Şimdi Ara

Digiturk üyelerine Digiturk Play Ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
36.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ethan

quote:

Orijinalden alıntı: Cole Trickle

Ben aradım digitürk üyelik numaramı verdim ama playin müşteri temsilcisi bayan, play üzerinden seyretmenin digitürk üyelerine kesinlikle ücretsiz olmadığını ek ücret ödemem gerektiğini söyledi.

Galiba konu ile ilgili bilgisi yok mhnin. gayet guzel izliyorum ben.

Yav bu adamlar gerçekten ne yaptıklarını bilmiyorlar, benzer bir sebepten dolayı konu başlığına uygun bir çözüm olması gerektiğini daha 2 gün önce düşündüm ve digitürkün kendi web sitesinde dolanırken aşağıdaki açıklamaya denk geldim.

"Yayın sorununuzun giderilebilmesi için aşağıda bulunan çözüme yönelik adımları takip edebilirsiniz.Ayrıca limitsiz internet paketi kullanıyorsanız,bilgisayarınız üzerinden ücretsiz izleyebileceğiniz yayınlarımızı ve diğer seçenekleri görmek için,Digturk abone numaranız/Kayıtlı cep telefon numaranız ile güvenlik bilgilerinizi girerek kolayca üye olabileceğiniz Digiturkplay adresini ziyaret edebilirsiniz."

Bunu okuyunca üyeliğimin de bulunduğu Lig Tv yayınlarını internet üzerinden bilgisayarımdan da seyredebileceğim zannıyla üye oldum ama maalesef sistem bana izin vermeyince müşteri hizmetleriyle telefonda konuştum. Bazı yayınları izleyebiliyorum ama mesela benim için önemli olan üyeliğimin de olduğu Lİg TV yi (maçları) izleyemiyorum. Onlarda bunun için ekstra ücret ödemem gerektiğini söylediler. Peki sen Lig Tv yi izleyebiliyormusun yoksa sadece belli giriş paketi kanallarını mı seyrediyorsun? Eğer izleyebiliyorsan ben niye izleyemiyorum ya da neye göre benden-bizden ekstra ücret talep ediyorlar.

• quote:

quote:

quote:

Ben aradım digitürk üyelik numaramı verdim ama playin müşteri temsilcisi bayan, play üzerinden seyretmenin digitürk üyelerine kesinlikle ücretsiz olmadığını ek ücret ödemem gerektiğini söyledi.

Galiba konu ile ilgili bilgisi yok mhnin. gayet guzel izliyorum ben.

Yav bu adamlar gerçekten ne yaptıklarını bilmiyorlar, benzer bir sebepten dolayı konu başlığına uygun bir çözüm olması gerektiğini daha 2 gün önce düşündüm ve digitürkün kendi web sitesinde dolanırken aşağıdaki açıklamaya denk geldim.

"Yayın sorununuzun giderilebilmesi için aşağıda bulunan çözüme yönelik adımları takip edebilirsiniz.Ayrıca limitsiz internet paketi kullanıyorsanız,bilgisayarınız üzerinden ücretsiz izleyebileceğiniz yayınlarımızı ve diğer seçenekleri görmek için,Digturk abone numaranız/Kayıtlı cep telefon numaranız ile güvenlik bilgilerinizi girerek kolayca üye olabileceğiniz Digiturkplay adresini ziyaret edebilirsiniz."

Bunu okuyunca üyeliğimin de bulunduğu Lig Tv yayınlarını internet üzerinden bilgisayarımdan da seyredebileceğim zannıyla üye oldum ama maalesef sistem bana izin vermeyince müşteri hizmetleriyle telefonda konuştum. Bazı yayınları izleyebiliyorum ama mesela benim için önemli olan üyeliğimin de olduğu Lİg TV yi (maçları) izleyemiyorum. Onlarda bunun için ekstra ücret ödemem gerektiğini söylediler. Peki sen Lig Tv yi izleyebiliyormusun yoksa sadece belli giriş paketi kanallarını mı seyrediyorsun? Eğer izleyebiliyorsan ben niye izleyemiyorum ya da neye göre benden-bizden ekstra ücret talep ediyorlar.

İgiturk play premium paket veriyorlar ucretsiz ve bu paket ligtvyi kapsamiyor. Sec izledeki filmleri ve dizileri izleyebiliyorsun. Premium paketin ayrintisina siteden bakabilirsin. Basketbol ligi, ingiltere prem lig izleyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MH ile görüştüm, lig tv üyeliğiniz var ise digiturk play giriş paketi, spor ekstra veya film & dizi paketiniz var ise digiturk play premium paketi ücretsiz dendi. Sitede gözüken aylık 1 TL veya 5 TL ücretler yansıtılmayacakmış.

Ben Lig TV'ye üyeyim, digiturk playin sitesine girip üyelik bilgilerim bölümünden digiturk abonesi olduğumu işaretledim, otomatik olarak giriş paketi tanımlandı.
  • Bu paketten iPad üzerinde yararlanabiliyor muyuz? Deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsnaki

Bu paketten iPad üzerinde yararlanabiliyor muyuz? Deneyen var mı?

