Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (782. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.534
Cevap
577
Favori
2.764.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eutulsat da daha çok hd kanal mevcut daha çok spor kanalı hd olsun istiyorsan eutulsat baglattırırın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mucoplus kullanıcısına yanıt
    Dostum arkadaşların dediği gibi 10 aylık üyelik yapmazlar 12 ay ödersin yanlış bilgi aktarmışlardır digitürk sen ara ve teyit ettir sonra pişman olma

• Bu dijitürkten hiç anlamıyorum.Fenerbahçe maçlarını, belgesel ve filmleri kaç liraya izleriz en ucuz :)
  • linksiz kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı ile 80 lira normal olarakta 99 liracık bütün sporlar olduğundan öyle fiyat içinde belgesel filan herşey dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Kredi kartı ile 80 lira normal olarakta 99 liracık bütün sporlar olduğundan öyle fiyat içinde belgesel filan herşey dahil.

Direk dijitürkten mi alayım yoksa yalıspordan mı hocam ?
  • linksiz kullanıcısına yanıt
    Hocam orasına karışmam hangisi uygunsa sana öyle yapın sonra problem cıkar şey olmasın.
  • Arkadaşlar beinconnect bilgisayarda izlediğimde bazı kanal yayınlarında video resim içinde resim mantığında izlenebiliyor yani videoyu alta alıp başka yerlerde dolaşabiliyoruz.ama bazı kanallar da "malesef çoğunda "bu olmuyor.

Nedeni nedir ki ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen teklif: 6 ay 49 TL, 6 ay 99 TL, 2 ay dondurma, 3 ay sinema ve dizi, digiturk plus kutu, mevcut üyeliğim bitene kadar tüm kanallar açık.

Not: Kabul ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur2280

Gelen teklif: 6 ay 49 TL, 6 ay 99 TL, 2 ay dondurma, 3 ay sinema ve dizi, digiturk plus kutu, mevcut üyeliğim bitene kadar tüm kanallar açık.

Not: Kabul ettim.

Gelen teklif İlk ay fatura yok
    İkinci ay 18 tl
    3-4-5-6. ay 49 tl
    Son 6 ay 99 tl

3 ay sinema,dizi açık

Kabul etmedim
  • capo di capi kullanıcısına yanıt
    69 tlye geliyor ortalama. Standart teklif bu. Fiyat çok kabul etmemek elinizde. Lakin fiyat konusundan herkese aynı sunarak en azından bu sene adaletli davranıyorlar.Herkese aynı
  • Ben de bugün fax çektim, arayacaklarına dair mesaj geldi.

59*12 veya 4 ay ücretsiz + 8*99 teklif ederlerse kabul ederim.

Aksi halde ilişkimiz sonlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Eutulsat da daha çok hd kanal mevcut daha çok spor kanalı hd olsun istiyorsan eutulsat baglattırırın

Hocam brn de ılk baglatacam, canak bıle yok. Hangısını onerırsını bana???

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Eutulsat öneririm tabikide daha çok hd kanalı mevcut

• Günaydın.

Dün aradılar, film, dizi kanalları ve akıllı kutu için ilk 6 ay 27 TL(162 TL) son 6 ay 55 TL(330 TL) Toplam 492 TL aylık ortalama 41 TL, kabul etmedim.

6 ay üyelik dondurulucak yeni kampanya olursa arıyacaklarını söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeki58 -- 25 Ekim 2017; 8:37:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladığım kadarıyla bein sports olduğundan beri hiç esneklik yapmıyorlar. Bir sürü iptal eden kullanıcı oldu. Benim üyeliğim de 2 ay sonra bitiyor, taraftar paketlerini kaldırmışlar, sadece gs maçları izliyordum uyguna geliyordu, mecburmuyum izlemediğim tüm maçları almaya.
    Finansbank Xclusive kartımla denicem bakalım.

"Digiturk kampanyamızdan yararlanabilmeniz için kampanya dahilinde bulunan paketlere üyeliğiniz bulunmamalıdır" ibaresi var, benim üyeliğim yok zaten bu paketlere.
  • jeki58 J kullanıcısına yanıt
    Günaydın,
    Hocam dondurmanın hiç bir anlamı yok, bende dondurma yapmıştım yani müşteri temsilcisi kampanya olacak vs dedi.
    2 Ay doldu sonra aradım diyorlarki dondurma işlemlerinde aranma yapmıyoruz :)
    Tamamen iptal etmeyin diye süre uzatma taktiği :)
  • jeki58 J kullanıcısına yanıt
    iptal faxi cektiniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: müzikadamı

Günaydın,
    Hocam dondurmanın hiç bir anlamı yok, bende dondurma yapmıştım yani müşteri temsilcisi kampanya olacak vs dedi.
    2 Ay doldu sonra aradım diyorlarki dondurma işlemlerinde aranma yapmıyoruz :)
    Tamamen iptal etmeyin diye süre uzatma taktiği :)

merhaba.
    3 kasıma kadar aramazlarsa yeniden iptal faksı çekip, dondurma işleminide iptal edilmesini isteyeçeğim.
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    İptal faksı çektikten 1 gün sonra (dün) aradılar.
  • iptal faksı çektim aradılar

1. ay 25 sonraki 2 ay 49 sonraki 3 ay 99 sonraki 6 ay 149

ana oda + yan onda sporun yıldızı paketi açık ilk 3 ay film dizi vs açık

plus kutular
  • 
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.