Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (780. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: legolasbride , cogg Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
48.511
Cevap
577
Favori
2.763.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık pazarlığa gelmiyorlar. İlla iptal fax'ı çekmek mi lazım? Sinirliyim yüksek ihtimal kapatıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905sss

quote:

Orijinalden alıntı: alkindiker

quote:

Orijinalden alıntı: 1905sss

quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

14 ay yazın dondurma diyorsun herhalde yazın izlemediğin üyeliğin Aydan sayman mantıklı mı bu sefer ekimde bitecek üyeliğin aralıga sarkacak
    Yayın dondurunca Türksat’ta normal ulusal kanalları izleyebiliyormusun ?

Bu hesaplamayı yapan çok arkadaşımız var. Ama bende doğru bulmuyorum. 14 ay seyrediyorsan 14'e bölersin.
    Ama adam 2 ay yayınını kapatıyor seyrettirmiyor. Bu 14 ay değil 12 ay oluyor.

Üstat kapatılan iki ay sadece LİGTV..

Allah aşkına maç mı var haziran ayında ne izleyeceğiz.

Benim bildiğim kadarı ile dediğin şey eskide kaldı. Ben de zamanında çok yaptım. Ligler tatile girince telefon açardım, bir alt pakete düşürürlerdi yok bilmem ne yaparlardı.

Ama artık o paket bu paket. Takım paketi, anadolu paketi cart curt yok ki?

Ya yanlış biliyorsun ya da farklı bir durum var biz onu tam anlamadık.

Dediğim gibi bana bahsedilen sadece ligtv yayınları kapanacak dendi farklı paketler yok ama ailenin yıldızı paketi var mesela..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Üyeliğin Türksat mı ?
    Neden ısrarla soruyorum aynı durum dan bizde yararlanalım bize yazın dondurma komple bütün kanallar olur diye söylediler okuyan arkadaşlara faydası olması için ayrıntılı şekilde yazar mısın

ben müşteri hizmetleri ile yüz yüze konuştuğumda turksat üzerinden yayın kapatma yapıldığında ulusal kanalları izleyebilirsiniz dedi
  • İki gün önce aradılar. Ki sözleşmem 2 mayıs 2018 de bitecek. 5 yıllık üyeyim.

Cihazdan hiç bahsetmediler.

Ücretsiz servis.

Hd yayın.

Film kanalları hep açık.

1 adet dizi kanalı.

Çizgi film kanalları açık.

Belgesel kanalları açık.

Beinsports dört kanalı açık.

2 ay 59 tl.

10 ay 119 tl.

Kafamı buluyorsunuz, dedim ve kapattım.

• quote:

Orijinalden alıntı: su55

İki gün önce aradılar. Ki sözleşmem 2 mayıs 2018 de bitecek. 5 yıllık üyeyim.

Cihazdan hiç bahsetmediler.

Ücretsiz servis.

Hd yayın.

Film kanalları hep açık.

1 adet dizi kanalı.

Çizgi film kanalları açık.

Belgesel kanalları açık.

Beinsports dört kanalı açık.

2 ay 59 tl.

10 ay 119 tl.

Kafamı buluyorsunuz, dedim ve kapattım.

Cihaz IQ plus istemezseniz zaten ucretsiz. IQ plus 15 4K olan 20 tl istiyorlar. Eger su an IQ Plus kullaniyorsan ve ucret odemiyorsan, buyuk ihtimalle 2 Mayis 2018'den sonra faturadaki fazla ucret bundan olacaktir.

HD yayin, cizgi film, yabanci kanallar, belgeseller zaten tum paketlerde acik. Ayrica mobilden (Ligtv) izleme olayi da Bein ile szlesme yapan veya uzatana bedava (digiturk aboneligi devam edenlere degil). Yani bunlari veriyoruz demeleri abes cunku zaten en dusuk paketlerde de bunlar var.

Size onerilen film yildizi + sporun yildizi paket olmus ki bunun icin cok pahali.

Yildiz dolu paket ki herseyin oldugu paket 129 tl... Sunulan tek kiyak ilk iki ay ki indirimler olmus. Bence iyi bir teklif degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Artık pazarlığa gelmiyorlar. İlla iptal fax'ı çekmek mi lazım? Sinirliyim yüksek ihtimal kapatıcam.

Sanirim tum firmalarda da oyle. Abonelik yenileme/uzatma bolumu var ve iptalleri onleme bolumu var. Ilki elinden geldigince normal fiyattan yapmaya calisiyor. Islemezse zaten iptal faxlariyla iptal birimi ele aliyor meseleyi.

Yalniz su var, artik Kemal Sunalin amcasindan miras kalan bakkalda ilk gun herkese istedigini bedavaya vermesi gibi bir sistem yok (onceden digiturkte cok sallaparti teklifler sunuluyordu). Teklifler hep bir standart uzerinden gidiyor. Aralarinda belki IQ Plus bedava veya parali gibi bir fark olabilir ama belli bir standart var gibi.
  • Arkadaşlar bu mediamarkt ve teknosanın geçtiğimiz yıllarda yaptığı 1 yıllık paketler çıkmıcak herhalde piyasaya. Var mı fikri bilgisi olan.
  • İyiki geçen aylarda kabul etmişiz 59 TL lik teklifi. Şimdi taviz vermiyorlar ister al ister alma diyorlar. Tabi lig de iyi gidince pazarlığa yanaşmıyorlar.

