Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tanjuuyilmaz , simos35 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (5 Mobil) - 9 Masaüstü6 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
48.534
Cevap
577
Favori
2.765.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 35bna

benim kartım yurt dışı alışverişlerine kapalı.
    bein yurt dışından mı çekiyor parayı
    bundan mı acaba?

Alıntıları Göster
    olabilir hocam bazı şirketler yurtdışından çekiyor
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Banada aynisini ilettiler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

olabilir hocam bazı şirketler yurtdışından çekiyor

Alıntıları Göster
    bankayı bir daha aradım.
    yetkili bana 3-4 kişinin daha aradığını söyledi.
    sorun digitürk'ün kümülatif sınırının dolmasıymış onlar düzeltecek dendi.
    1 ağustos'a kadar düzelmezse ne olacak? (taahhüt bitiyor.)
    mağdur olmuş olacağım, katarlılar bu işi beceremedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

bana müşteri temsilcisi aldık dedı sporun yıldızı paketının ıcınde olacagını soledı

ama ne kadar doğrudur bilinmez

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, bekleyelim bakalım.
  • Yeni üyeliklerde aşağıdaki kampanya nasıl arkadaşlar? 89 TL ye sporun yıldızı, filmin yıldızı ve yan oda var. Bir nevi full paket gibi. Ben mevcut süresi 10 gün kalan üyeliğimi iptal edip bunu almak istiyorum. Yan odayıda babama verip 1. Lig maçlarını izler.

https://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/sporun-yildizlari-kampanyasi-kredi-karti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue mc -- 23 Temmuz 2018; 13:14:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue mc

Yeni üyeliklerde aşağıdaki kampanya nasıl arkadaşlar? 89 TL ye sporun yıldızı, filmin yıldızı ve yan oda var. Bir nevi full paket gibi. Ben mevcut süresi 10 gün kalan üyeliğimi iptal edip bunu almak istiyorum. Yan odayıda babama verip 1. Lig maçlarını izler.

https://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/sporun-yildizlari-kampanyasi-kredi-karti
    Yeni uyeler icin bu

• Bana spor paket ve film paketi 12 ay 89 dan verdiler. Yüksek gibi geldi. Yan oda da ekleyerek bu fiyata ok diyeyim mi?

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Düzeltiyorum: Yeni üyeliği eşimin adına alacağız.

• Metin bilgin arkadaşa neden yükleniyor adam gayet iyi niyetli yazıyor istediğine istediği kadar cevap verir bi sayfa fazla okuyun ne olur. Kimseyi bırakmadınız forumlarda herkese atarlana atarlana

• Merhaba arkadaşlar dün arandım sporun yıldızları ve film paketi+ aynı paket yan oda= 1040 tl fiyat aldım 12 taksit nasıl sizce ?
  • Üyeliğim 27 sinde bitiyormuş. Dondurup bekliyim dedim 3 ağustosta dondurabilirsiniz genel olarak dedi. Fark ücreti çıkardı bu 6 gün için.

En iyisi üyeliği iptal ettirip, eşimin üzerine yeni üyelik almak, ilk üç ay 9.90 TL 9 ay 109 tl faturalı daha ucuza geliyor kredi kartından onu bağlatıcam sanırım. Ya da sezon açılana kadar bekleyedebilirim eski üyeliği iptal ettirip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnts94

Merhaba arkadaşlar dün arandım sporun yıldızları ve film paketi+ aynı paket yan oda= 1040 tl fiyat aldım 12 taksit nasıl sizce ?
    Merhaba ;

Yan oda olduğundan okuduklarım arasında en iyisi gibi gördüm,

Eski abone misiniz ?
    kutu bedeli var mı ?
  • mnts94 M kullanıcısına yanıt
    yan oda üyeliğinde de spor paketi varmı yoksa sadece film mi
  • quote:

Merhaba arkadaşlar dün arandım sporun yıldızları ve film paketi+ aynı paket yan oda= 1040 tl fiyat aldım 12 taksit nasıl sizce ?
    yan oda spor paketi değildir ailenin yıldızı paketidir.
  • quote:

Kaçıncı aranışınızda verildi teklif biraz ayrıntı yazarmısınız

• Cuma günü iptal dilekçem ellerine ulaştı yani 20sinde hala arayıp soran yok normal mi acaba geç mi arıyorlar ?
  • Bugün bana yapılan teklif ilk ay 37 TL beş ay 54 TL altı ay 109 TL toplam 958 TL ye denk geliyor

Aylık 80 TL 5 yıllık üyeyim kabul ettim

Geçen sene aylık 59 TL ödüyordum.

• 2016 yılında 512 tl olan, 2 Ağustos 2017 de 708 tl/12 taksit aldığım spor paketimi yenilemek için bugün aradılar
    indirimli olduğunu iddia ettikleri teklifleri 1068tl yıllık.
    Bu kadar bir zammı kabul etmeyeceğimi iletip üyeliğimi sonlandırma kararı aldım.

Umarım uygun bir fiyat sunarlar da tekrar yenileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver1 -- 23 Temmuz 2018; 15:4:55 >
  • arkadaşlar merhaba

kredi kartına 1068 tl

sporun yıldızı+film paketi+12 yan oda üyeliği eğer içinde şampiyonlar ligide olursa normal görünüyor..

geçen sene aylık 59 tlye izleyenlere bişey diyemem ama ondan önceki sene kredi kartlı ödeme yaptıkları için çok çok özel fiyat aldıklarını unutmasınlar..zaten o fiyatı 2 hafta verdiler sonra kimseye vermediler..
  • mahoqo kullanıcısına yanıt
    spor yildizi verilen teklif mi bide aldığınız teklifleri hangisine olduğuna yazarsanız bilgilendirme yönünden iyi olur

• 
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.