Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: H4RuNN , sasamkn , runo kral , runo kral , sasamkn Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü4 Mobil
5 sn
48.534
Cevap
577
Favori
2.765.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

ben umutluydum bu sene katarlılar alınca degısecekler dıye ama her sey aynı devam edıyor

onlar boleyse bızde ona gore tavır alıyoruz ve en ucuzu kovallıyoruz burda

hocam takip ediyorum sizi.Bilgi paylasimlariniz sayfaya cok destek oluyor tesekkur ediyorum şahsim adina.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl soru yeni üyelik aldığına eminmisin?
    Dalgamı geçiyon¿

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Oldu tc nosunuda paylaşıyımmı? Bilgilerimi versem nolcak herkese aynı fiyattan mı yapcaklar?

oncelikle hayirli olsun, mesela sizede cvp yazan sayin blueman 4-5 gun once uye nosunu ve ismimi paylaşmisti, ve onu referans gosterip 59tlden uyelik yenileyen cok kişi oldu, o gunlerde herkese 59 teklif etmiyorlardi cunku. bu sebeple sizden o bilgileri paylaşmaniz mumkunmu denmiş. yoksa tabiki paylaşmak zorunda degilsiniz..

• radko kullanıcısına yanıt
    Yok dalga değil bazen arkadaşlar burda yapmadıkları şeylerden bahsedebiliyorlar ondan sordum Yeni almış olabilirsin paylaştığın online işlemler görüntüsü 708 gözüküyor
    Kurulum ne zaman gerçekleşti hemen geldiler mi
    Yoksa normal bir paket sahibiydiniz Yeni mi aldınız spor paketini

• quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

quote:

Orijinalden alıntı: matarese

O zaman doğruyu söylemiyorlar. Yüzyüze müşteri temsilcisinden bu bilgiyi almıştım, mantıklı da geldi söylediği o yüzden paylaşayım dedim ama demek ki sadece o üyelere yapılmıyor bu teklif. Gerçekten akıl sır ermez bunların işine ya.

hocam senin icin gecen seneye dönup baktim 446 447 448.sayfalar mobilde 449 tl 12 ay arti 4 ay sinema acik bide sport extra dogru yani kontrol ettim.Ozamandan bu zamana degismeyen tek sey arnold schwarzenegger dostumuzun uygun teklif icin ugrasmasi.Eskileri okurken gordum.

Vay bee aynı şeyler devam ediyor

• Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam her sene hep ayni seyleri yapip faks cekip teklif bekliyoruz.Bu sayfa sayesinde cok iyi rakamlari aldik ama 59x12 yi gormesek 4 ay ucretsiz 8x99 da bile alacak cok arkadas vardi.Biz ölmez maclarda digiturkte oldugu surece her sene burdayiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Dün fax çektim bugün aradılar, tüm paketler dahil ve ücretsiz teknik destek, 4 ay ücretsiz 8 ay 99 olarak anlaştım.

8 ayın 2 ayını dondurabiliyor ya da paket azaltabiliyorum, yılda 650 liraya denk geliyor maksimum haliyle.

İki gün önce görüştüğümde bu kampanyanın bittiğini söylemişlerdi şu anda devam ediyor mu bu kampanya ?

• quote:

Orijinalden alıntı: süppers

quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Dün fax çektim bugün aradılar, tüm paketler dahil ve ücretsiz teknik destek, 4 ay ücretsiz 8 ay 99 olarak anlaştım.

8 ayın 2 ayını dondurabiliyor ya da paket azaltabiliyorum, yılda 650 liraya denk geliyor maksimum haliyle.

İki gün önce görüştüğümde bu kampanyanın bittiğini söylemişlerdi şu anda devam ediyor mu bu kampanya ?

banada 59 tlnin ptesi sabahi bittigini soylemislerdi mesela, tutturabildiklerine...

