Şimdi Ara

Digitürk telefonunuza mesaj atıp siz taahhüt vermişsiniz gibi işlem yapıyor DİKKAT!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 aylık digitürk taahütümün bitmesinin ardından nisan ayında HD yayınların faturalandırıldığını gördüm. 7TL HD yayınla birlikte faturamın yüksek olduğunu görünce HD yayınları iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini arayıp HD yayınları iptal ettirmek istediğimi söyleyince benden taahüt bozma bedeli olarak 5TL istediler, bu şekilde bir taahüt vermediğimi söyleyince biz size mesaj atmıştık cevabını aldım. 5TLyi ödemek istemiyorum deyince HD yayınları iptal edemezsiniz cevabını aldım. Yani ya 5TL verip iptal edeceksiniz ya da 7TL verip her ay satın almaya mecbursunuz diyorlar. Biraz çıkışınca da size 1 yıl ücretsiz tanımlayalım HD yayınları diyorlar. Onu da kabul etmedim ve BTK şikayetvar neresi varsa şikayet ettim bunları. Şark kurnazı bunlar. Müşteriyi yolunacak kaz olarak görüp keriz yerine koymaya bayılıyorlar. Madem yapabiliyorsunuz niçin baştan yapmıyorsunuz di mi? Telefona mesaj atıp taahüt vermişsiniz gibi sizi sorumlu tutan bu şirketin bu şekildeki müşteri yolma politikasından bıktım.

• Aynı sıkıntıyı iki sene önce yaşadım kampanyadan yararlanacaktim ama beyefendiler, mesajla taahhütü uzatmış aradık iptal de edemedim. Bir sonraki sene işi sıkı tutup iptal ettim istediğim kampanyaya katıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunistanbul

12 aylık digitürk taahütümün bitmesinin ardından nisan ayında HD yayınların faturalandırıldığını gördüm. 7TL HD yayınla birlikte faturamın yüksek olduğunu görünce HD yayınları iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini arayıp HD yayınları iptal ettirmek istediğimi söyleyince benden taahüt bozma bedeli olarak 5TL istediler, bu şekilde bir taahüt vermediğimi söyleyince biz size mesaj atmıştık cevabını aldım. 5TLyi ödemek istemiyorum deyince HD yayınları iptal edemezsiniz cevabını aldım. Yani ya 5TL verip iptal edeceksiniz ya da 7TL verip her ay satın almaya mecbursunuz diyorlar. Biraz çıkışınca da size 1 yıl ücretsiz tanımlayalım HD yayınları diyorlar. Onu da kabul etmedim ve BTK şikayetvar neresi varsa şikayet ettim bunları. Şark kurnazı bunlar. Müşteriyi yolunacak kaz olarak görüp keriz yerine koymaya bayılıyorlar. Madem yapabiliyorsunuz niçin baştan yapmıyorsunuz di mi? Telefona mesaj atıp taahüt vermişsiniz gibi sizi sorumlu tutan bu şirketin bu şekildeki müşteri yolma politikasından bıktım.

Kesinlikle katılıyorum. Allahtan bitti de taahhüdün iptal ettirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunistanbul

12 aylık digitürk taahütümün bitmesinin ardından nisan ayında HD yayınların faturalandırıldığını gördüm. 7TL HD yayınla birlikte faturamın yüksek olduğunu görünce HD yayınları iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini arayıp HD yayınları iptal ettirmek istediğimi söyleyince benden taahüt bozma bedeli olarak 5TL istediler, bu şekilde bir taahüt vermediğimi söyleyince biz size mesaj atmıştık cevabını aldım. 5TLyi ödemek istemiyorum deyince HD yayınları iptal edemezsiniz cevabını aldım. Yani ya 5TL verip iptal edeceksiniz ya da 7TL verip her ay satın almaya mecbursunuz diyorlar. Biraz çıkışınca da size 1 yıl ücretsiz tanımlayalım HD yayınları diyorlar. Onu da kabul etmedim ve BTK şikayetvar neresi varsa şikayet ettim bunları. Şark kurnazı bunlar. Müşteriyi yolunacak kaz olarak görüp keriz yerine koymaya bayılıyorlar. Madem yapabiliyorsunuz niçin baştan yapmıyorsunuz di mi? Telefona mesaj atıp taahüt vermişsiniz gibi sizi sorumlu tutan bu şirketin bu şekildeki müşteri yolma politikasından bıktım.

ceyhun ben bunlar kadar müşteriyi enayi yerine koyan bir şirket daha görmedim ve geçen şubat ayında iptal ettirip teledünya ya geçtim bence sende öle yap..hem ucuz hem kaliteli çokk da memnunum....digitürk belasından kurtuldum allah herkesi kurtarsın!!!

• Durum aynı konu başlığında yazıldığı gibi ise, adamlar resmen terör estiriyorlar...

Birde bu şirkete hala abone olmuyor musunuz, şaşırıyorum vallahi !?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.