Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
24.600
Cevap
349
Favori
1.016.530
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4929 Mesaj
      19 Ağustos 2017 14:14:45
      quote:

Orijinalden alıntı: ibra012

Engelli paketinde sadece lig tv alma şansım varmı ? Dün baktım 70 tl diyo e hani %50 indirim nerde ?

Malesef şuan için yok.Taahhütsüz fiyatından engelli indirimi yapıyor oda 140 tl.

Eylül ayında bakalım yeni düzenleme olacak mı merakla bekliyoruz.

• Yarbay
      2227 Mesaj
      19 Ağustos 2017 14:26:21
      iptal faxi sonrasi gelen teklifler

film 30x12

spor 59x12 bazilari 69x12

extralar 3 ay film dizi ve iq plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      419 Mesaj
      19 Ağustos 2017 14:33:07
      quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

Orijinalden alıntı: ibra012

Engelli paketinde sadece lig tv alma şansım varmı ? Dün baktım 70 tl diyo e hani %50 indirim nerde ?

Malesef şuan için yok.Taahhütsüz fiyatından engelli indirimi yapıyor oda 140 tl.

Eylül ayında bakalım yeni düzenleme olacak mı merakla bekliyoruz.

Cidden komedi gibi hayır normalde 70 tl zaten niye %50 indirim deyip insanları kandırıyorlar
      |
      |

• Teğmen
      115 Mesaj
      19 Ağustos 2017 15:44:36
      Bize mustehak kardesimbu bein sport resmen soygun alanda kusura bakmasin enayiliktkr.Beyefendiler bana 70 liralik teklif sundu utanmadanda teknik servis baglanti hersey bedava dediler utanmadan baglantiya 15 gun gec geldiler ustune 200 tl baglanti ucreti istediler bendr bugun iptal ettim.Ama bana da bize de mustehak bu tarz kurumlar.gecen yil 12 liraya dunyanin en iyi 4 ligini izlerken bu gereksiz lige 50-60 lira simdi veremem

|
      |

F.tok..
    • Teğmen
      115 Mesaj
      19 Ağustos 2017 16:05:10
      quote:

Orijinalden alıntı: berkmert737

yanlış anlaşıldı galiba.

ilk tekliflerinde kabul ettim o yüzden kendime "kazıkladılar mı ki" diye sordum burada verilen teklifleri görünce çok ta fark etmediğini anladım.

ilk 6 ay 49 sonraki 6 ay 99
      ilk ay fatura yok
      sagem ıq plus hediye
      haziran temmuz ayında fatura standart pakete dönüyor.

kabul ettiğim teklif bu.
      sporunyıldızı

O paketi bende kabul ettim ama kol gb baglanti lnb ucreti (200 tl)istediler.Utanmadan bi de tek kurus veremeyecekisiniz demişlerdi.iptalbettim bugun Allah belalarini vermesin halki soyan ahlaksizlar.Ulke ulke degil ki

|
      |

F.tok..
    • Teğmen
      115 Mesaj
      19 Ağustos 2017 16:07:44
      quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Orijinalden alıntı: reko

quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

daha önce lig tv abonesi değildim 79 tl nin altına mümkün değil inmiyorlar. Alayım mı beyler?

ilk aboneler fiyatlar bu sekilde maalsef..seneye iyi fiyat alırsınız..bekleyin belki eylülde daha iyi fiyatlı kampanya olur diyeceğim ama digiturk bu sağı solu belli olmuyor fiyatların artma durumu olabilir..o nedenle kararı siz verin..79 tlden düşük ilk abonelik için baska kampanya yok sanırım..

Ben eski üyeyim, iptal talebim sonrası sporun yıldızı paketine 79 TL teklif ettiler ve farklı bir indirim sunmakla ilgilenmediler bile. Ben de iptal ediyorum.

Helal olsun hocam senin gblere bu ahlaksiar anca boyle akillanir

|
      |

F.tok..

• Teğmen
      115 Mesaj
      19 Ağustos 2017 16:14:37
      quote:

Orijinalden alıntı: umut3513

quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

quote:

Orijinalden alıntı: No_FeaR2266

Bugün sms geldi Digitürkden. Bein connect plus kullanmanız zorunludur. Ücreti Eylül faturanıza yansıtılacaktır. Kullanmak istemiosanız kutu değişimi için müşt hizm arayın gibi saçma salak bi mesaj geldi. O kadar işin gücün arasında bu gerzeklerle uğraşacaz heralde bi de

Bugün aynı mesaj banada geldi. Daha öncede plus kutu kullandım böyle saçmalık ilk defa duyuyorum. Tuzak mı kurdu bu adamlar bize bu nedir açıp sövmeden umarım bilgi alabilirim.

Abi tuzak değilde kutunun aktif olması içib bein connect plus servisinin eklenmesi lazım ğaketler kısmına benim de eklememişlerdi aradım baya kavga ettik 15 tl istediler aylık dedim siz adammı dolandırıyonuz diye sizi şikayet etcem diye kapattım 10 dakika sonra aradılar eklemişler servisi şimdi bir sorun yok sizde arayın anlatın durumu hediye verilmişse eklekmek zorundalar.

Ulke ulke degil timarhane.Adamlar o kadr ahlaksiz esnaflar ki kime denk getirirsek vuralım diyorlar.Dünyada halkini kaziklayan sirket ve kurumların en fazla oldugu ulkeyiz

|
      |

F.tok..