• Ayın 1'nde iptal dilekçesi vermiştim. Aramıyorlar diye dün ben kendim aradım yaklaşık 15 dakika hatta bekledikten sonra bayan 59 TL'lik teklifimiz yok sistemimizde görünmüyor felan dedi. Ben de böyle bir teklif var haberiniz olsun dedim

Tam umudu kesecekken bugün genel merkezden bir bey efendi aradı ve 59x12 teklifini sundu. Ben Türksat kullanıyorum uydu olarak. Dedim iqplus kutu veriyormuşsunuz o ne olacak ? O eutelsat olanlara veriliyor dedi. O zaman benimkini de eutelsat a geçirin dedim kabul etti ücretsiz, sagem kutu dedi tamam dedim ve teklifi kabul ettim.

Diyeceğim o ki İptal faxı verenler sabırla biraz daha beklesin arkadaşlar mutlaka arıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesilhan-27 -- 3 Ağustos 2017; 16:32:8 >

• SON GELİŞMLERİ YAZIYORUM

3 gün önce iptal faksına istinahen 3 ay 0 9 ay 99 tl yi kabul etmeyip 1 ay dondurmuştum bugün yüzyüze temsilciye gittim bakalım belki farklı teklif söyler çakal bunlar 6 ay 49,99 6 ay 99 tl yaptı teklif yani ortalama yine 75 dedim 4 ay 0 8 ay 99 tl istiyorum o kampanya bitti geçen sene kredi kartı ile alanlara yaptık dedi bende 10 yıldır aboneyim bana neden kampanya iyi değil dedim robot gibi eleman cevap veremedi bu arada konuşma kayıtları tutulmakda elemanın laptobunda miktofon var dedim bunlar kayda geçiyorsa 250 tl yıllık ip tv alır miss gibi işimizi görmeyi biliriz fazla yorulmayın siz zaman gelecek siz yalvaracaksınız bu millete 600 milyon doları abone kayıpları ile ödeyemezsiniz he katar sermayesi karaparayı aklama için zarar edecekse bilerek bilmem dedim çıktım eleman ağzından kaçırdı beyler ligler başlayınca yeni paketler olabilir forumlar ile ilgilide bahsetti beyler izleniyoruz bariz bakın takip ediliyoruz velasıl kelam son durum bu dondurma yapanlar tekrar faks çekmek zorundaymış tam bir faşişt yapısı var bunların amaç yıldırmak ama biz yılmayız o faksı münasip bir yere armağan için göndeririz tekrar ben kesinlikle iyi fiyat almaz isem devam etmem dondurma sonucu son gelişmeler böyle

Çıkardıklarım

Yeni paket gelmesi yada indirim olma ihtimali yüksek eleman geçen sene 400-500 tlye peşin sattığımız abonelere sadece 4 ay 0 diğer 8 ay 99 yaptık demesinler ne oluyor bi anda büyük zam oldu diye elemana lafı yapıştırdım ozaman geri aboneler aptal mal

Burayı acayip sıkı takip ediyorlar hatta ajanları bile var eleman sık sık forum dedi bilginize ayık olun

Varın izlemeyin 1-2 ay indirim yapmaya mecbur kalacaklar görün

• quote:

Orijinalden alıntı: ResultanteImportante

Herkese selamlar,

Geçen sezon 5 şampiyon paketini (60x9=540)kredi kartıyla almıştım.

Pazartesi öğle saatlerinde iptal faksını çektim, 1-2 saat sonra "sizi uygun tekliflerle arayacağız" gibi bir mesaj attılar ve bu sabah aradılar.

12x59₺'lik malum teklifi sundular ben de kabul ettim. HD kutu istedim. Yayınları Türksat üzerinden aldığım için HD kutunun tek seferlik 35₺ gibi bir ücret karşılığında verilebileceğini, eğer eutelsat'a geçersem ücret ödemeyeceğimi söylediler. Binada merkezi sistem olduğu için olmayacağını düşünerek kabul ettim.

Henüz ödeme işlemini gerçekleştirmedim, bu 35₺ mevzusuyla karşılaşan başka birileri oldu mu acaba?

Teşekkür ederim, hayırlı forumlar.

Az önce anlaştık,

Sporun yıldızı paketi, 59x12 şeklinde. İlk konuşmamızda dondurma hakkını 1 yıllık üye olduğum için sadece 1 aylık verebileceğini söyleyen hanım kızımız bu söylediğini unutmuş olacak ki "dondurma hakkı istiyorum" dediğimde hemen "olur önümüzdeki sene haziran-temmuz aylarını dondurabilirsiniz, buradan ekliyorum." dedi.

