Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (531. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: anexi , hasan3336 , hasan3336 , lazzaro Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 8 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İptal faksını ne zaman çektiniz? İptal tarihi belirttiniz mi?
  • merhaba
    6 senedir digiturk kullanıyorum
    şu anda kullandıgım paket
    Yerel kanallar HD + Belgesel
    +Yan oda
    41 tl aylık ödemem var şimdi nasıl bir yol izlemem gerekiyor arkadaşlar daha nasıl indirim vs olur yoksa iptal edip normal hd cihazımlamı devam edeyim baya HD kanal oldu sanırsam birtek belgesel kanalları olmayacak
  • Cirrus- kullanıcısına yanıt
    iptal faksını 1'inde çektim. yeni fatura çıkmaması için 3'ü itibariyle kapatın dedim. Dönüş yapmadan kanalları kapatmışlar 9'unda tamamen kapatılacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

Arkadaşlar iptal birimine bağlanıp görüşülen kişilerle fax cektigimizdwki iptal birimini farklı mı fax ile daha uygun veriyorlar ben her sene fax la alıyordum dün iptal birimini bağlanıp görüştüm pek sarmadı tekrar fax cektim

faxı nereye cekıyoruz ve nasıl bır yazı yazdınız hocam ? bizde deneyelım
  • Digiturk iptal dilekçesi yazıp indirin iptal sebebine de yüksek fiyatlardan dolayı diyebilirsiniz numara dilekçede yazili
  • Tahmin ettigim gibi olmus. Tarih araligini kisa tutmussunuz. Faksta belirttiginiz tarihte iptal etmek zorunda olduklari icin sure icerisinde size ulasacak zamani bulamayip iptal etmisler. 3 ocak tarihini belirtip aralik ortasi gibi faks cekseydiniz kesinlikle ararlardi. Aralik ocak aylari bir cok uyenin taahhut bitimi oldugu icin siraya gore ulasmalari uzun zaman aliyor.

Ben 20 sinde cektim 3-4 gun sonra beni arayip teklif yaptilar. Epey de israrci oldular. Ustelik onemli bir uye de degilim. Giris, belgesel , sporsever ve hd paketlerini kullaniyorum. Bunlara onceki donem 30 oderken yaptiklari teklifle aylik ortalama 16.5 tl ye anlastim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 6 Ocak 2017; 15:0:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus-

Tahmin ettigim gibi olmus. Tarih araligini kisa tutmussunuz. Faksta belirttiginiz tarihte iptal etmek zorunda olduklari icin sure icerisinde size ulasacak zamani bulamayip iptal etmisler. 3 ocak tarihini belirtip aralik ortasi gibi faks cekseydiniz kesinlikle ararlardi. Aralik ocak aylari bir cok uyenin taahhut bitimi oldugu icin siraya gore ulasmalari uzun zaman aliyor.

Ben 20 sinde cektim 3-4 gun sonra beni arayip teklif yaptilar. Epey de israrci oldular. Ustelik onemli bir uye de degilim. Giris, belgesel , sporsever ve hd paketlerini kullaniyorum. Bunlara onceki donem 30 oderken yaptiklari teklifle aylik ortalama 16.5 tl ye anlastim.

Geçen senelerde de aynı şekilde işlem yapmıştım. Zaten tamamiyle üyelik sonlandırılmadı sadece fatura çıkmasın diye kanalları kapattılar isteseler ararlar yani

• A4 kagidina kimliginiz arkali onlu tek yuzde olacak sekilde fotokopisini cektirin. Altindaki bosluga ;

Digiturk Uye No: 100xxxxxxx

Tel: xxx xxx xx xx

Iptal Nedeni: Yuksek paket fiyatlari

3 subat 2017 de uyeligimin iptal edilmesini talep ediyorum.

Isim soyisim

imza

faksi belirttiginiz iptal tarihinden en az 10 gun once 0212 473 99 99'a cekin.

Cep numaraniza faksi aldiklarini belirten mesaj geldi mi tamamdir. Kesinlikle ararlar.
  • Şampiyonlar paketi+belgesel+sporsever+çocuk+plus iq+mobil ligtv =660tl/yıl anlaştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: enokta

Şampiyonlar paketi+belgesel+sporsever+çocuk+plus iq+mobil ligtv =660tl/yıl anlaştım

500 550 tl nin üstünü kabul etmek mantık dışı.
  • quote:

Şampiyonlar paketi+belgesel+sporsever+çocuk+plus iq+mobil ligtv =660tl/yıl anlaştım

Liste fiyatlarını göz önünde bulundurursak çokta pahalı olmamış. İdare eder teklif.
  • Arkadaşlar giriş hd plus 3 ay belgesel çocuk 19.99 sizce iyimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

quote:

Liste fiyatlarını göz önünde bulundurursak çokta pahalı olmamış. İdare eder teklif.

