Şimdi Ara

Digiturk'ü satın alan beIN Media Group kimdir? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kazıkçı ve modülsüz olmasıyla beni kaybetti.modüllü dsmart'a geçtim tv kullanma kalitem arttı resmen tek kumanda ile.ayrıca dsmart daha çok kanal sunuyor.benim için asıl önemli film ve belgeseller de daha başarılı.futbol izlemediğimden sorun yok.alıştımya bir daha receiver'a geçmem asla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 8 Eylül 2016; 10:53:15 >
  • yıllardır izlemiyorum benim için kayıp değil
  • satın satın yerli olan bir şey kalmasın,milli olan bir şey kalmasın. paralarımızı alsınlar yurtdışına götürsünler oh ne güzel memleket.

• Bu satın almadan sonra finansal açıdan Acun pek maç falan alamaz bence

• Şimdi mecbur ciddi para aktaracaklar yayın hakları için. Yayın hakları giderse de digitürk ellerinde patlayacak. Ciddi risk bu tarz kurumları satın almak.

• Bu nedir arkadaş ,yeter artık yaşam özgürlüklerimizi kısıtlamayin ,TFF 1.ligi bile izleyemiyoruz ,param yok fakirim decoder alamıyorum ozaman futbool izlemeyecekmiyim. Evet sen fakirsin izleyemezsin demektir bu,bizim insanlarımızı futbooldan soğutmak için kurulan bir tuzaktir

• Digiturk firması yalancı ve dolandırıcıdır. Sahtekar bir firmadır. Türksat kablo 2 ile anlaşmasının olduğunu söyleyip, yalanla dolanla üyeliğimi başlatı. Gerçeği öğrendim üyeliğimi iptalini istedim cayma bedeli ödettirmek istiyor. 2 gün oldu abonelik yapalı iptalini sağlamıyorlar. Sakın bunlara kanmayın sahtekar bunlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.