İphonedan denedim uygulamasi uzerinden. Sadece maclar izlenebiliyor. Diger icerik izlenemiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrsnaki

Bu paketten iPad üzerinde yararlanabiliyor muyuz? Deneyen var mı?

İphonedan denedim uygulamasi uzerinden. Sadece maclar izlenebiliyor. Diger icerik izlenemiyor

Guzel haber. iOs uygulamasinda zaten normal icerik bulunmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana gelen mailde de ücretsiz denmişti ama yukarda müşteri temsilcisiyle konuştuğunu ve ücretli olduğunu söyleyenler var. Şu digitür bir şeyide düzgün yapsa
  • Bende de giriş paketi + 2 keyif paketi + şampiyonlar paketi var.Şimdi ben ücretsiz olarak digitürk playden hangi paketten faydalanabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark67

Bende de giriş paketi + 2 keyif paketi + şampiyonlar paketi var.Şimdi ben ücretsiz olarak digitürk playden hangi paketten faydalanabiliyorum.

Digitürk play'a girip, digitürk üyesiyini işaretleyip, bilgilerini kaydedince, hangisi olduğunu bilgi olarak gösteriyor.

• Bende de şampiyonlar paketi var, evde olamayacağım için play den maç izleyebilir miyim acaba diye müşteri hizmetlerini aramıştım. bana ücretli olduğunu söylemişlerdi...
  • Arkadaşlar bende giriş + belgesel paketi var digiturkplaye digiturk numaramla kaydolmama rağmen buradaki giriş üyeliğini ücretsiz olarak alamıyorum sanırım 1 lira yazıyor, kanal dyi izlemek için verilen ücretsiz üyeliği de napayım her yerde var zaten kanal d show tv. Açar canlı tv uygulamasından izlerim telefonumdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristeas -- 18 Mart 2013; 23:49:03 >
  • bende giriş paketi ve belgesel yaşam eğlence paketi var yinede ligtv 1 ,2, 3 açık ve seç izleler ücretsiz hepsi, çok kaliteli yayın var yalnız...üyelik tipi giriş üyeliği...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pdrem -- 21 Mart 2013; 23:30:29 >
  • giriş tipi üyelikle nasıl açılıyor acaba lig tv
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatsedat

giriş tipi üyelikle nasıl açılıyor acaba lig tv

Mac sırasında açık olmuyor,diğer yayınlar açık .

• iPhone telefonumda digiturk play aciyorum yer bulmayı etkınlestir diyo acıyorum ama programın yer bulma için aktiflestirmesi görünmüyor ne yapicam bilmiyorum. Bilen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bigdede

quote:

Orijinalden alıntı: perp

aman dikkat!!!
    giriş paketi + 2 keyif paketi + şampiyonlar paketi üyesiyim.

bugün digiturk müşteri hizmetlerini aradım.
    cumartesi akşamı evimden uzak olacağım için digiturkplay'den elezığspor - fb maçını izleyip izleyemeyeceğimi sordum. mh bana ücretsiz olmadığını, maç yayını ücretinin ya digiturk faturama ekleneceğini ya da siteden maçı kredi kartına 10 taksit ile satın alıp izleyebileceğimi söyledi. yani ücretsiz değil..

ya bu güne kadar kim edigiturk ücretsiz bir hizmet sunmuş sorarım sizlere.

adam aktivasyon ücreti adı altında milletten havadan para alıyor bu neyin saçmalıgıdır anlamış degilim. iki tuşa bastık 50 lira verin lütfen demek gibi bişey bu. yazıkgerçekten çok yazık

Sporda digiturk tekelciligi
    İnternettte telekom tekelciliği

hayatımız hep tekelci firmalara baglanmış durumda .

Sıfır rekabet ve sömürülen sadece ama sadece TÜKETİCİLER!

bunlar insanları kandırdıklarını sanıyor.. bas bas bağırır kurulum ücreti yok kurulum ücreti yok.. nasıl yok.. aktivasyon ücreti var işte o tamamen kurulum ücretidir.. insanları kandırdıklarını sanıyor kuş beyinliler..

• digitürk play giriş yapamayan varsa burada nasil giriş yapılacağı hakkında bilgi var

http://www.digitalturkiye.com/digiturk_play_giris.html
  • konu hortlamısken sorayım kalan d mevcut mu lıstenızde bende uzun zamandan berı yok ayrıca trt spor yayını tam ekran olmuyor kenarlarında sıyahlık mevcut.
  • teşekkürler
  • noblelion N kullanıcısına yanıt
    Pazarlık 2. Yıl başlıyor. Her yıl iptal edeceğim diyorsun taahhüt bitimi sonra bekliyorsun önceki yıl ödediğin fiyattan devam ediyorsun yada daha ucuza

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.