Şimdi Ara

DİGİTURK TEKNOSA KAMPANYALARI 2017 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
20
Favori
46.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maltepepark carrefoursa-marmara forum-ikitelli mall of ekstra-kadıköy nautilus-Ümraniye canpark-acibadem akasya ekstra-atasehir bradium bu magazalarda su an icin stok var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gittiginiz magazada paket yoksa bile stok olan magazalardan paketi talep ettirebilirsiniz.

• Teşekkürler bilgiler için..

• Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: profesör06

Arkadaşlar gittiginiz magazada paket yoksa bile stok olan magazalardan paketi talep ettirebilirsiniz.

Hocam Antalya Özdilek mağazasını aradım, kampanyadan haberleri bile yok. Antalya'da 397 tl temin edebileceğimiz mağaza var mıdır acaba?
  • goldengatesf G kullanıcısına yanıt
    Fiyat 597 oldu maalesef

• 397e adana teknosa sabancıdan aldım kimsenın haberi yok çalışanları bile profösor nickli kardeşime teşekkür ediyorum benle telefonla ilgilendiği için @profesör06
  • Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: profesör06

Hayırlı olsun.

saolun hocam teşekküler birazdan kuruluma geliyorlar:) sende olmasan alamıcaz paketi,hiçbirinin haberi yok:=)
  • Net fiyatı da güncellendi ilgili arkadaşlar

• sadece yeni üyelikte mi geçerli? daha önce benzeri şekilde kod alarak müşteri hizmetlerinden tanımlatabiliyorduk diye hatırlıyorum. bu şekilde mevcut üyeliğini uzatabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratti1981

Fiyat 597 oldu maalesef

Fiyat tekrar 397 tl ye düştü saldırın :)

• arkadaslar bu konuda bilgisi olan yok mu.
    paket 3 agustosa kadar mi. Yani 1 yillik degil de sezonluk mu.
    Baglatan arkadaslarin teyit etme sansi var mi digiturk online islemlerden bakip..

• quote:

Orijinalden alıntı: goldengatesf

arkadaslar bu konuda bilgisi olan yok mu.
    Baglatan arkadaslarin teyit etme sansi var mi digiturk online islemlerden bakip..

Gelecek yil ekime kadar, sordum

• İnternetten mağaza teslimi sipariş verdim. Mağazaya giderek teslim aldım. Haber veren arkadaşa teşekkür ederim. Gerçekten kaçmaz bir fırsat.
  • profesör06 hocam bilgilendirme için teşekkürler.. netten bende aldım bir tane, ama benim mevcut üyeliğim var zaten ve 3 aralıkta bitecek. Bu şifre ile devam edebilecek miyim. Yoksa mevcut olanı iptal edip yeni üyelik mi almam gerekecek.
  • Konya dan aldım bugün 397 ye
    Teşekkürler. Mağaza çalışanlarının haberi yoktu bu konuyu gösterip öyle alabildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J. Seinfeld -- 27 Ekim 2016; 21:42:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemkur

profesör06 hocam bilgilendirme için teşekkürler.. netten bende aldım bir tane, ama benim mevcut üyeliğim var zaten ve 3 aralıkta bitecek. Bu şifre ile devam edebilecek miyim. Yoksa mevcut olanı iptal edip yeni üyelik mi almam gerekecek.

İptal edip yeni üyelik açman gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: goldengatesf

arkadaslar bu konuda bilgisi olan yok mu.

Geçerlilik süresi 03.01.2017 , bu tarihe kadar üyeliği başlatman gerekiyor , başlattığın günden itibaren 12 ay geçerli.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.