Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (708. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 69 lugu kabul ettiğimde 59 luk tan bahsedilmedi. Ertesi gün aradım yine öyle bişey yok dediler. Ama baktım ki 59 luk lar havada uçuşuyor hemen şikayet felan 1 haftadır mücadele ediyorum. Cayma bedeli altında daha zararlı çıkarız ama ben yine de içimdekileri dökecem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ajmel Efkar

4-5 gundur direttikten sonra bugun aramalarinda 69 liradan baska teklif gelmeyince yuzyuze gorusmeye gittim ve soyledigim tek sey sozlesmem bitti teklifiniz nedir dedim?

59x12den faydalanabilirsiniz.79 lira faturaniz var agustos donemine ait bu fiyat 702den dusulup kartinizdan cekilir dedi.tamam dedik 59x12ye yeniledik. Seneye yeni atraksiyonlara hazirliyoruz kendimizi😀

Hocam yüzyüze nerede görüşülür? Bayinin 59x12 yapma yetkisi var mı?

• Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacaktı. Biz şimdi 79 TL'ye sporun yıldızı paketini aldık hd için ücret Yok diyor ama sadece bein sport 1 hd var 2,3, hd değil bunlar ye hd degil acaba onlar içinde ekstra para mı ödeyeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lakers87 L kullanıcısına yanıt
    Türksat üzerinden aldıysan sadece 1 hd diğerleri sd eutalsat üzerinden hepsi hd

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Türksat üzerinden aldıysan sadece 1 hd diğerleri sd eutalsat üzerinden hepsi hd

Bunu anlamadım dostum bizim bağladığımız binada ortak anten var orda da digitürk eulsat var. Yalnız biz bu pakete geçtikten sonra kanalları tekrar aratmadık acaba onla alakalı olabilir mi? Sizin dediğiniz Türksat üzerinden veya eulsat üzerinden olup olmadığını nasıl anlayacağız

• Müsteri temsilcisi aradı aboneliginiz iptal olucak , daha sonra tekrar üyeligi açdırabilirmiyim ?

948 tl iade işlemlerini başlattı kullandıgınız kadar ödersiniz dedi 1 gün bile olmadı ne kadar fark cıkar ki
  • camouflage13 C kullanıcısına yanıt
    Ben de 4x0 gerisi 99 dan anlasmistim. sozlesme de imzalamistim. 2 agustosta haberim oldu 59 liralik fiyattan. aradim telefonla. size 69 var dedi utanmadan 😀

yuzyuze temsilciye gittim. o da birsey yapmadi. 3 agustos olmasina ragmen kapattim. gerekcesine de "farkli fiyat politikalari" yazdirdim. ararlarsa ekime aramazlarsa..

aslina bakarsaniz 4x0 lik teklif haziran temmuzda paket dusurme yaparsaniz daha ucuza geliyor. ancak ben fatura ile ugrasmak istemiyorum. alsinlar pesin pesin ve bana bulasmasinlar 1 yil istiyorum. henuz arayan yok. cihazi teslim edip belgeyi de aldim.

• lakers87 L kullanıcısına yanıt
    Eutalsat üzerinden kolay digitürk kurulumu yapın o zaman kanallar hd olacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Eutalsat üzerinden kolay digitürk kurulumu yapın o zaman kanallar hd olacaktır

Eyvallah dostum Allah razı olsun hepsi hd oldu:)

• sporun yıldızı artı filmin yıldızı paketi sagem kutu ve 3 ay dizi kanalları hediye olacak şekilde

ilk 6 ay 59
    sonraki 6 ay 119 liraya anlaştık.aylık 89 liraya geliyor.maçlara film kanallarını ekletmek isteyen arkadaşlara bilgi olması amacıyla paylaştım.
  • Digiturk bayisine gidip ordan kredi karti kampanyasindan yararlananlar, musteri hizmetlerinden kart bilgilerinizi almak icin kac gun sonra aradilar ?

• Selam arkadaşlar film paketi (45 tl olan) için en iyi fiyatı alan oldu mu?

Ne kadar dediler?

• quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

sporun yıldızı artı filmin yıldızı paketi sagem kutu ve 3 ay dizi kanalları hediye olacak şekilde

ilk 6 ay 59
    sonraki 6 ay 119 liraya anlaştık.aylık 89 liraya geliyor.maçlara film kanallarını ekletmek isteyen arkadaşlara bilgi olması amacıyla paylaştım.

Yeni üyelik mi?

• Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Kardeşim az önce şikayetim üzerine arandım ve uzun süre konuştuk .ben 1 hafta önce üye olmuştum 42 tl para çıkardı. 1 günlükken iptal edecektim yanlış bilgi verdiniz desemde kar etmedi.neyse sizce iptal edeyim mi? Lig başlamadan canım sıkıldı .

• poison06 kullanıcısına yanıt
    Playin görüntü kalitesi kutuya gore nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: miskan

Kardeşim az önce şikayetim üzerine arandım ve uzun süre konuştuk .ben 1 hafta önce üye olmuştum 42 tl para çıkardı. 1 günlükken iptal edecektim yanlış bilgi verdiniz desemde kar etmedi.neyse sizce iptal edeyim mi? Lig başlamadan canım sıkıldı .

42 tl çok çıkmış benide bugun aradılar iade işlemini başlattılar 1 gün bile olmamişdi bakalım kaç cıkıcak

Sonra faksda çekmişdim ekipmanları en yakın digiturk yetkilisine verin süre kaç gün acaba
  • quote:

sporun yıldızı artı filmin yıldızı paketi sagem kutu ve 3 ay dizi kanalları hediye olacak şekilde

ilk 6 ay 59

Dizi var mı?

Bana 12*109 teklif ettiler salonlar hariç her şey için

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    yok hocam eski üyelik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

quote:

ilk 6 ay 59

Dizi var mı?

Bana 12*109 teklif ettiler salonlar hariç her şey için

dizi kanallarını 3 ay hediye etti hocam.almadım dizi paketini.
  • makber302 M kullanıcısına yanıt
    internet hızına ve televizyona bağlayacaksanız ekran büyüklüğüne göre değişir. ama bu fiyatlarla üyeliği tavsiye etmem, ortak kullanım olacaksa bişey diyemem. asla televizyon keyfini vermiyor. benim üyelik yılım da fenerbahçe-trabzon maçı bombaydı kimse seyredememişti daha sonra bunu telafi etmişti digiturk ama nasıldı hatırlamıyorum. bu risk her sezon için malesef var
  • 
Sayfa: önceki 706707708709710
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.