Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (6 Mobil) - 3 Masaüstü6 Mobil
32.741
Cevap
395
Favori
1.657.936
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    2311 Mesaj
    Bu konu aktif olduğu için ip tvciler başladı burda yazmaya geçmiş senelerde yoktu aktif yoğun kalabalık olduğu için arkadaşlar her gün 1-2 msj atıyorlar
    İp tv iyi olabilir de digitürk alan kişileri asagılamayın bu kadar para verilir mi vs diye size göre hizmet iyi olabilir herkesin tercihine saygı lütfen

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Er
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: soulflyy

Aldınmı satıyormusun reklam kokan hareketler bunlar, her konunun altında aynı muhabbet. Geçenlerde 24 saatlik demo yayın almıştım takılıp durdu, ligler başlayınca durum daha vahim olur sanırım.

Ben satıcı değilim hocam sadece öneride bulundum hepsi o kadar birçok işini iyi yapmayan firma var tabi o konuda haklısınız
    |
    |

Orijinalden alıntı: sdemir03

quote:

Orijinalden alıntı: MustafaOkms

59*12 yerine 49*12 teklif bile alsam digitürk bağlatmam eve bu çöp lig için. Çok daha ekonomik fiyatla iptv alacam onun yerine.

iptv alacaksanız joymaxiptv ye bir göz atın hocam ben geçen sezondan beri kullanıyorum gayet memnunum

Bu iptv ne oluyor dostum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Bu konu aktif olduğu için ip tvciler başladı burda yazmaya geçmiş senelerde yoktu aktif yoğun kalabalık olduğu için arkadaşlar her gün 1-2 msj atıyorlar
    İp tv iyi olabilir de digitürk alan kişileri asagılamayın bu kadar para verilir mi vs diye size göre hizmet iyi olabilir herkesin tercihine saygı lütfen

Digitürk alanları aşağılama fln söz konusu değil hocam ben kendi görüşümü yazdım bu lig bence çöp. Aksini iddia eden var mıdır diginin yayınladığı fiyatlara değer diyen bilmiyorum. Tabiki herkesin kendi görüşüne saygı duyulması gerek.

Orijinalden alıntı: Supernova1071

quote:

quote:

59*12 yerine 49*12 teklif bile alsam digitürk bağlatmam eve bu çöp lig için. Çok daha ekonomik fiyatla iptv alacam onun yerine.

iptv alacaksanız joymaxiptv ye bir göz atın hocam ben geçen sezondan beri kullanıyorum gayet memnunum

digitürk dsmart tivibu gibi ücretli platformlardaki kanalları internet üzerinden pc akıllı telefon akıllı tv nizden izleyebiliyorsunuz hocam

• Binbaşı
    1032 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

digitürk dsmart tivibu gibi ücretli platformlardaki kanalları internet üzerinden pc akıllı telefon akıllı tv nizden izleyebiliyorsunuz hocam

Baktım da deneme yayını bile ücretli her şey para olmuş ben deneme için 10 tl veremem buna
    Yayınlarda donma kasma oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supernova1071 -- 5 Ağustos 2017; 17:9:44 >

• Er
    8 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Baktım da deneme yayını bile ücretli her şey para olmuş ben deneme için 10 tl veremem buna
    Yayınlarda donma kasma oluyor mu?

Eskiden ücretsiz veriyodu burası ama sonradan ücretli yapmışlar kendi arkadaşlarıma tavsiye etmiştim onlar test istediklerinde öğrendim ücretliye döndüğünü. Sebep olarak ücretsiz yayının fazla suistimal edildiğini belirttiler. Benim internet hızım 25 mbps in üstünde hocam sorun yaşamıyorum. Tavsiye ettiğim arkadaşlarında aynı şekilde internet hızları onlarda sorun yaşamıyor.

• Teğmen
    197 Mesaj

Satıcı değilim diyorsunuz bugün üye olmuşsunuz 8-10 konu başlığı altında bahsettiğiniz iptv sağlayıcısının ismini anmak dışında başka bir mesajınız bulunmuyor, ayrıca demo yayın almıştım donma yaptı dedim, işini iyi yapmayan sağlayıcılar var diyorsunuz, bahsettiğim sizin reklamını yaptığınız sağlayıcının demo yayınıydı. 50 mbps bağlantım var. Meraktan nedir bu ip tvdiye farklı yayıncıların demo yayınlarını aldım hepsinde aynı durum vardı. Bana göre değilmiş kaçak yayın işi onu anladım.
    |
    |
    sdemir03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1-2 ay sonra bir üst pakete geçeceğiniz için faturalı girin bence.Çünkü ilk 3 ay 12.5 geliyor ailenin yıldızı.Teklif aldığınızda ve işleme koyduğunuzda o teklifle devam ediyorsunuz. Tahüt bedeli falan ödemiyorsunuz.Bence kartı kullanmayın.
    |
    |
    salihefe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sn xxxxxxxxxx, 05.08.2017 tarihindeki xxxxxxx nolu uyeliginizin tumu iptal edilmistir. Uyeliginize ait ekipmanlari (kart, kutu, kumanda, baglanti kablolari) teknik servise iade etmeniz gerekmektedir, Teknik servise iade ettiginiz ekipmanlar icin iade formu almayi unutmayiniz. B002

Sporun yıldızları 69×12 kredi kartı teklifini etmedim. İçim rahat bir şekilde iptal ettim, sadece Galatasaray maçları için bu parayı veremem.