Adamlar ondan sonra niye fiyatları yükseltiyor diyoruz kabul edilirse böyle teklifler adamlar 2 yıla kalmaz aylık 1000 tl derler o zamanda görürsünüz mantıklı düşünmeye davet ediyorum.
  • 4 şubatta taahütum bitiyordu klasik erkenden aradim fiyat için yine fax iptal tekrar aranma beklerken, Şampiyonlar paketi taahütunuz 2haziranda doluyor giriş paketiniz 4 şubatta doluyor dediler, nasil olur 16 aylik taahütmü olur dedim, yazin 1ay dondurdugunuz için otomatikman şampiyonlar paketiniz uzamis dediler, olmaz kabul etmiyorum dedim, 138tl cayma bedeli cezasi cikicak dediler, gecen yil 3ay 5tl 9ay 64tl ile anlasmistim paketi, şimdi 4ay daha devam edin 71tl den dediler, haziranda iptal edin eylülde daha uygun fiyat alirsiniz dedi telefonda ki bayan, subatta yenileyenler en yuksek ucrete anlaşma yapan üyeler dedi, hala kabul etmedim, ilk kez karşılaşıyorum bu durumla cine5 den bugune sonra digiturk ile araliksiz kaç sene oldu bilmiyorum ama futbol abonesiyim, ilk günden bu yana böyle bir olaya ilk kez sahit oluyorum katarlilar işin kurnazligini iyi ogrenmisler, ne yapmalıyım arkadaşlar
  • Taahütüm bitti ve şuan hd giriş şampiyonlar paketi 91 tl ödüyorum. Aradım iptal için sundukları kampanya;
    4 ay 43 TL
    8 ay 85 TL
    Yıllık toplam bedeli 852 TL
    En uygun kampanya fiyatımız bu diyorlar ne yapmam lazım millet 650 tl ye bu paketten daha iyisini nasıl alıyor 10 yıllık aboneyim hemde
  • Adamların kafası çalışmıyor ki... Sürümden kazanmayı akıl edemiyorlar. Mesela giriş+hd+şampiyonlar+2 keyif paketini aylık 35 TL yapsa ekstradan bir dünya abone kazanır ama nerdeeee....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anro

Taahütüm bitti ve şuan hd giriş şampiyonlar paketi 91 tl ödüyorum. Aradım iptal için sundukları kampanya;
    4 ay 43 TL
    8 ay 85 TL
    Yıllık toplam bedeli 852 TL
    En uygun kampanya fiyatımız bu diyorlar ne yapmam lazım millet 650 tl ye bu paketten daha iyisini nasıl alıyor 10 yıllık aboneyim hemde

İptal faksı çekmeniz gerekiyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

quote:

quote:

Adamlar ondan sonra niye fiyatları yükseltiyor diyoruz kabul edilirse böyle teklifler adamlar 2 yıla kalmaz aylık 1000 tl derler o zamanda görürsünüz mantıklı düşünmeye davet ediyorum.

Mantıklı düşündüğüme inanıyorum.. Teknosa vs. gibi yıllık ödemeli kampanyalar kovalanırsa yıllık 400-500TL arasında bir fiyata satın alınabiliyor. Fakat normal bir şekilde üyelik yenilemeye yöneldiğinizde yıllık rakamlar 600-800TL arasına çıkıyor. Teklifi alan arkadaş aldığı paketleri yazmış zaten. Aldığı paketlerin yıllık taahhütlü fiyatı 1500TL iken 660TL'ye aldığında nasıl olursa kötü bir teklif almışsın diyebiliriz? Almış olduğu paketlere göre normal bir fiyat almış. Ayrıca ben çok iyi fiyat demedim zaten, idare eder dedim. Çünkü bu aralar iyi teklif vermiyor Digiturk. Detay, sistem ve işleyişi bilmeden atıp tutmayın ve bence siz biraz mantıklı düşünün. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkali -- 7 Ocak 2017; 11:47:24 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mantıklı düşündüğüme inanıyorum.. Teknosa vs. gibi yıllık ödemeli kampanyalar kovalanırsa yıllık 400-500TL arasında bir fiyata satın alınabiliyor. Fakat normal bir şekilde üyelik yenilemeye yöneldiğinizde yıllık rakamlar 600-800TL arasına çıkıyor. Teklifi alan arkadaş aldığı paketleri yazmış zaten. Aldığı paketlerin yıllık taahhütlü fiyatı 1500TL iken 660TL'ye aldığında nasıl olursa kötü bir teklif almışsın diyebiliriz? Almış olduğu paketlere göre normal bir fiyat almış. Ayrıca ben çok iyi fiyat demedim zaten, idare eder dedim. Çünkü bu aralar iyi teklif vermiyor Digiturk. Detay, sistem ve işleyişi bilmeden atıp tutmayın ve bence siz biraz mantıklı düşünün. Saygılar.

Aklınca laf sokmaya mı çalışıyorsun. Teknosa kampanyası vardı bitti her yıl olacak diye bir garanti yok sizin gibi gelen teklifi kabul edenlerden dolayı ortalama fiyatlar her yıl yükseliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aklınca laf sokmaya mı çalışıyorsun. Teknosa kampanyası vardı bitti her yıl olacak diye bir garanti yok sizin gibi gelen teklifi kabul edenlerden dolayı ortalama fiyatlar her yıl yükseliyor.

Tamam arkadaşım gereksiz yere uzatma muhabbeti. Burada kimsenin aklını tartışmıyoruz. Laf sokmaya çalıştığımda çok net anlarsın merak etme.

Herkesin doğrusu ve düşüncesi kendine. 1500TL lik pakete gelen 660TL'lik teklif gayet normaldir. Aynı teklifi almak için can atan ve teklifi aldığında kabul edecek bir çok üye var şuanda. Gönül ister ki full paketi yıllık 400-500TL'den herkese versinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkali -- 7 Ocak 2017; 12:53:32 >

• 
Sayfa: önceki 529530531532533
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.