Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
48.478
Cevap
575
Favori
2.761.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
77. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşte Sorun BU, Ben poker oynamıyorum, Oynamak da istemiyorum. ya bana düzgün hizmet verecekler, ya da ben hizmet almayacağım en güzeli bu.

Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

İşte Sorun BU, Ben poker oynamıyorum, Oynamak da istemiyorum. ya bana düzgün hizmet verecekler, ya da ben hizmet almayacağım en güzeli bu.

Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

ne demek hocam sizin verdiğiniz bilgilerin yanında benimki 0 kalır

o zaman kazıklamaya devam ederler hocam

dediğim gibi 48 tl gb verdiler türk telekom teklif etti kabul etmedim blöf ile 8 gb 29 tl aldım

telefon + tv platformları + internet hepsinde bu işler var o zaman ya yüksek fiyattan ödeme yaparsınız yada hiç bişey kullanmayacaksınız bu düzen bu şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: canergiray77

bilmiyorum dikkat ettiniz mi sizin hediye olanlar nisanda bitiyor görünüyor bana da öyle verirler mi acaba ben onları arayıp bu fiyatları çok yüksek buluyorum indirim yada hediye birşeyler istiyorum mu diyim tam ne diyim pek pazarlık yapamam da bu konuda bana eksiksiz yazarsanız çok memnun olurum

evet biliyorum 1 yıl zaten ücretsiz vermişlerdi

geçen gün yazdım mart ayında arayınız görüşelim dediler

yok vermeyiz derlese kapattırım digitürkü bu kadar basit digitürk olmazsa ne olur hayatımızda ölemeyiz deme
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

3 martın özelliği ney acaba hemen kapatırlarsa hapı yutarım valla :D bida kim uğraşacak onunla açmak için

digitürk kapanırsa neden hapı yutarsın anlamadım

futbol yüzünden mi
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    evet maç izlemeden yapamam ben ya şimdi arayıp tam ne diyeceğim ben mi talepte bulunayım onlar mı bana teklif sunsun tam yazar mısınız taktiğinizi
    mh ile görüştüm hediye falan veremiyoruz dediler şimdi ne yapmalıyım iptal birimine bağlanıp da 3 mart olmadan üyelğimi iptal etmek istiyorum mu diyim ne diyim detaylı yazar mısınız bana
  • quote:

mh ile görüştüm hediye falan veremiyoruz dediler şimdi ne yapmalıyım iptal birimine bağlanıp da 3 mart olmadan üyelğimi iptal etmek istiyorum mu diyim ne diyim detaylı yazar mısınız bana

ara şimdi üyeliğimi kapattırmak istiyorum ama yayınlarınım 2 mart 2017 den itibaren kapatılmasını istiyorum diyeceksin neden diye soracaklar sormazlarsa aşağıdakileri söyle

pahalı geliyor + hd parası vermek istemiyorum diyeceksin talebini alacaklar

size geri dönüş yapacağız derler

kayıtlı cep telefonuna sms gelir talebiniz alındı diye size uygun tekliflerimiz için telefona cevap verin diye
  • ara şimdi üyeliğimi kapattırmak istiyorum ama yayınlarınım 2 mart 2017 den itibaren kapatılmasını istiyorum diyeceksin neden diye soracaklar sormazlarsa aşağıdakileri söyle

pahalı geliyor + hd parası vermek istemiyorum diyeceksin talebini alacaklar

size geri dönüş yapacağız derler

kayıtlı cep telefonuna sms gelir talebiniz alındı diye size uygun tekliflerimiz için telefona cevap verin diye
    Derya78 arkadaşın dediği yapın yok derlerse iptal faksı gönderin sizi ararlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Derya78 arkadaşın dediği yapın yok derlerse iptal faksı gönderin sizi ararlar

ben gerekeni yazdım artık top onda kendisi bilir

ayrıca iptal faxına gerek yok telefon ile iptal talimatı verebiliyor engelli üyesi olduğundan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 18 Şubat 2017; 23:53:57 >
    eyvallah hocam engellide böyle olduğunu bilmiyordum birde sizi bilirim next kampayasındada mesajlarınızı görüyordum şimdi mumla arıyoruz digi lig tv paketlerini aşırı şişirmiş böyle olursa devam etmem taahhütüm 2 mayısta bitiyor

• Bu lige aylık 40 tl bile fazla boşuna para ödüyoryuz

• Fax çekimştim aramalarını bekliyordum.
    Aradım mh faksınız gelmemiş dedi. Peki uzatmak için teklifiniz ne dedim.
    4 ay 42 tl
    sonra 85 tl dedi.

3 Martta taahüdüm bitiyor. herhalde bunların amacı aylık fiyatlardan da geçirmek.
    Ne yapmam lazım..
  • marcio M kullanıcısına yanıt
    İptal faksından sonra fiyatlar daha yumuşak oluyor ama vereceği fiyatlar bile pahalı

• Benim de 4 Martta bitiyor aradım az önce dedim 14 gün var ne aradınız ne sordunuz ne çıkacak benim ayın üçündeki faturam diye 110 tl gibi bişey söyledi ben de ben şimdiye kadar digitürke bu kadar fatura ödemedim iptal edin dedim amaç pazarlığa girmekti. Beni iptal birimine yönlendirdi oradaki de hiç bir şey teklif etmedi ben de 1 gün için güncel fatura mı almak istiyorsunuz dedim, bana diyor ki ayın dördünde beşinde arayın, 110 tl yi bir geçirelim ondan sonra konuşuruz demek istiyor galiba.
    Ben de şikayetvar'a yazdım bakalım arayan olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varslan -- 20 Şubat 2017; 15:31:44 >
  • varslan kullanıcısına yanıt
    Hocam iptal birimi birşey yapmaz iptal sürecini başlatır sizin yapmanız gereken iptal faksı çekmek yada ydigitürk yetkili servisine gitmek daha iyi fiyat veriyorlar fakat verecekleri fiyatları bile çok şişirmişler

• quote:

Hocam iptal birimi birşey yapmaz iptal sürecini başlatır sizin yapmanız gereken iptal faksı çekmek yada ydigitürk yetkili servisine gitmek daha iyi fiyat veriyorlar fakat verecekleri fiyatları bile çok şişirmişler

Hocam yetkili servis derken yetkili teknik servisler mi, onlar sök tak işlerine bakmıyorlar mı

Evet hocam yetkili servisler iptal işlemlerinizide yaptırabilirsiniz size hangi teknik servis bakıyorsa adresini öğrenip işlem yapabilirsiniz bir kaç sayfa öncesinde teklif alan arkadaşlar yazmıştı mesela benimki ceren telekom nisanda iptal işlemini başlatacağım

destek.digiturk.com.tr/soru/uyelik_islemleri/uyelik_islemleri/digiturk-uyeligi-nasil-iptal-edilir

Hacam bu linke bakabilirsiniz

• quote:

destek.digiturk.com.tr/soru/uyelik_islemleri/uyelik_islemleri/digiturk-uyeligi-nasil-iptal-edilir

Hacam bu linke bakabilirsiniz

Teşekkürler Bahadır Elektronik benimkisi her halde yerlerine gitmek lazım değil mi telefonla veya faksla olur mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.