Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nv_143 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 iOS )
31.933
Cevap
397
Favori
1.615.797
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    5487 Mesaj
    aynen öyle 4 ay 42 8 ay 84 tl teklif ediliyor iptal fax çekeceğim bakalım ne olcak
    |
    |

Bu ay sonunda digitürk sözleşmem bitiyor. Sözleşmeyi yenilemeyi düşünmüyorum, iptal edeceğim. Fakat 3 ay sonra evi taşıyacağımdan bu zamana kadar digitürk ü tahahütsüz işleme şansım oluyor mu ?

Şu an giriş + belgesel + hd yayın 27.99 ödüyorum.

Orijinalden alıntı: [email protected]

Arkadaşlar,

Bu ay sonunda digitürk sözleşmem bitiyor. Sözleşmeyi yenilemeyi düşünmüyorum, iptal edeceğim. Fakat 3 ay sonra evi taşıyacağımdan bu zamana kadar digitürk ü tahahütsüz işleme şansım oluyor mu ?

Şu an giriş + belgesel + hd yayın 27.99 ödüyorum.

Taahhütsüz olarak devam edebilirsiniz tabi ama müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz lazım.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: yasink01

Arkadaşlar 1 yıllık peşin odeme yapmıştım 2.ayda bitecek yenilenip fatura çıkarmı sonra

Çıkar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: husseyinim

Merhaba ocak ayında gerçekten fiyatlar yükseldi mi yeni teklif alanlar yazabilir mi. Bana aralıkda 3 ay ücretsiz kalan aylar 76 tl teklif ediyorlardı.. Şimdi 4 ay 42 tl kalan aylar 84 tl teklif veriyorlar.

Ben iptal faksı çektiğim halde bu fiyatı verdiler
    |
    |

The Soul Of BMW.
    husseyinim, Acer Aspire 5920 derneği üyesidir.
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Beni de iptal faxından sonra 1 defa aradılar, teklifi kabul etmedim sonra arayacağız dediler şimdi mesaj geldi iptal etmişler.Adamlarda olayı çözdü galiba

Ben istedigim paketi tarif edip hadi simdi bu fiyat cok oldu bana bunu biraz indirin dedim fakat bir yere varamadim.
    quote:

Orijinalden alıntı: vanquish192

Arkadaslar yeni uyeliklerde standart kampanyalar ustune bir indirim yaptirmak mumkun oluyor mu?

Ben istedigim paketi tarif edip hadi simdi bu fiyat cok oldu bana bunu biraz indirin dedim fakat bir yere varamadim.

Yeni üyeliklerde teklif mekanizması geçerli değil maalesef. Sadece mevcut üyelerine teklif sunuyorlar.
    |
    |
    3 Şubatta taahhütüm bitiyor. İptal faksı sonrası gelen teklif klasik. 3 ay ücretsiz, yazın 2 ya da 3 ay lig tv şampiyonlar paketini anadolu taraftar paketine düşürerek 41 tl düşürme (3 ay paket düşürürsen sadece ligin ilk haftasını kaçırıyormuşsun.) 6 ya da 7 ayda aylık 84 lira. Teklif giriş + şampiyonlar paketi için. Yanında verilen hediyeler konusunda digitürk bu sene daha cimri.

Sagemcom iq plus kutu ve hd yayın 1 yıl hediye. Bir de aşağıdaki hediyelerden yalnız bir tanesini seçebileceğim söylendi.

4 ay film dizi ve tüm keyif paketleri
    1 yıl belgesel sporsever çocuk keyif paketleri
    6 ay boyunca portaldan dizi ve filmlere erişim.

Teklifin toplam tutarı yazın 2 ya da 3 ay paket düşürme durumuna göre 670TL (2 ay paket düşürme) ya da 627TL (3 ay paket düşürme)

Cuma gününe kadar düşünmek için süre istedim. Mevcut şartlarda fena değil ama çok da iyi değil tabi.

Şimdi sizlere kritik soru, özellikle de eski, tecrübeli abonelere sorum. Şimdi cuma günü aradıklarında teklifi reddetsem, sizce 3 şubat'a kadar daha avantajlı bir teklif için ararlar mı? Evin yakınlarında digitürk bayisi ve yüzyüze müşteri temsilcisi var, oraya gitsem daha avantajlı bir teklif alabilir miyim?

