Şimdi Ara

Digiturk'ü satın alan beIN Media Group kimdir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Almak zorunda değilsin bu bir, yani sana o hizmeti zorla diretmiyorlar, kendi isteğin üzerine alıyorsun, zamanında benim eski oturduğum yerde de yoktu, ancak bende beğenmediğim için fiyatlandırmayı almadım. Yani o hizmeti almadım, ikincisi ise kimseye bu şekilde konuşma hakkın yok, dersen sanane diye, şikayet kısmında şahsa hakaret bulunuyor, ordan anlayabilirsin bu şekilde konuşma hakkın olmadığını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanılmıyorsam BEİN sport maçları ücretsiz yayınlıyor.. İnşallah bizdede ücretsiz olur. Yada cüzi BİR miktar olsun. Kardeşim aylık yap 5-10 tl izleyelim..

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

inşallah Lig maçlarını mayısta Acun alır

İnşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Platform iyice spor içeriğine dönüşecek.
  • 2014 te kurulup bu kadar ülkede faaliyet gösteren ve üstelik satın almalarına hız kesmeden devam eden bir grup. Ne kadar büyük sermayeleri olduğunu düşünemiyorum aklım fakir kalıyor 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşin ucunda Katarlı iş insanı var. Yine ne olacağı belli de bence, neyse...

Paralı platforma karşıyım.
  • Karaber kullanıcısına yanıt
    Maalesef milli bir sistem kuramadık. Varlıklarımızın büyük çoğunluğu yabancıların elinde. Bizim yerli holdingler gidip dışarıdan satın almalar yapıyorlar.

Ancak yabancı kurumların hizmet kalitesine daha çok önem verdiği gerçeğini de göz ardı etmemek lazım.
  • Ne güzel, yine arapları zengin edeceğiz.

• Kara Mehmet doneminde de digiturk %100 turk sirketi degil zaten....

Turkcell'de yaptigini burdada yapmis....%53 Hollanda firması Providence’da , yüzde 47’si de Karamehmet’in varlıklarına 5411 sayılı yasaya istinaden el koyan TMSF’deymiş....

Saint Germain’i satın aldıktan sonra Zlatan İbrahimoviç, David Luiz, Cavani, Thiago Silva gibi ünlü futbolcuları transfer eden işadamı Nasır El Halifi, Digiturk’ün de yeni sahibi....

Nasır El Halifi aynı zamanda CumhurBaskanına yakınlığiyla bilinen al jazeera televizyonuda ona ait....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 6 Eylül 2016; 16:44:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

İnşallah

Keskee ama nerdee :) :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar parasini dusunmeden sacan bir sirketi hic merak etme gibi bir sacma dusunceye kapilmadim.

• BLACK CODE kullanıcısına yanıt
    PSG ve Al Jazeera'nın da mı sahibiymiş, vay arkadaş adam dünyayı satın alacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acun lig maçlarını alınca bedavaya mı verecek?

• direk kapattim gectim d smarta araplara para yedircegime izlemem olmadi filbox'a gecerim yeterki turk alternatif kalsin

• quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

İnşallah

Keskee ama nerdee :) :)

Boyle buyuk bir kuresel gucun karsisinda yapabilecek hic birsey yok. Acun anca Miami'de villa alir.

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

İşin ucunda Katarlı iş insanı var. Yine ne olacağı belli de bence, neyse...

Paralı olmayan platform mu var? Bedava uydu seyretseniz arada reklam satın alıyorsunuz.

• Arap toplumuna, zihniyetine para yedirmem bu saatten sonra. Ekim'de taahhütüm sona erdiğinde direkt iptal edeceğim aboneliğimi.
  • Basın bülteni sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Glory Spurs

Arap toplumuna, zihniyetine para yedirmem bu saatten sonra. Ekim'de taahhütüm sona erdiğinde direkt iptal edeceğim aboneliğimi.

Teknolojik ürünleri de kullanma o Zaman Bilader . Sonuçta ABD yapıyor . Dusman onlar da

• quote:

Orijinalden alıntı: mokinto

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

İşin ucunda Katarlı iş insanı var. Yine ne olacağı belli de bence, neyse...

Paralı olmayan platform mu var? Bedava uydu seyretseniz arada reklam satın alıyorsunuz.

Digitürk reklamsızdı zaten.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.