Bazı arkadaşların, daha düşecekler mecburlar gibi söylemleri vardı. Ama yalan oldu...
  • Lig de iyi gidince derken ?

Galatasaray almış başını gidiyor . İyi olsaydı puan farkı bu kadar olurmuydu

• Dün yüz yüze görüşmede müşteri temsilcisinden aldığım fiyat:

Yan oda : giriş+belgesel 12.5 tl (4 ay bedava) akabinde 12.5 tl
    Ana oda : Sporun yıldızı 70 tl (yazın iki ay dondurma)

Dondurulan 2 ayda yan oda + ana oda 38 tl olur dedi

Ana odada sagem IQ kutu 1 yıl ücretsiz

3 ile 6 ay civarı 1 film + 1 dizi kanalı hediye (Hediyenin kaç ay olacağı ekrana paketler yenilenirken düşüyormuş !?? öyle dedi)
    Hediye kanal verilirken üye yılına ve fatura ödeme düzenine bakıyorlar dedi. Bu arada 12 yıllık üyeyim.

Teklif aynı sanırım sizinkiler ile?? Fark yok..

Üyeliğim 2 kasımda bitiyor.. İptal faksı ile daha iyi fiyat alma şansım olur mu? Acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banban35 -- 18 Ekim 2017; 15:5:40 >
  • 2 kasımda üyelik bitiyor.klasik iptal dileçesi faxı yolladım.ertesi gün döndüler.sporun yıldızı paketi:69*12 dediler.kayıt özelliği olan reciver,3aylık dizi ve film kanalları bedava.yazın 2 aylık tv dondurma böylelikle ocak 219 da üyelik bitiyor.kredi kartımın taksi özelliği var mı yok mu kesin bir şey diyemediler.ekim 25de bir daha arayacaklar.
  • KÜRŞAD1974 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba! Benim de 2 Kasım da üyeliğim bitiyor. İptal faksı çekicem ama iptal faksı çektiğimizde yayını da kapatıyorlar mı bu süreci açıklar mısınız? Açıkçası kararsızım iptal faksı sonrası teklife göre değerlendirme yapıcam ama 2 hafta daha lig maçlarını seyretmek istiyorum. Yani iptal faksı sonrası da 2 kasım a kadar kapanmayacaksa sıkıntı yok.
  • 7 yıllık üyeyim iki ay önce 59 TL fiyatı vermedikleri için iptal ettirmiştim. Vefasızlara ödün vermeyin. Böyle de şükür yaşanabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kazık oldu çook

• Arkadaşlar yalıspor kampanyasıyla alsak kutuyu babaların eve taşısak sıkıntı olur mu? Babamların evde eutelsat uydu sistemi var şu anda. Bunu niye yapıyorsun diye soracaksınız. Yalıspor kampanyası sadece ilk üyeliklere oluyor.

• Yalısporda PICODI500 KODUYLA 100 LİRA İNDİRİM YAPIYOR. ACABA 250yi yollamama gibi bir durum olur mu

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Çok kazık oldu çook

Üyelik dondurma üyeliğin devam ettiği yıllara göre belirleniyor sanırım. Her yıl için 1 ay veya daha farklı bir sistem olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizzma

Merhaba! Benim de 2 Kasım da üyeliğim bitiyor. İptal faksı çekicem ama iptal faksı çektiğimizde yayını da kapatıyorlar mı bu süreci açıklar mısınız? Açıkçası kararsızım iptal faksı sonrası teklife göre değerlendirme yapıcam ama 2 hafta daha lig maçlarını seyretmek istiyorum. Yani iptal faksı sonrası da 2 kasım a kadar kapanmayacaksa sıkıntı yok.

Normalde yasal olarak ayın üçüne kadar kapatamazlar.Bazen müşteri hizmetleri yetkilisi hemen akşamına kapatıyor ama siz arayıp açın ben bu ayı peşin ödedim zaten derseniz hemen açıyorlar. Tecrübe ile sabittir :)
  • iptal biriminden Zuhal Hanım'ın bana gecen ay söylediği iptal ettirmeyin çok yakında 59 TL lik kampanyadan da daha iyi kampanya olacak, hazırlık yapılıyor sözü yalan oldu galiba :(
  • kartalizzma K kullanıcısına yanıt
    siz 3 ekimde cıkan faturanızla 3 kasıma olana kadar kısmın parasını odedenız zaten

fax cekınce btk kararlarına gore 7 gun ıcınde ıptal etme hakkı oldugu ıcın kapatmaları gerekıyor

sız faks cekerken yayınınım 3 kasımda kesın dersenız kezmezler zaten

olakı demedınız fakstan sonra kestıler yayını musterı temsılcısını arayıp actırabılırsınız

ödediginiz yayını sızden kesemezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 19 Ekim 2017; 13:43:22 >
  • 
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.