Tavsiyelerinize açığım. (tezekos sen hariç kardeş, sen yorum yapma senin kim olduğunu ve ne amaçla burada olduğunu herkes biliyor artık :) )

• Yarbay
    3789 Mesaj

Bensiz olmaz hocam :) amacım sizlere yardımcı olmak ve yol göstermek :)

Bence verdikleri teklif çok uçuk kabul edilebilir değil yıllık bazda 500 550 tl yi geçmesi uygun değil. Yakınınızda yüz yüze müşteri temsilcisi olduğunu söylemişsiniz onunla daha rahat anlaşırsınız bence. Siz başta teklifini dinleyin daha sonra 500 550 tl nin üstünde olursa ben bu fiyatların üstüne çıkamam diye belirtin bu fiyatlara alabilirsiniz vermezse kasmayın kendileri kaybeder sıfırdan yeni üyelik açınca da size şuanda verilen fiyatları veriyorlar zaten saygılar.
    |
    |
    matarese kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sevgili tezekos,

Şu an yeni üyeliklerde aynı fiyatı almak mümkün değil, digitürk'ün sitesine girip bakarsan yeni üyeliklerde en avantajlı teklif kredi kartıyla yıllık üyelik kampanyası onda da giriş+şampiyonlar+hd, 3 ay ücretsiz 9 ay 92TL yani 828TL oluyor, hadi 1 yıl hd yi hediye ettirdin diyelim bir şekilde yine 9*85=765TL oluyor. Üstelik yanında hiçbir hediye de olmuyor. 500-550TL'yi ben de isterim ama şu anda taahhütlü şampiyonlar paketinin aylık ücreti 63TL olmuş nasıl olacak hiç bilmiyorum sanki artık mümkün değil gibi en azından yılın bu dönemi için. Yazın fln yine daha avantajlı kampanyalar olur sanırım, benim şanssızlığım taahhüdün 3 şubatta bitecek olması, sene başında digitürk hep cimri oluyor, yılın devamında bonkörleşiyor :)

Ayrıca sen digitürk çalışanı değil misin yahu üye numaramı vereyim özelden yap bir güzellik barışalım hahaha :)
    |
    |
    tezekos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: matarese

Sevgili tezekos,

Şu an yeni üyeliklerde aynı fiyatı almak mümkün değil, digitürk'ün sitesine girip bakarsan yeni üyeliklerde en avantajlı teklif kredi kartıyla yıllık üyelik kampanyası onda da giriş+şampiyonlar+hd, 3 ay ücretsiz 9 ay 92TL yani 828TL oluyor, hadi 1 yıl hd yi hediye ettirdin diyelim bir şekilde yine 9*85=765TL oluyor. Üstelik yanında hiçbir hediye de olmuyor. 500-550TL'yi ben de isterim ama şu anda taahhütlü şampiyonlar paketinin aylık ücreti 63TL olmuş nasıl olacak hiç bilmiyorum sanki artık mümkün değil gibi en azından yılın bu dönemi için. Yazın fln yine daha avantajlı kampanyalar olur sanırım, benim şanssızlığım taahhüdün 3 şubatta bitecek olması, sene başında digitürk hep cimri oluyor, yılın devamında bonkörleşiyor :)

Ayrıca sen digitürk çalışanı değil misin yahu üye numaramı vereyim özelden yap bir güzellik barışalım hahaha :)

Hocam siz en iyisi yüz yüze görüşün birde bakalım ne teklif verecekler. Ben çalışan değilim hocam o zamanlar söylediğim birşeydi o. Mhlerinden çalışanlara kolaylıklar diliyorum çalışılacak bir yer değil kesinlikle kafanız şişer akşama kadar.Aynı şeyleri anlatır durursunuz üstüne birde küfür yersiniz ben çalışmadım öyle yerlerde kesinlikle.
    |
    |

• Yüzbaşı
    769 Mesaj
    az önce MH aradım, iptal işlemlerine bağlandım.

kk kampanyası var 9 ay taksit ile ilk 4 ay 42 kalan 5 ay 89 tl dedi.

Arkadaşlar bu paralara artık zor bu işler dedim. adam açık açık bana biliyorsunuz lig tv yayın hakkı artık bilmem kaç yılına kadar bizde dedi.
    Bize satamazsanız yayın hakkı sizde olsa ne olur dedim sustu. kırmak bozmak istmedim kimseyi, insan evladı çalışıyor neticede
    içinde adam gibi paket yok 89 tl nedir arkadaş.!!!!
    quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

az önce MH aradım, iptal işlemlerine bağlandım.

kk kampanyası var 9 ay taksit ile ilk 4 ay 42 kalan 5 ay 89 tl dedi.

Arkadaşlar bu paralara artık zor bu işler dedim. adam açık açık bana biliyorsunuz lig tv yayın hakkı artık bilmem kaç yılına kadar bizde dedi.
    Bize satamazsanız yayın hakkı sizde olsa ne olur dedim sustu. kırmak bozmak istmedim kimseyi, insan evladı çalışıyor neticede
    içinde adam gibi paket yok 89 tl nedir arkadaş.!!!!

Bilgin bu fiyatın içerisinde neler var?
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.