Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: YakınPlan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben hep işlemlerimi iptal faksı çekerek yaptım kimi telefondan daha iyi teklif geliyor diyor kimide teknik servis iyi diyor karar size kalmış birde teknik servise gitmeniz gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • varslan kullanıcısına yanıt
    Hocam iptal faksı çekerseniz teknik servise gerek digi mh sizi arıyor teknik servis ise direk size fiyat veriyor

• ben olsam devam eder,m
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Hocam iptal faksı çekerseniz teknik servise gerek digi mh sizi arıyor teknik servis ise direk size fiyat veriyor

İptal faksı çekmiştim sabah, aradım beni aramayınca gelmedi mi faksım diye, geldi fakat şimdi iptal edersek 220 tl cayma bedeli çıkar dedi arkadaş, ben de dedim kardeşim neden taahhüt bitiş tarihini 3 mart değil de 4 mart yaptınız bir gün için bir tane güncel fatura itelemek için mi diye, diyor ki bir günlük fatura değil o 1 aylık fatura. ee ben iptal edemedikten sonra ne işe yarar sen bilerek bana güncel fiyatlardan 1 fatura itelemek için ayın 4 ünde vermişşin tahhütü bitiş tarihini falan filan her neyse, galiba uğraştıracaklar...
    Hocam yayınları 2 marta kadar izleyebilirsiniz 3 marttan itibaren yeni fatura kesilir sadece taahhütünüzü bozarsanız cayma bedeli ödersiniz ama sizin taahhüt 2 martta bitiyor anladığım kadarıyla gerekirse teknik servise gidin

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Hocam yayınları 2 marta kadar izleyebilirsiniz 3 marttan itibaren yeni fatura kesilir sadece taahhütünüzü bozarsanız cayma bedeli ödersiniz ama sizin taahhüt 2 martta bitiyor anladığım kadarıyla gerekirse teknik servise gidin

4 Martta bitiyor taahhütum sıkıntı o. Neyse az önce mesaj geldi iptal başvurunuz alınmıştır en kısa zamanda sizi yeni tekliflerimizle arayacağız diye, bekleyelim bakalım ilgine teşekkürler hocam sağol.

Hocam iptal faksı ulaşmış ellerine devam edecekseniz sporextra sinema süperlig tüm maçlarını bedava veya 3 ay bedava almaya bakın

• Herkese merhaba, eve yeni üyelik digitürk bağlatmak istiyorum, ama belki de full pakete yakın. Şampiyonlar, film, belgesel, çocuk vb.. Aradım, görüştüm, telefondaki arkadaş resmî sitede yazan rakamları topladı, söyledi. Aylık da ilk 3-4 ay 60kusür, son 8 -9 ay 100 küsür fiyat çıktı, full paket isteyen Yen'i müşterilerinize bir avantajlı teklifiniz yok mu dedim, yok dedi. 🙈 D smart vardı, bırakacağım, sizlerin bir önerisi olmaz ise muhtemelen tivibu ya geçebilirim. Digitürk den ilk üyelik için daha uygun fiyat almak mümkün müdür sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: vioLisTic

Herkese merhaba, eve yeni üyelik digitürk bağlatmak istiyorum, ama belki de full pakete yakın. Şampiyonlar, film, belgesel, çocuk vb.. Aradım, görüştüm, telefondaki arkadaş resmî sitede yazan rakamları topladı, söyledi. Aylık da ilk 3-4 ay 60kusür, son 8 -9 ay 100 küsür fiyat çıktı, full paket isteyen Yen'i müşterilerinize bir avantajlı teklifiniz yok mu dedim, yok dedi. 🙈 D smart vardı, bırakacağım, sizlerin bir önerisi olmaz ise muhtemelen tivibu ya geçebilirim. Digitürk den ilk üyelik için daha uygun fiyat almak mümkün müdür sizce?

eutalsat film paketi vardı hocam 360 TL ye kredi kart ile 9 taksit kampanya vardı buna belgeselde ekletin yanlış hatırlamıyorsam aylık 5 tl idi belgesel paketide.. film sizin için öncelikse Digitürk veya Dsmart tavsiye ederim Tivibu nun filmleri epey zayıf bu iki platforma göre..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beatles33 -- 22 Şubat 2017; 8:57:21 >

• Yeni üyelere teklif yok malesef , üyelik dondurma , paket düşürme vs de yok..