• Yarbay
      2120 Mesaj
      19 Ağustos 2017 16:27:39
      Arkadaslar simdi aradi digiturk iptal dilekcesi fakslamistim yine 59 teklif etmeyince kapatin ulen dedim beni bir dahada aramayin dedim bunlar soyguncu herkese ayri bir muamele var bunlarda maclari artik internet uzerinden izleriz bir sekilde

|
      |

• Er
      2 Mesaj
      19 Ağustos 2017 16:29:35
      s.a 8 yıllık üyeyim 3 yıl önce en alt pakette kaldım 4 tl öderken 3 yıl sonra bein ile birlikte 25 tl ye çıktı bu para.2 aylık dondurma sürecinden sonra iptal ettirmek istiyorum.sizce 8 yıllık üye olarak güzel absürt bir teklif sunarlar mı??? beklentim 1 yıl falan ücretsiz sonraki yıllar içinde uygun fiyatlı 3 büyüklerin maçlarını izlemek.bu vb teklifler olabilirmi.tesekkürler

• Onbaşı
      37 Mesaj
      19 Ağustos 2017 16:46:14
      Merhaba arkadaşlar. Bilgisi olan biri cevap verebilir mi.

Spor paketini alınca yanında Digiturk olay hediye diye gördüm bir yerde. Şimdi ben bu paketi alsam aynı anda Play'den de izleme yapabilir miyim. Yoksa kutuda açıkken play açılmaz mı

• Yüzbaşı
      553 Mesaj
      19 Ağustos 2017 17:01:44

quote:

İspanya'da Katarlı Bein yine sahnede. Orada aylık ücret 41.5 TL. İtalya'da da 1 ve 2. lig, Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi hepsi bir arada aylık sadece 58 TL.

Bizde avrupa ligi ve şampiyonlar ligi için tivibu gerekiyor bir de
      http://skor.sozcu.com.tr/2017/08/19/bein-sportsun-turkiyedeki-mac-yayini-fiyatlari-tartisma-yaratti-652969/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Modu Chanyu -- 19 Ağustos 2017; 17:3:9 >
      |
      |

• Çavuş
      81 Mesaj
      19 Ağustos 2017 18:04:28
      digiturk bein connect var full süper lig maçları açık bende. bein sports 1 2 3 4 ve 1 2 max kanalları. süper lig , tff 1.lig , premier lig, la liga vs... artı olarak , bein movies ve bein series dizi kanallarıda açık... ben zaten girmiyorum tv den izliyorum. şifre değiştirilmeyecek. Ortak olmak isteyen arkadaşlar varsa pm atabilirler. 0 | | yayınlar aynı andan tv ve webden izlenıyor o konuda sorun yok. bizzat test edildi.

• Yüzbaşı
      288 Mesaj
      19 Ağustos 2017 19:18:40
      Arkadaşlar iptal dilekçesi örneği elinde olan var mı? üyelik eylül başı bitiyor şimdiden faksı çekelimde bu haftaiçi ararlar belki güzel teklif yapmak için
      |
      |

• Binbaşı
      1308 Mesaj
      19 Ağustos 2017 19:51:48

super lig maclarında sadece bir ekrandan seyredilir digerlerinde acılabilir ancak
      |
      |
      Revolutionary eagle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      946 Mesaj
      19 Ağustos 2017 21:10:12
      Arkadaşlar yeni üyelik başlatacağım ancak bu verecekleri receiverlar hakkında bilgim yok. Deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa hangi kutuyu istemeliyim. Hd olarak. Müşteri temsilcisi humax dedi ama hangisi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Yarbay
      2934 Mesaj
      19 Ağustos 2017 21:14:51
      Sporun yıldızı paketi 12x79 kredi kartına toplam 948 tl 1 yıllık taahüt ile aldım. Daha düşük alabilen var mı yeni üyelik ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1557 Mesaj
      19 Ağustos 2017 21:28:07
      İptal faksından sonra gelen teklif

12*40'a denk düşüyor

Plus kutu dahil

Sporun yıldızı hariç herşey diyebilirim salonlar yok tabi

Şimdilik reddettim.

İptal etmeyi düşünüyoruz eylüle yeni ve düzgün bir kampanya gelmezse. Spor paketlerinin birleşmesi de çok saçma olmuş.

|
      |

• Binbaşı
      1749 Mesaj
      19 Ağustos 2017 22:20:53

Dostum nasıl bir teklif istiyorsun sole ona göre ayarlayalım bişeyler
      1 sene ücretsiz birde 4 büyüklerin maçlarını istiyorsun ole mi ?

Sana özel gelsinler senin evde maç yapsınlar her hafta bir takım

Şaka bir yana öle bir teklif alma imkanın Yok
      3 büyükler diye paket Yok sporun yıldızı paleti tüm maclar var artık oda su anda 69x12 kredi katına en ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 19 Ağustos 2017; 22:27:6 >
      |
      |
      errccuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1749 Mesaj
      19 Ağustos 2017 22:21:40

Mobilden acınca tvden kapanır

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      wwwZiranbula kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1749 Mesaj
      19 Ağustos 2017 22:25:23

Süper lig macı izleyemezseniz mobilde açınca uyduda kapanır

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      Revolutionary eagle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
web tasarım
son dakika
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.