Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
16.892
Cevap
298
Favori
811.340
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      405 Mesaj
      05 Ağustos 2017 12:44:26
      quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

59 tl 12 ay almayın arkadaşlar. bu fiyatlar bu lige fazla. ben geçen sene 426 tl ye izledim bu sene de aynı fiyatı vermezlerse almıcam. merak etmeyin çok şey kaybetmezsiniz.

59 TL x 12 ay bu lige fazla olabilir ama bu paket ile sadece bu ligi almıyorsunuz.
      ya haberiniz yok ya da yanlış bilgilendirmişler sizi.
      ek olarak İspanya Ligi içinde El Clasico 'yu barındıran lig, İngiltere Premier Ligi hani her maçın ayrıca heyecanlı geçtiği lig, Formula 1, belgesel kanalları, vs... de var bu paketin içinde.
      Ayrıca beinconnect ile internet üzerinden maç izlemek ücretsiz oldu.

Herkes yeni paketler pahalı diyor, lakin yukarıda yazdığım bu paketi geçen sene almaya kalksaydınız, 59 TL'ye babafingo izletirlerdi.

59 TL'ye bu kadar içerik hakkıdır yada pahalıdır bilmiyorum ama benim bütçeme uydu ve ben sisteme girdim.

Geçen sene 49 TL'ye sadece şampiyonların maçlarını izliyorken, bu sene aylık 10 TL arttırarak, bir dünya daha fazla içeriğe sahip oldum.
      İlave olarak IQ Plus kutu da ücretsiz aldım.
      Benim adıma, iyi bir anlaşma oldu.

bu dedikleriniz olabilir yeni sisteme geçtik dediler bakmadım bile. beni diğer ligler vb. yayınlar zaten ilgilendirmiyor. geçen senenin fiyatına verirlerse alıcam yok olmaz derlerse kendileri bilir.
      |
      |

• Yüzbaşı
      613 Mesaj
      05 Ağustos 2017 12:50:52
      Teşekkür ederim dostum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

"Society you're a crazy breed, i hope you're not lonely without me.."
    • Binbaşı
      1234 Mesaj
      05 Ağustos 2017 12:52:50
      diğer forumda 7 gün içinde teslim ediliyor yazılmış dikkat edin değerinden fazla ücretlendirirler cihazı

• Yüzbaşı
      829 Mesaj
      05 Ağustos 2017 12:59:10
      Tam da öyle düşünmüştüm. Çok teşekkürler hocam bilgi verdiğiniz için. Allah sağlık verirse 1 sene kafamız rahat artık digiturk yönünden

GALATASARAY
    • Yüzbaşı
      515 Mesaj
      05 Ağustos 2017 13:05:27
      quote:

Orijinalden alıntı: kimyagERdem

Tam da öyle düşünmüştüm. Çok teşekkürler hocam bilgi verdiğiniz için. Allah sağlık verirse 1 sene kafamız rahat artık digiturk yönünden

rica ederim hocam seneyede kim öle kim kala bu sene rahatız :)
      |
      |

• Teğmen
      116 Mesaj
      05 Ağustos 2017 13:05:34
      Hayır alınmayacak. özelikle sordum MT hanıma, hayır dedi. umarım öyledir. Pek güvenemiyor insan...
      |
      |

• Yüzbaşı
      372 Mesaj
      05 Ağustos 2017 13:21:08
      Yeni üye olanlara iq plus ücretli sunuluyor. Aylık 15 TL istiyorlar

Bunun dışında alınacak modem tavsiyeniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 5 Ağustos 2017; 13:21:25 >

• Yüzbaşı
      829 Mesaj
      05 Ağustos 2017 13:36:40
      Humax 9505 süper cihazdır hocam

|
      |

GALATASARAY
    • Binbaşı
      1337 Mesaj
      05 Ağustos 2017 13:38:39
      quote:

Orijinalden alıntı: say

4 ay ucretsizde seneye haziran temmuz aylarinda paketi dusurebiliyorsak ortalama ayligi 54'e gelir. Kredi karti kampanyasina gecmeye gerek yok o halde.

Aynen dostum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      613 Mesaj
      05 Ağustos 2017 13:40:09
      quote:

Orijinalden alıntı: poison06

diğer forumda 7 gün içinde teslim ediliyor yazılmış dikkat edin değerinden fazla ücretlendirirler cihazı

Bu ayın 3 ünde bitti üyeliğim 1 hafta olursa sanırım haftaya kadar götürmem gerekli.

