Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dkc44 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihaz DT-5103 HD Türksat

Yalnız benim çatıda eutelsat çanağım ve LNB'si hazır şekilde duruyor, telefonla sordum cihazı ona bağlarsam telefon edip yayını eutelsat'a çevirebiliyormuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Varjot -- 20 Ağustos 2017; 21:16:32 >
  • Kredi kartina 79*12 den daha dusuk fiyat alan varmi arkadaslar ona gore pazarlik edelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    Hocam bana mt. Kredi kartıyla daha fazlaya gelir diyerek faturalı yaptırdı. Normalden daha ucuza aldım ama benim yıldız dolu paketi tüm kanallar açık, kayıt özellikli kutuyu da verdiler 1050tl ye geldi.

Eğer üye iseniz mutlaka önce iptal faxi çekip teklif bekleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Film paketinde dizi de var mı?

Bende şuan film+dizi+çocuk belgesel ve iq plus kutu var. 2 eylülde bitiyor kampanyam. Yeni kampanya yapmam lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

Orijinalden alıntı: entel84

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sporun yıldızı paketi 12x79 kredi kartına toplam 948 tl 1 yıllık taahüt ile aldım. Daha düşük alabilen var mı yeni üyelik ?

Hocam hemen iptal ettir daha bugun 59dan uyelik alan var milleti enayi yerine koyuyorlar.Ben 69u kabul ettim ama 200 liraya yakin baglanti ucreti istedikelri icin(bunu bircok kisiden almamalarina ragmen) iptal ettim.59dan verene kadar reddet derim

59 kim yaptırmış yaptıran banka mesajını atsın. Ben inanmıyorum. Maksimum 69 yaparlar. Eylül ortasında 69'a inecek dediler zaten bana.

+ Ben 150 Tl lik kurulum ücretinide vermedim. Banada aylık 65 tlye geldi gibi oldu. Adamlar komple yeni kurulum yaptılar hat çektiler çanakta dahil.

Burda bile var daha bugun yapmis

Alan varsa kendi servisi alıyor 150-200 tl yi. Bağlantı ücreti almadan 59 yaptıran yoktur eminim. Aynı fiyata geliyor.Emin olabilirsin. Ben 948 verdim bağlantı ücretsiz. 59 + bağlantı ücretli 920 tl

Demin bir arkadas burda bana 69a baglanti ucretsiz yaptırdigini söyledi.Kime ne denk getirirlerse

Dostum çanak felan dahil değildir. Adamın çanağı lnbsi felan vardır.O zaman bağlantı ücreti almıyorlar. Servis bana çanak,lnb,kablo çekti Sadece lnb 25 tl takılıyoruz dedi.Bayiye gittim tam 20 dk sonra eve geldiler kurulum yaptılar.Başta banada 150 tl servisi ücreti çekmişlerdi.

Bunlar yine de soyguncu hocam alirken bunlardan bahsetmiyorlar

• Benim aylık 59TL, iptal faksından sonra aldım teklifi. Önceki mesajları okumadım, ilk üyelik için mi sordunuz?

• Beyler digitürk'ten yayınları Turksat üzerinden alıyorum. Yalnız tüm spor kanalları HD değil.

Sadece 1. kanalda kı Bein Sports 1 kanalı full HD. Diğerleri(77,78,79...) hd değil. Ama ulusal kanallar yine full HD.

Müşteri hizmetleri bunun doğal oldugunu soyledı. Bunun ıcın ne yapabiliriz ?
  • Arkadaşlar spor izleyecekseniz alın digiturk play bilgisayarınızdan televizyona bağlayın 49x12 ödeyin uydu saçmalığıyla uğraşmayın

• MA11 kullanıcısına yanıt
    Türksat'ta o kanallar hd değil eutulsata geçmem gerekir hepsinin hd olabilmesi icin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • okttay kullanıcısına yanıt
    sadece film

• quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Türksat'ta o kanallar hd değil eutulsata geçmem gerekir hepsinin hd olabilmesi icin

Eutelsat da habertürk ccn ve ntv haber kanalları niye Hd değil yaa

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Valla niye yapmıyorlar hala bilemiyorum ve malesef habersiz binlerce üyeden 12 tl hd ücreti kesmeye utanmıyorlar su anda 12 lira ödeyen o kadar çok üye vardır ki

• quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Valla niye yapmıyorlar hala bilemiyorum ve malesef habersiz binlerce üyeden 12 tl hd ücreti kesmeye utanmıyorlar su anda 12 lira ödeyen o kadar çok üye vardır ki

Çok şaşırdım yani.Ahaber hd li onlar sd

• 3 yıldır aşağıdaki paketleri kullanıyorum ve süre dolmak üzere. İptal için bugün faks çektim. Aynı paket için en iyi teklif sizce ne olur arkadaşlar?

Giriş Paketi
    Belgesel
    Çocuk
    HD

Yeni sistemde yukarıdakilerin hepsi tek pakette Ailenin Yıldızında toplanmış sanırım.

Film Paketi
    Dizi Paketi

IQ PLUS kutu (Şimdiye kadar hep ücretsiz veriyorlardı)
  • okttay kullanıcısına yanıt
    Kredi kartına 20x12 veriyorlar
    Birde 4 ay ücretsiz 8 ay 25 tl alma ihtimaliniz var yada 3 ay ücretsiz
    Sinema dizi de 3 ay bedava verebilirler isteyin
    Kutuyu da verirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 21 Ağustos 2017; 12:29:32 >
  • 3 gün önce digiturk kutum sanırım çalışmadığı bir vakitte yanmış. elektrik gelmiyordu makineye. servis geldi dün değişim yaptılar. burada en iyi kutu humax 9505 yazıyordu ama turksata vermiyorlar yazılmuıştı. o yuzden dt 9104 istedim ama görevli saolsun humax 9505 verdi. eski makinem 9103 dü. görüntü kalitesi gerçekten farketti gibi. ayrıca kutu daha küçük ve kibar. ayrıca eski kutuda uyku modu yoktu bunda var o da önemli bir özellik.eskiden humax verilmiyordu dedi ama 3 gündür artık veriliyor dedi. bilginize.

• Arkadaşlar ben turksat digiturk üyesiyim. Acaba çanağı kendim eutelsata çevirsem digiturk müşteri hizmetleri eutelsat hd tanımı yaparmı ?

• Sporun yıldızı paketine üye olduk ama idman tv kapalı

• oguzhan298 O kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal yapar siz eutulsata sinyali aldıktan sonra sıkıntı Yok

Kutunuz hd mi tabi ?

• No_FeaR2266 N kullanıcısına yanıt
    Neyseki telde hallettik konuyu geri arayan kişi ile. Gerçi onlar servis hizmeti için pakedinizi ekleme yapılammış onu hallettik artık sorun olmayacak connect için ücret alınmayacak dedi. hee hee dedim geçtim sorunum halloldugu için.
  • 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.