Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lazzaro Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.542
Cevap
577
Favori
2.765.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aylik 52 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart ayının 2 sinde bitecek olan üyeliğim için kimse aramadı ben arayayım dedim Eutalsat film+belgesel+hd plus kutu var aynı üyelik devamı için 59,99 TL olarak 12 ay taahhütlü şekilde fiyat verdiler ardından iptal faxı yolladım bekliyorum bakalım bu fiyatlar ile mümkün değil yeniletmem
  • beatles33 B kullanıcısına yanıt
    max 30 tl

• Aşağıdaki yayınları , ilk 5 ay ücretsiz, sonraki 1 ay 65 TL, sonraki 7 ay 104 TL toplamda 793 TL/13 AY = 61 TL ortalama fiyat ile aldım(fax çekip, sonrasında cihazı vs de iade etmiştim; son teklifleri bu şekilde oldu ve kabul ettim). Uygun mu sizce?

Standart Giriş(13 ay)
    Sampiyonlar Paketi(13 ay)
    SporExtra (13 ay)
    Sporsever (12 ay)
    Belgesel (12 ay)
    Çocuk (12 ay)
    Dilediğin Zaman + Mobil Süper Lig Paketi(4 ay)
    Film/Dizi Paketi(4 ay)
    Sagemcomm IQ PLUS Kutu + HD Yayınlar (13 ay)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdr84

Başlangıç

Şampiyon (5 takımın maçları)

Belgesel

Spor

Iq+hdr hd plus dekoder

En son fiyat alan veya olması gereken 1 yıllık taahutlu fiyat kaçtır?

Telefonda verilen teklif;

İlk 2 ay yuzde50 indirim,

Diğer aylar 84 TL.

İptal faksı çekiyorum bu fiyatlar saçmalık..

• Bana da sampiyonlar pakedi + ıvır zıvır hediyeleri yazın paket düşürmeli 750 tl olarak hesapladılar. Ey maşallah.. Facebook donmasız takılmasız kaçak yayın kaynarken , ligde oynanan futbol beş para etmezken, ligden şuan tek keyif alanlar 3. büyük beşiktaşın azınlık taraftarları iken bu fiyatlar büyük cesaret.

100 tl ye slim bilgisayar kasası aldım tvye bağladım. bundan sonra digiturk e para yok iptal ediyorum..

• Mart ayında bitecek olan üyeliğim için İptal faxından 1 gün sonra Yetkili birisi aradı şunları teklif etti

1.teklif : Giriş + Film + Belgesel + Sporsever + Çocuk + HD Plus kutu devam 12 aylık hepside ilk 8 ay 21,99 TL sonraki 4 ay 39,99 TL şeklinde Eutalsat üzerinden devam edecek şekilde teklif aldım güzel bir teklifti lakin ben biraz daha düşünmek için zaman istedim ardından

2.teklif : 4 aylık (düşünme süresi) taahhütsüz şekilde aylık 21.99 film+belgesel+dizi+sporsever+çocuk hd plus şeklinde uzattık paketi Hazirana kadar izleyin karar verirseniz bize dönüş sağlayın yeni teklif yapalım dediler Şampiyonlar içinde teklif aldım

3.teklif : Giriş+Şampiyonlar+Film+Belgesel+Çocuk+Sporsever Hd Plus, ilk 3 ay fatura yok sonraki 2 ay 59,99 TL , kalan 7 ay 103,99 TL şeklinde teklif edildi

2.teklifi kabul ettim şu anda düşünmek için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beatles33 -- 14 Şubat 2017; 15:46:12 >
  • aslında mevcut Türkcell de taahhüttüm olmasaydı Telekomun Tivibulu tarifesine geçecektim aylık 45 lira süper paket hediyeli olana..
  • İptal faksını çektim. Bakalım nasıl teklif gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcio

İptal faksını çektim. Bakalım nasıl teklif gelecek.

Lig maçlarını izliyorsanız kesinlikle 500 tl üzeri teklifleri kabul etmeyin.

• benimde martda bitiyo.

cocuk+belgesel+sporsever +hd ne teklif alirm, teklif alan oldu mu?

• beatles33 B kullanıcısına yanıt
    hocam faksda 1 mart itibari ile iptali diye mi belirttiniz. tak diye kapatmasinlar faksdan sonra teklifler dusuk gelir kabul etmezsem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

hocam faksda 1 mart itibari ile iptali diye mi belirttiniz. tak diye kapatmasinlar faksdan sonra teklifler dusuk gelir kabul etmezsem

hocam gönderdiğim dilekçeye yazdım 3 martta bitecek olan diye zaten şu an üstteki mesajımdaki 2.seçenekle devam edecez Hazirana kadar buna dair mesaj geldi sistemten
  • 3 martda bitecek üyeliğim için verilen teklif;

Lig tv 5 takım

Giriş

Belgesel

Sporsever

Iq plus kutu

3 ay sporextra

3 ay ücretsiz

2 ay 46 TL

7 ay 85 TL

Aylık 57 tl geliyor.

Nasıl sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Acaba 500 lira senelik teklif alan var mı? Şampiyonlar paketi + giriş + belgesel vs. + HD

yaklaşık tekliflerin hepsi aylık 55- 60 arası.

Yanlış mıyım?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

Acaba 500 lira senelik teklif alan var mı? Şampiyonlar paketi + giriş + belgesel vs. + HD

yaklaşık tekliflerin hepsi aylık 55- 60 arası.

Yanlış mıyım?

Alanlar var ama insanlar pazarlık etmeden gelen teklifi kabul edince normal olarak fiyatlar da yükseliyor kabul edilmemesi lazım tekliflerin hemen öyle.

• Giriş sporextra hd plus kutu 12 ay 9taksit 373tl kredi kartı bugün anlaştık biraz yüksek ama ne yapak

• Digiturk play smart olarak izleyen yayınları gören var mı ? Ben smart tv ye yükledim fakat 4 tane seçenek var spor dizi film vss diye ve içinde de hiçbir şey yok.4 tane eski program var
  • Yeni üyelik almak istiyorum, amacım çocuk paketini izlemek, giriş+keyif paketi olarak 3 ay 9,90 9ay 26,90 var en uygun.. hadi bide dost kampanyasından yararlansak dostunu getirene ilk ay fatura bizden diyorlar.. 9,90 da ordan düşer...

çocuk paketini daha uygun izleyebileceğim bir yol varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fedorac0re

Yeni üyelik almak istiyorum, amacım çocuk paketini izlemek, giriş+keyif paketi olarak 3 ay 9,90 9ay 26,90 var en uygun.. hadi bide dost kampanyasından yararlansak dostunu getirene ilk ay fatura bizden diyorlar.. 9,90 da ordan düşer...

çocuk paketini daha uygun izleyebileceğim bir yol varmı?

digitürk play 4,99 paketini al izle ne gerek varki çocuk kanalları izelmek için ayda 26,90 para vermeye

web cep tablet ten izlersin + film canlı tvleri internet üzeirnden izlersin yada tv smart ise 9,90 tv den izlersin

aşağıdaki adresi bak istersen

www.digiturkplay.com.tr

• 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.