"Society you're a crazy breed, i hope you're not lonely without me.."
    • Binbaşı
      1234 Mesaj
      05 Ağustos 2017 14:13:17
      2 ay bekleyeceklerini sanmıyorum ekipman ücretlerini kitlerler yeni faturaya hatta siz bir haftayı bile beklemeyin iade edin hdmi kablosuna kadar takım istiyorlar eksik olursa teslim tutanağında işaretler ve bu faturaya yansır.
      digi bayi sitesinden alıntı
      Digitürk cihaz iadesi için önce digitürk aboneliğinizi iptal etmeniz ve 1 hafta sonrasında abonelikğinizin iptali gerçekleştikten sonra Digitürk ekipmanlarını teslim etmeniz gerekmektedir.
      |
      |

• Teğmen
      154 Mesaj
      05 Ağustos 2017 14:35:11
      Geçen sene kredi kartıyla almama rağmen 10 gün önce 69x12 den üye oldum ama şimdi görüyorum ki 59x12 den olanlar var bu konuyla ilgili bir şikayet oluşturmak istiyorum sizce nasıl sonuçlanır.

|
      |

• Teğmen
      221 Mesaj
      05 Ağustos 2017 14:36:42
      quote:

Orijinalden alıntı: pausell

quote:

Orijinalden alıntı: Majeste1

Bir yıllık digitürk maceramız bugün kutuyu teslim etmemle son buldu. Onlar istediğim şu meşhur 59x12 teklifi yapmadılar ben de iptalde ısrarcı oldum geri adım atmadım. Sadece merakım şu geçen sene n11 üzerinden benim gibi 560 lirayı eutelsat şampiyonlar paketi alıp 59'luk teklifi alan oldu mu?

ben de n11 den almıştım. alabildiğim en iyi teklifler 69x12 ve 3 ay ücretsiz +9 ay 99 oldu. iq plus ve 3 ay dizi film dahil. birçok kişi ile görüştüm merkezde. geçen sene n11den alanlara tanımlı en iyi tekliflerin bunlar olduğunu söylediler ne kadar doğru bilmiyorum.

ben n11 den aldım bu sene 59x12 için aradılar beni kabul ettim

• Binbaşı
      1310 Mesaj
      05 Ağustos 2017 15:05:48
      N11 ile 59*12 alan ilk kişisiniz hocam hayırlı uğurlu olsun. Sıkıntı değilse üye no isim soyisim paylaşır mısınız? Biz de referans gösterelim.

N11 ile derken geçen yıl n11den alanlar arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 5 Ağustos 2017; 15:7:11 >
      |
      |

• Emekli Yönetici
      8558 Mesaj
      05 Ağustos 2017 15:25:36
      N11 den almıştım geçen yıl, banada 59x12 önerdiler ama sistem size bu kampanyayı tanımlamamıza izin vermiyor dediler. Neyi izin veriyor dedim? 69 TL yi izin veriyormuş İptal ettirdim...

INDIANA LINE Diva 252 (front) / Diva 752 (center) / Nota 250 (back surround) / Basso 850 (sub)
      AVR & TV & MOBILE Sony STR-Dn1070 4k 7.2 Avr
      / Sony 75XE9005 4k Tv
      / Nvidia Shield Tv & Ps4 Pro / Note 8
      RGB GAMING PC Intel i7 7700k / 32gb G.Skill Rgb Led / Msi Z270 Pro Gaming Carbon / Asus Gtx1080 Ti Strix / NZXT S340 Elite / 960gb Sandisk Ultra Ssd / Corsair Hx1200 80+ Platinum / NZXT Kraken X62 / Nzxt Aer x4 + Hue+ / Acer Predator X34 34" Gsync / Razer Blackwidow Chroma / Corsair Mm300 / Razer Deathadder Chroma
    • Teğmen
      111 Mesaj
      05 Ağustos 2017 15:42:29
      Yeni üyelikte 59*12 olmuyor sanırım.
      Hocam peki cayma bedeli olarak ne kadar ücret istenir bizden 1 ay sonra Ailenin yıldızı paketinden?
      Neticede daha düşük fiyat almak için böyle bir strateji izleyeceğizde ya 59*12 teklif etmezlerse diye soruyorum.