Kafalarına göre kural uydurarak teklif yapıyorlar resmen, bunu da bu şekilde bir kez daha görmüş olduk.

• Benide aramıyorlar kendileri bilir ben maaşıma o kadar zam almadım enflasyon belli enayi zannediyorlar yanımda kahve var ordan izlicez bu yıl 😂Zaten gol diye bağırıyorlar ben 5 saniye geriden geliyorum 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

hocam kesinlikle haklisiniz her sene iptal faksi uygun fiyat alma hep ayni seyler biz ezberledik bunu digiturk hala ayni kafada yap arkadas 500 mu 1000 mi ama herkese tek rakam olsun eski uyelerede hediye ver.Atiyorum 3 ay film ver dizi ver vs.Ozaman insanlar isyan etmez.

Aynen öyle. 3 senedir kredi kartı üzerinden abonelik yapıyordum. Bu sene 69Tl üzerinden kabul ettim. 59TL*12 fiyatları görünce itiraz ettim ve ısrarla 69TL lik kampanyanın en uygun olduğunu söylediler. Sonuç olarak dün itibariyle kapattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmte -- 3 Ağustos 2017; 16:46:59 >
  • Az önce burada daha önce paylaşılan digitürk paket yenileme fiyatlarından ötürü digitür'ü aradım dedim böyle böyle 59 tl den sporun yıldızı paketi yenileyen onlarca kişi var bende aynı şekilde taahhüt yenilemek istiyorum dedim, ne deseler beğenirsiniz fiyatlar 99 tl öyle bir fiyat mümkün değil dedi:) ya bunlar hakikaten adam olmayacak güya adam kazıklayacaklar tamam dedim teli yüzüne kapadım sinirden. Taahhüdüm eylülün ikisinde bitiyor. Umarım bitime yakın kendileri arayıp teklifte bulunurlar zira biz arayınca kıçları kalkıyo şerefsizlerin. İşin kötüsü bende yan oda üyeliği de var onda da spor extra paketi ile yabancı ligleri izliyordum, şimdi yeni paket sisteminde onu da izleyebilmem için yan oda paketinde de süper lig üyeliğinin bulunması lazımmış bu çok kötü oldu mecbur eylül ayında yan oda üyeliğimi tamamen kapatıcam ve ana üyelikte insan gibi rakamlara anlaşma zemini arayacağım. Lanet olsun sana kan emici digitürk!

• Yeni üyelere 79*12 eski üyelere 59*12.Eutelsat(film ve dizi hariç tüm kanallar açık.bu kanallarda 3 ay hediye.1 yıl ücretsiz servis).başka fiyat kabul etmeyin.
  • sakgoz79 kullanıcısına yanıt
    fax cekmezsen alamassın ucuz teklıf sımdıden fax cekın onunuzde 1 ay var degerlendırırsınız teklıflerı

benım turksat uyelıgım var 3 eylulde bıtecek olan bugunden cektım faksı aramalarıın beklıyorum
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    tşk arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga 198484

merhaba, 2 gün önce iptal faksını çektim. Bugün aradılar. 59 X 12 ay sporun yıldızları paketini tek çekim kredi kartı ile 708 lira anlaştık.

Kapsamı ;

1- Tüm süperlig maçları, PTT 1.lig maçları, Fransa, İngiltere ligi, T. Basketbol ligi
    2- Dizi ve sinema,çoçuk, belgesel kanalı
    3- IQ Plus kutusu 1 yıl için ücretsiz.
    4- 1 yıllık servis ücretsiz.

1 yıl servis ne oluyor?

Ben de 59x12 olarak anlaştım 3 ay dizi film hediye klasik şeyler.

• radko kullanıcısına yanıt
    Yeni üyelere 79'dan aşağı vermiyorlar kaç kere aradım. Çok şaşırdım şu an. Size inanıp inanmamak sorun değil ama bakalım başka alan olacak mı?
  • 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.