Şimdi Ara

DİGİTURK TEKNOSA KAMPANYALARI 2017 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
20
Favori
46.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynisini banada yaptilar. Simdi ugrasiyorum müşteri hizmetleriyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisi btk ya şikayet etmek.Onay olmadan 111 tl lik tarifeye aşmak ne demek görsünler.

• Pardon arkadaşlar ne sms i attılar faturasız kontörlü olan bir şeyde fatura çıkarmak ne demek valla donuna kadar alırım digitürk ün dolandırıcılıktan !!!

sms nedir konu nedir sms de anlam veremedim
    bileyimde benim bu ay 26 sında spor paketi bitecek 115 liraya aylık almıştım da
  • Benim de paketim bitmek üzereydi. Bugün aradım, 79 TL x 12 taksit sporun yıldızı paketine geçiş yaptım. Üç yıldır Teknosa kampanyasından faydalanıyordum.
  • Biraz diretseydiniz 69x12 şeklinde alabirdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

Biraz diretseydiniz 69x12 şeklinde alabirdiniz.

bana 69*12 teklif ettiler kabul etmedim 3 ocakta kapanacak yayınlar?
  • Benimde 2 ocakta yıllık paket doluyor, 69x12 verirlerse bende almayacağım. Geçen yıla göre %100 zamlı oluyor bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman21 -- 15 Aralık 2017; 21:12:58 >
  • 69*12 teklif ettiler kapatın dedim. kapatmayalım donduralım dediler. 6 ay dondurdular.
  • Geçen yıl teknosa kampanyasından almıştım.Bugün cihazı bayiye teslim ettim..3ocakta bitiyordu.. Bayide 4 kişi daha vardı sıra bekleyen..
  • Geçen yıl teknosa kampanyasından almıştım. 03.01.2018 bitiyor du. İptal faks çektim hemen kanallar gitti iki kez aradılar kabul etmedim. Bu gün de kanalları iki ay tekrar açalım belki vazgeçersin dediler. İki ay sonra hiç abone olmazsam kanallar kendiliğinden kapanıyor hiç bir ücret yokmuş

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.