Ne sahibim bu yerde, ne de kiracı Sadece bir ömürlük misafir..., Ne Mutlu Türk'üm Diyene!! M.Kemal ATATÜRK.
    • Teğmen
      157 Mesaj
      05 Ağustos 2017 15:44:21
      Evet bende n11 üzerinden almıştım ama zaten iki kere aradılar. Birinde 79x12 diğerinde 49x6+99x6 verdiler iki ay donduralım dedi daha uygun bir kampanya çıkar dedi ben yok dedim kapattılar. Kutuyu da teslim ettim. Teslim tutanağı almayı unutmayın bu arada.

|
      |

• Er
      3 Mesaj
      05 Ağustos 2017 15:50:39
      Bu Digiturk müşteriyi inek sanıyor. Geçenlerde iptal faksı çektim. Geri dönüş yaptılar, 79 liraya spor paketi verelim dediler. pazarlık mazarlık yaptık en son bu herkese verdikleri 59luk paketten verdiler. Kabul ettim bi saat sonra arayın ödeme yapayın dedim. 1 saat sonra aradılar ödeme işlemlerine geçince MH denen şahsiyet kampanyanın bittiğini bana 69 liradan verebileceğini söyledi. Kabul etmedim ve kapatın üyeliğimi kardeşim dedim kapattım telefonu. şikayet maili attım. 2 gün sonra dün aradılar. Adam dalga geçer gibi 2 ay donduralım 2 ay sonra güzel fiyatlar çıkırsa size teklif edelim dedi. Bende bana vaat ettiğiniz dışında başka hiçbirşeyi kabul etmem dedim. 3 - 4 kez aradılar farklı teklifler için. En sonunda lafta müşteri memnuniyeti için size teklif edileni verecez dediler, para çekmek için arayacaklar dediler. Bugün aradı başka bir müşteri hizmetleri. Para cekecez dedim. Tamm dedim ama önce bana ne verdiniz bi say dedim. Sadce Sporun Yıldızı dedi. Hani Film-Dizi-İq plus dedim. Onlar yok dedi. Dünkü MH size teklif edileni verecez dedi dedim. Beyfendi öyle bi kampanya bitti. 59 liraya alırsan al, hediye mediyesi yok dedi. Bugün yine iptal dilekçesi verdim. Bi Digiturk bi de Türk Telekomdan ne çektim böyle. Kapatacam ne teklif ederlerse etselerde. Bu arada faturalıyım.

• Er
      3 Mesaj
      05 Ağustos 2017 15:59:50
      59*12 yerine 49*12 teklif bile alsam digitürk bağlatmam eve bu çöp lig için. Çok daha ekonomik fiyatla iptv alacam onun yerine.
      |
      |

• Teğmen
      109 Mesaj
      05 Ağustos 2017 16:02:12
      Ben 1.5 aydır ailenin yıldızı paketindeydim. 108 tl cayma bedeli çıkmıştı bana.60 tl si kurulum bedeli geri kalanda paketten yaptıkları indirim...Sporun yıldızı için daha cazip teklif gelirse kalacağımı aksi halde iptal edilmesini istediğime dair fax çektim.1 saat sonra yayınlar kapandı ertesi sabah mh den bir bayan aradı.

Bana ilk sunduğu teklif 12*69 kredi kartına... 12*59 teklifi üzerine fazla konuşamadım, çünkü kabul edecek olsa kartımın limiti müsait değildi.Ben kendim faturalı teklif istedim. Faturalı olarak 12*74 tlye geldi.

Bu strateji ile 12*59 teklifini verirlermiydi bilemiyorum.Müsait kartınız var ise deneyin derim.12*59 olmazsa 12*79 dan daha uygun fiyata alırsınız. ilk kez üyelik alacak olan kişinin reklamlarda belirtilen fiyatlardan aşağısını alma imkanı yok.Bu indirimler mevcutta olan üyeleri kaybetmemek için yapılan indirimler.

Bu mantık bütün platformlarda böyle işliyor.Arkadaşımın Dsmart aboneliği vardı belgesel paketi 20tl..İptal için aradı.Ertesin başka bir yetkili onu aradı full paketi 20 tlye verdi.

HızlıCevap

Reklamlar
türksohbet.net
modasor
SEO
paykasa
chat.gen.tr
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,602
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.