Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ilkerbb Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matarese

quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Dostum gecen sene Temmuz'da 450 tl ye alan bir sürü üye bu sene aldı bu teklifi senin dediğin gibi değil

450ye temmuzda alıp bu sene 59x12den yararlanan var mı emin misiniz? 59TL teklifi alan arkadaşlar geçen sene ne zaman kaç liraya kredi kartlı üyelik aldıklarını yazabilirse konu açığa çıkacaktır.

ben aldim gecen sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matarese M kullanıcısına yanıt
    var işte sana cvp vermiş hatta blueman

ben sureklı takıp edıyorum bu forumu onun harıcı en az 20 kısı vardır alan
  • Onlar aradı,ilk görüşmede demişti farklı teklif için arancaksınız diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blueman7 kullanıcısına yanıt
    O zaman doğruyu söylemiyorlar. Yüzyüze müşteri temsilcisinden bu bilgiyi almıştım, mantıklı da geldi söylediği o yüzden paylaşayım dedim ama demek ki sadece o üyelere yapılmıyor bu teklif. Gerçekten akıl sır ermez bunların işine ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    yeni üyelik için 59 tl çok iyi fiyat , denemek lazım , teşekkürler.
  • Olayın özeti şu tuttuğunu öpme peşinde digitürk 59₺ üstü üyelik alıp veya yenileyen varsa öpmüş oluyolar💸

• quote:

O zaman doğruyu söylemiyorlar. Yüzyüze müşteri temsilcisinden bu bilgiyi almıştım, mantıklı da geldi söylediği o yüzden paylaşayım dedim ama demek ki sadece o üyelere yapılmıyor bu teklif. Gerçekten akıl sır ermez bunların işine ya.

Bu firmada mantık Yok artık ezberledik bunları kara düzen herkese farklı muamel
    Bak şimdi Yeni üyelik alana kredi kartı ile 59x12 vermişler
    Yıllardan beri tecrübeyle sabit bu firma herşeyi yapar

• quote:

hocam senin icin gecen seneye dönup baktim 446 447 448.sayfalar mobilde 449 tl 12 ay arti 4 ay sinema acik bide sport extra dogru yani kontrol ettim.Ozamandan bu zamana degismeyen tek sey arnold schwarzenegger dostumuzun uygun teklif icin ugrasmasi.Eskileri okurken gordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 3 Ağustos 2017; 15:52:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Dün fax çektim bugün aradılar, tüm paketler dahil ve ücretsiz teknik destek, 4 ay ücretsiz 8 ay 99 olarak anlaştım.

8 ayın 2 ayını dondurabiliyor ya da paket azaltabiliyorum, yılda 650 liraya denk geliyor maksimum haliyle.

8x99=792 TL

4 ay bedava

2 ay dondurma hakkı dersek 14 ay yapar.

792/14 yaparsak ayda 56 TLye geliyor. Aslında mantıklı.

• radko kullanıcısına yanıt
    Hocam üye numarası ve İsim Soyisim paylaşabilir misiniz? Burada çoğu arkadaşa yardımcı olursunuz.
  • Métropol kullanıcısına yanıt
    donudrmada yayın alamıyorsun onu aya vurmak yanlıs gıbıme gelıyor sonucta 2 ay uzuyor tahutut

yazın 25 en paket olsa 2 aydan 50 tl

6 ay 99 buda 594 tl etsin

tatalde 644 tl onuda aya vur 53 eder kı bu teklıf olursa hemen kabul ederım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 3 Ağustos 2017; 16:0:34 >
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    hocam kesinlikle haklisiniz her sene iptal faksi uygun fiyat alma hep ayni seyler biz ezberledik bunu digiturk hala ayni kafada yap arkadas 500 mu 1000 mi ama herkese tek rakam olsun eski uyelerede hediye ver.Atiyorum 3 ay film ver dizi ver vs.Ozaman insanlar isyan etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Onlar aradı,ilk görüşmede demişti farklı teklif için arancaksınız diye

yeni uyelige 59x12 alan ilk sizsiniz.Baska alan yok sanirim.Kontrol edin lutfen hata olmasin.

• Lj.23 kullanıcısına yanıt
    Oldu tc nosunuda paylaşıyımmı? Bilgilerimi versem nolcak herkese aynı fiyattan mı yapcaklar?

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    ben umutluydum bu sene katarlılar alınca degısecekler dıye ama her sey aynı devam edıyor

onlar boleyse bızde ona gore tavır alıyoruz ve en ucuzu kovallıyoruz burda
  • merhaba, 2 gün önce iptal faksını çektim. Bugün aradılar. 59 X 12 ay sporun yıldızları paketini tek çekim kredi kartı ile 708 lira anlaştık.

Kapsamı ;

1- Tüm süperlig maçları, PTT 1.lig maçları, Fransa, İngiltere ligi, T. Basketbol ligi
    2- Dizi ve sinema,çoçuk, belgesel kanalı
    3- IQ Plus kutusu 1 yıl için ücretsiz.
    4- 1 yıllık servis ücretsiz.
  • quote:

Oldu tc nosunuda paylaşıyımmı? Bilgilerimi versem nolcak herkese aynı fiyattan mı yapcaklar?

madem en ucuzu teklıfı aldın yardımcı ol arkadaslara yenı uyelık alıp senın gıbı 59X12 alan yok

Eminsin dimi yeni üyelik olarak aldıgına

bu forumun amacı paylasmak degıl mı ? sana hıc bır zararı olmaz digitürk senın uyelıgını falan ıptal etmez merak etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 3 Ağustos 2017; 15:59:38 >
  • Métropol kullanıcısına yanıt
    Dondurmak mantikli degil 2 ay dondurdunuz sonra uyelik yaptiniz.Ligin 2.ayinda felan uyelik biter iyi bir tekkif gelmezse ortada kalinabilir.En iyi uyelik 3 agustostan 3 agustosa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 3 Ağustos 2017; 15:59:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Dondurmak mantikli degil 2 ay dondurdunuz sonra uyelik yaptiniz.Ligin 2.ayinda felan uyelik biter iyi bir tekkif gelmezse ortada kalinabilir.En iyi uyelik 3 agustostan 3 agustosa.

tecrübeyle sabit aynen ole dondurdugunuz zaman

uyelık 2 ay sonra bıtecek eylul ekımde aldıgın fıyat her zaman temmuz agustos da aldıgın fıyattan yuksek olacaktır

dondurma yerıne en alt pakete gecmek en uygunudur (faturalı odenler ıcın) kredı kartı ıle cekıyorlar zaten
  • quote:

59 teklifi siz nerden ogrendiniz.Amac paylasmak dostum kasmayin bu kadar.Parasiyla mal aliyoruz digiturk uyelik no verdin diye elinden almaz korkma.Biz yillardir paylasiyoruz daha bir iptal gormedik.Gorsekte sikinti degil bu teklifleri burdaki dostlar olmasa alamayiz zaten.

• 
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.