• Burası Ortadoğunun da parçası olan ağırlıkla doğu kültürüne yakın anlayışa sahip bir ülke. Kendileri de bunu iyi biliyor olmalılar. İngiltere ve İspanya gibi olmaz. Pazarlık esastır. Araplar geliyor burada esnaf ile çatır çatır pazarlık yapıyor, bu bölgede hiç kimse liste fiyatlarından ürün alıp satmaz. Bunu ya öğrenecekler ya da pıllarını pırtılarını toplayıp gidecekler
    Ben 17 senelik üyeliğimi iptal ettirdim 2 ay oldu. Umrum değil. İçeriğe ulaşmak için artık mecra çok. Yıllardır ayda 50/90 TL arasında değişen faturalar ödedim. Böyle bir müşteriyi kaçırmaktan çekinmiyorlarsa uzun süreli kalıcı olabileceklerini düşünmüyorum.
    Piyasa dinamiklerini öğrenir ona göre satış ve pazarlama yaparlarsa ne ala. Yoksa o satın aldıkları lig yayını süresi kadar bile bu ülkede kalamadan satıp savıp çıkarlar diye düşünüyorum.

• Önümüzdeki sezonda ligler başlamadan 2-3 ay önce fiyatlar ortalama ne olur?
  • Taahhütüm bitiyor. İptal için dilekçe ile bayisinden başvurdum. Şu fiyatı verdiler:

Belgesel, çocuk, sporsever, HD

İlk 4 ay 18,5
    8 ay 37 lira

Sizce fiyat nasıl? Bana pahalı geldi. Geçen yılın 2 katı toplamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKYILMAZ -- 25 Şubat 2017; 17:2:32 >
  • TURKYILMAZ kullanıcısına yanıt
    iyi teklif almışsın sayılır. ben aylık 27 TL veriyorum. HD+Belgesel paketi var. taahhüt bitince iptal edecem ddirekt
  • erc44 kullanıcısına yanıt
    Yani bu dediğim paketi kullanıyorum şu an ve ilk 6 ay 10 lira, son 6 ay 22 lira ödedim.
    Bu fiyatlardan sonra fazla geldi. Ne büyük terbiyesizlik kafalarına göre fiyatlandırma yapmaları.
  • Merhabalar. Bir yıl önce annemin evine giriş+ belgesel+ çocuk+ hd baglattim. Yan oda olarak da hd hariç aynısını aldım ve onu da bizim evde kullanıyorum. 30 tl civarında indirimli başlayan fatura taahhüt bitince 60 TL oldu. Bende birkaç yönlendirme sonucunda yuzyuze temsilcisi ile görüşmeye gittim. Taahhüt bitti, kapatmam an meselesi güzel bir indirim rica ediyorum dedim. Temsilci de ilk 4 ay 10 TL, 5-6. aylar 22tl, 7-12. aylar 33 TL önerdi. Ben de kabul ettim.

• Evet beatles arkadaşın söylediği doğru ve cazip bir teklif bence, aradım, detaylı bilgileri öğrendim ve yarın üyeliğimi başlatacağım. Teklif şöyle;

Giriş + Film + HD + Belgesel + IQ Plus Kutu ; kredi kartına yıllık 359TL (9 Taksit)

Not: Giriş paketinin 3 aydan sonra 27tl olduğu var sayılırsa (ki çok saçma bir fiyat), belgesel için +5 tl istedikleri hesaba katılırsa bence en uygun teklif bu. Benim düşüncem bu yönde.

Bu arada beatles arkadaşa teşekkür ediyorum.
  • Uydu alıcıları bu denli rezilken ben devam etmeyeceğim, eylülde bitiyor benim, yıllık peşin ödemiştim ona rağmen.lig bittiği hafta mayıs sonu kapatıracağım. Abartılı derecede bezdirdi. Dsmartta bu alıcı problemlerinin bir tanesi bile yok. Sinyal problemi, görüntü problemi vsvs yetti ya. Bu kadar lige yatırım yapacaklarına 2 kuruşta adam gibi alıcı ve yazılım için yatırım yapsınlar.

• giris film dizi hd iq aylik 41 tl

• TURKYILMAZ kullanıcısına yanıt
    evet hocam pahalı.ben de aynı paketleri kullanıyorum.iptal faksından sonra ilk 6 ay 9.99 sonraki 6 ay 21,99 fiyat aldım.3 ay da spor ekstra hediye ettiler.bence zorla biraz
  • 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.