Ekipman tesliminde belli bir süre var mı arkadaşlar?

bir de ona fatura kesmesinler geç verdin diye

* Sporun Yıldızı
    * beIN connect Plus
    * Dizi paketi - 3 ay
    * Filmin Yıldızı- 3 ay

9 TAKSİT TOPLAM = 696 TL

AYLIK 59 X 12 lik PAKET ALDIM NORMALDE 708 TL yapıyor 12 tl de indirim yaptı bu fiyata geldi.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: rijkaard

Sn xxxxxxxxxx, 05.08.2017 tarihindeki xxxxxxx nolu uyeliginizin tumu iptal edilmistir. Uyeliginize ait ekipmanlari (kart, kutu, kumanda, baglanti kablolari) teknik servise iade etmeniz gerekmektedir, Teknik servise iade ettiginiz ekipmanlar icin iade formu almayi unutmayiniz. B002

Sporun yıldızları 69×12 kredi kartı teklifini etmedim. İçim rahat bir şekilde iptal ettim, sadece Galatasaray maçları için bu parayı veremem.

Ekipman tesliminde belli bir süre var mı arkadaşlar?

bir de ona fatura kesmesinler geç verdin diye

İptal sonrası 2 ay süreyle ekipmanı iade süreniz var dediler. Müşteri hizmetleri ve müşteri temsilcisi bana 2 ay süre olduğunu söyledi.

|
    |

Ben senin şahsın adına demiyorum geçmiş msjlarda yazanlar var bu kadar paraya digitürk enayiliktir vs diye neyse ben malaef sıcak bakmıyorum donma takılma ozellıkler derbilerde oluyor diye söyleniyor

Neyse konuyu dağıtmayalım ayın 5 oldu hala arayan soran arama kaydıda oluşturduk bekliyoruz hala bekleme moduna mı geçtiler anlayamadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 5 Ağustos 2017; 18:25:17 >
    |
    |
    sdemir03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    407 Mesaj
    merhaba arkadaşlar , bir yıllık digiturk kullanıcısıydım , bugün aboneliğimi yeniledim (59x12 tarifesinden). Fakat herhangi bir ödeme yapmadım , sizi digiturk genel merkezden arayacaklar ödemenizi telefondan yaparsınız dediler. Eski uygum HD değildi , bayiden 35 lira ücret ödeyerek HD uydu değişimi yaptım. Eve gelip kurulumu yaptım fakat beinsports HD kanalının geçen seneki SD yayından hiçbir farkı yok. Sadece kanalın logosunda Beinsports HD yazıyor. Logo bile bulanık , bu nasıl HD yayın anlamadım. Resmen internetten izlenen kaçak yayınlar gibi...

Merak ettiğim nokta acaba görüntü ödemeyi yaptıktan sonra düzelir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkkan03 -- 5 Ağustos 2017; 19:10:36 >

Orijinalden alıntı: ilkkan03

merhaba arkadaşlar , bir yıllık digiturk kullanıcısıydım , bugün aboneliğimi yeniledim (59x12 tarifesinden). Fakat herhangi bir ödeme yapmadım , sizi digiturk genel merkezden arayacaklar ödemenizi telefondan yaparsınız dediler. Eski uygum HD değildi , bayiden 35 lira ücret ödeyerek HD uydu değişimi yaptım. Eve gelip kurulumu yaptım fakat beinsports HD kanalının geçen seneki SD yayından hiçbir farkı yok. Sadece kanalın logosunda Beinsports HD yazıyor. Logo bile bulanık , bu nasıl HD yayın anlamadım. Resmen internetten izlenen kaçak yayınlar gibi...

87 nolu kanal açık ise hd dir ama zannetmem hd sinyali gelmemiştir kutuna kurulam yap tekrar

Ödeme yapmadığın için daha paketi aktif etmeyebilirler online işlemler de paketlerinde ne gözüküyor

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    ilkkan03 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    608 Mesaj
    Kan emicilere para kaptırmayacağım. İzlemek için alternatif yollar var... Muhtaç felan değiliz

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: gallopstar

quote:

Orijinalden alıntı: ilkkan03

87 nolu kanal açık ise hd dir ama zannetmem hd sinyali gelmemiştir kutuna kurulam yap tekrar

Açık değil hocam , muhtemelen ödemeyi yaptıktan sonra açılacak. Ben 77 deki kanal için konuşmuştum. Yani 77 deki kanal SD yayın muhtemelen. HD olan yayının 87 de olduğunu yeni öğrendim ama 😄 Umarım ödemeyi yaptıktan sonra açılır.

Birde hocam bu HD yayın sadece beinspor 1 için mi var , yani şuan diğer turksat kanallarıda HD yayın değil normal yayın .

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.