını bilmiyorum fakat engelli kampanyasından sadece lig tv yi alamazsınız..başlangıç + 3 keyif paketi bunlar 12 lira tutar bunların üzerine istediğiniz paketleri eklersiniz full lig tv 27.5 liraydı sanırım ( 1-2 lira artı eksi değişebilir ) ve 5 lira hd üyeliği alırsınız işte yaklaşık 45 e gelir size

• Yarbay
      2289 Mesaj
      08 Haziran 2012 19:58:23
      quote:

Orijinalden alıntı: poison06

Alıntıları Göster

yan oda uygulamasını bilmiyorum fakat engelli kampanyasından sadece lig tv yi alamazsınız..başlangıç + 3 keyif paketi bunlar 12 lira tutar bunların üzerine istediğiniz paketleri eklersiniz full lig tv 27.5 liraydı sanırım ( 1-2 lira artı eksi değişebilir ) ve 5 lira hd üyeliği alırsınız işte yaklaşık 45 e gelir size

Tesekkurler , yan odayi arastirayim , simdilik erteleyebilirim , sezona daha var nasilsa

• Binbaşı
      1236 Mesaj
      12 Haziran 2012 14:29:57
      quote:

Alıntıları Göster

Tesekkurler , yan odayi arastirayim , simdilik erteleyebilirim , sezona daha var nasilsa

sınırsız internetin varsa bilgisayarıda tv ye bağlayabiliyorsan digiturkplay al derim 199 tl 10 taksit full Ligtv var ben geçen sene izledim internetten normal yayından farkı yok

• Yarbay
      2289 Mesaj
      12 Haziran 2012 21:58:38
      quote:

Orijinalden alıntı: karaduvar

Alıntıları Göster

sınırsız internetin varsa bilgisayarıda tv ye bağlayabiliyorsan digiturkplay al derim 199 tl 10 taksit full Ligtv var ben geçen sene izledim internetten normal yayından farkı yok

Aslinda dusunmedim degil ancak, onemli ( gs-fb) derbilerinde gecen yil kuzenim sikinti yasadi , o yuzden tercih etmedim, 8 mbite kadar limitsiz var ama kalitesini gercekten bilmiyorun, hd temiz bir goruntu istiyorum, yoksa netten gecen yil baktim bikacmac zevk vermedi, kalite hd mi acaba ?

• Binbaşı
      1236 Mesaj
      13 Haziran 2012 21:34:37
      quote:

Alıntıları Göster

Aslinda dusunmedim degil ancak, onemli ( gs-fb) derbilerinde gecen yil kuzenim sikinti yasadi , o yuzden tercih etmedim, 8 mbite kadar limitsiz var ama kalitesini gercekten bilmiyorun, hd temiz bir goruntu istiyorum, yoksa netten gecen yil baktim bikacmac zevk vermedi, kalite hd mi acaba ?

ewet kalite Hd ben bir sıkıntı yaşamadım bu sene tekrar aldım

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.