Şimdi Ara

DİGİTURK TEKNOSA KAMPANYALARI 2017

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
20
Favori
46.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teknosa mağazalarında satmış olduğumuz şampiyonlar paketi 995 tl den bi süreliğine 397 tl ye indi bu fiyat paketin 1 yıllık fiyatıdır 1 yıl boyunca giriş+5 büyükler+2 keyif paketi+hd yayınlar ürün yayını eutelsat iletişim için mesaj atabilir yada 05530040720 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profesör06 -- 23 Temmuz 2017; 11:27:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnternet mağazacılığındanda sipariş verebilirsiniz almak isteyen arkadaşlar elini çabuk tutsun ürün fiyatı kısa bi süre icin bu sekilde 31 aralık son aktivasyon tarihi

• hediye çeki ile bunu alabilirmiyim peki

• Alabilirsiniz size en yakın teknosaya gidin ordaki arkadaşlar yardımcı olurlar

• Sizlerden ricam paketi hangi sehirden aldığınızı burdan paylaşmanız cunku yok yogun talep var Ürün takibini yapabiliriz böylelikle

• Fiyat çok iyi seri sonu paket olduğu icin tekrardan söylüyorum elinizi cabuk tutun kısa sürede tükenir stoklar

• Taahhüt süresi nedir ve bu tutardan başka ne vereceğiz

• Bunlar 1 yıllık paket kurulum ucretsiz gelen teknik servise bir kereye mahsus olmak üzere 30 tl aktivasyon ücreti vereceksiniz.

• bence fiyat iyi.
  • Ankaradan cok talep var mesajlarda stok olan mağazalar ankamall-forum-natavega-optimum teknosa magazalarından temin edebilirsiniz.

• profesör06 P kullanıcısına yanıt
    yardımlarınız için teşekkürler profesör06 .Kırıkkale den paketi aldım.2 adet keyif paketi yazmıyor.sizi telefonla aradım yazmayı unutmuşlar dediniz sorun çıkarsa aramamı söylediniz.Çok kibar ve yardım sever bir insansınız bütün sorularıma içtenlikle cevap verdiniz sayenizde çok uygun fiyata paketi aldım çok teşekkürler.
  • Hayırlı olsun bizim işimiz bu musterilerimize yardımcı bi proplemde çekinmeden arayabilirsiniz.

• Arkadaşlar digitürk te hesapladım bu paket fiyatı 1128 tl.İnternetten sipariş verdim Mağazadan teslim alacağım .Kargo parası yok ve ayrıca 15 tl mağazadan teslim istediğim için indirim yaptı.382 tl ile paketi aldım.746 tl avantajım oldu.İhtiyacı olan bu fırsatı kaçırmasın.Sağol profosör haber verdiğin için spor extra için kampanya olursa bizleri bilgilendirirsen sevinirim
  • Film paketi için de indirim var diyiliyor onun fiyatı ne kadar acaba

• Film kampanyası için musteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz 397 tl lik paketi alıp film paketini ekletebilirsiniz fiyat hakkında musteri hizmetlerine danışın lutfen

• Kasımda ihale var riske girmeye değmez bence.

• Merhaba mağazadan teslim al deyip bizim dışımızda başka bir arkadaşımız teslim alabilir mi?
  • Anladığım kadarıyla hd şampiyonlar paketi ve 2 ek paket var ama bu 2 ek paket kaç ay? Bir de ne zamana kadar bu paket aldıktan sonraki 1 yıl mı?

• Digiturk sitesinde bu paket 611 TL bu fiyata gerçekten çok iyi ama ligde 8 hafta geçti ve Fb'liyim. Malum bu sene berbatız alsam mı almasam mı karar veremedim. Bu fiyat sezon başı olsaydı kaçırmazdım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.