Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • darthskywalker kullanıcısına yanıt
    Premier lig =Sport yani Ssport un olduğu tüm platformlarda premier lig var.
  • Katre. kullanıcısına yanıt
    Evet olabilirsiniz.
  • arda2007 A kullanıcısına yanıt
    En alınabilir paket teklifi. Hayırlı olsun ☺️
  • Sadece Premier Lig için Digi kullanıyordum. Doğru düzgün TRT bile çıkmıyordu, ne düzgün hizmet verdiler, ne de yardımcı oldular. Dünya kupasını farklı uydudan izledim. 25TL ödüyordum Ailenin Yıldızı paketine, ama artık 10 liradan fazla vermem. Çünkü doğru düzgün kanal yok. S Sport var sadece.
  • Dedeli28 kullanıcısına yanıt
    Bende engelli üyeyim,

Maalesef artık 5 takımlar gibi tekli paketler kalmadı. Ya hep ya hiç durumu var. Sporun yıldızı engelli fiyatı 75 tl ağustosta zam gelecek.
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    kredi kartı olan için geçerli 89 TL peşin senden alıyorlar zaten normal her ay faturalı ödeme fiyatı 109 TL herkezde kredi kartı varmış gibi söylüyorsun
  • Horoz2048 kullanıcısına yanıt
    Bu soru zaten kredi kartı ile yapılan bir kampanya için sorulmuştu. ayrıca kk 89 TL'ye film hediye sporun yıldızı kampanyası sadece kredi kartı için geçerli.
  • Horoz2048 kullanıcısına yanıt
    Zaten faturalı fiyatlar sınırlı

6ay 54 6ay 109 dizi film hediye veriyorlar

Gerisi kart ile.
  • Beni de dün aradılar iptal faxından sonra. Rutin 6 ay indirimli 6 ay normal fiyattan teklif sundular ( 79 liraya geliyordu aylık ) Kabul etmedim. Hatta ağustosta zam geleceğini de üstüne basa basa mh deki arkadaş söyledi. Bende çok kişi iptal edecek dememe rağmen gayet kendinden emin bir şekilde çok kişi taahhüt ü uzattığını söyledi. Sonucunda eylüle kadar üyeliği dondurdular .

İçeriğine alıştığımız digiturk+ kutuyada aylık 20 lira istedi. Bu paralara üyelik çok zor bence
  • :S kullanıcısına yanıt
    Ağustos başında yeni kampanyalar olacağı söyleniyor. Kabul etmeyin. Bekleyin fiyatları düşüreceklerdir.
  • Ben de uzunca yıldır aboneyim iptal faxından sonra aradılar . İlk 6 ay 55 sonra 6 ay 110 lira teklif ettiler. Tabiki kabul etmedim ve aboneliğimi iptal ettirdim.
  • blackeagle067 kullanıcısına yanıt
    Bu gidişle daha çok müşteri kaybederler.
  • Geçen sene kart ile 59 TL’ye üyelik yenileyenler, eğer kendileri için sorun olmazsa, üye no paylaşabilirler mi? Buradan veya özel mesajla da olur. Geçen seneki mesajlarda vardı ama mobilden onları bulmak imkansız gibi.

Dün bir müşteri temsilcisi ile konuştum, ben kaç yıldır Digiturk’teyim 59 tl kampanyası duymadım dedi. İptal faksından sonra arayıp, Bu tip cevap verecek olan MT’lere abone no ile kapak yapmak istiyorum.

Geçen sene biz 69 tl’den kredi kartı aboneliğine okey derken, başkalarını 59 tl ile abone yaptıkları için, bu sene 69 tl’den devam ettirin diyeceğim. Kabul etmezlerse iptal ettireceğim. Uydu izlerim daha iyi. En azından Powerturk falan olur
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    eski üyeler sporun yıldızı aldığında 89 film paketi hediye yani kısaca spor film yıldızı paketi almış gibi oluyosun dizi paketi dahilmi
  • ayastefanos2007 A kullanıcısına yanıt
    Cl yok,idman TV de galatasarayımızın maçlarını seyrederim artık.Uydu sağolsun.
  • Dizi dahil değildir. +10 TL daha verip almanız gerekiyor isterseniz.
  • Ben de bugün aradım. Geçen sene kredi kartı ile 59 TL'ye üyelik yenilemiştim. Bugünkü teklif; 89 TL oldu. Sporun yıldızı, film paketi. Şampiyonlar ligi için de artı ücret istenmeyeceği belirtildi. İptal işlemi sonrası indirim olur mu acaba???
  • Iptal faksı uzerine 2 kez aradılar. Artik ugrasmak istemedigimden 76.5 X 12 olarak yeniledim. 6 ay film ve dizi kanalları hediye.
  • Filmin Yıldızı Paketi Kullanıyorum. 45₺ Ödüyorum. Sene Sonu Kapattıracağım İnşallah Aynı Şeyler Bıtkınlık Getirdi.
  • 
Sayfa: önceki 903904905906907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.