Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kornbjk1903 , kornbjk1903 , antireis , antireis Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
48.535
Cevap
577
Favori
2.765.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ouz34

Digitürk müşteri hizmetleri dedi

Müşteri hizmetleri neler demiyor ki her dediklerine inanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yıllık film paketi almak istiyorum fiyatı nedir yada giriş paketi
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    bazılarına inanın derim. geçen hafta taahhütümü yenilemiştim; dün aradılar. Muhabbet şöyle;
    +yan odaya zam geldi 15 tl yaptık
    -taahhütüm var 1 sene geçen hafta anlaştık
    +o zaman siz etkilenmeyeceksiniz ama seneye 15 tl
    -seneye kim öle kim kala
  • Arkadaşlar 3 aralıkta taahhütüm bitti. 12 ay devam ederseniz 70 tl dediler. kabul etmedim. İptal faxı çekmek istiyorum. İptal faxı nasıl çekiliyor? yardımcı olabilir misiniz..
  • hiçbir teklıf yapmadılar..1 kez aradılar saygısız ukala bırı bende kapattım ..cıhazı kartı teslım ettım ve kurtuldum...hoş iztv ve eşiminın ızledıgı turkmax gurme harıcı bişeyde yok artık dıgıturkte..kendıelrı dusunsun..sınema kanalları surunuyor sadecelıgtv ıcın calısıyorlar aynen boyle devam etsınler..
  • Arkadaşlar bir şey soracam 1 yıllık peşin almıştım 2.ayda bitecek acaba benden habersiz devam edermi yani fatura çıkarmı sonra yayınlar 2.ayda bitermi
  • Arkadasla gecen hafta 12 aylik taahut verdim bu taahhui verirken hd yayinlarda vardi. Ayrica iq kutuda hediye edin demistm ve 1 yilligina vermislerdi. Fakat smdi yayinlari actim ama hd yayinlari yok. Nedeni ise iq kutu icin ayri hd paket almak lazimmis ayda 18 tl. Boyle birsey basina gelen varmi acaba ? Ben hd paket olacak die taahhut veriyorum onlar iq kutu gonderdik die hd yayinlari kesiyorlar. Biyle bir sacmalik olablrmi

• Arkadaşlar benim paketler şöyle

12 ay taahhüt giriş ,plus ,hd ,şampiyonlar ,

5 ay mobil lig tv , 3 ay çocuk ve 3 ay belgesel hediye

6 ay 47,5 tl 6 ay 75 tl sizce nasıl teklif ??
  • quote:

Arkadaşlar benim paketler şöyle

12 ay taahhüt giriş ,plus ,hd ,şampiyonlar ,

5 ay mobil lig tv , 3 ay çocuk ve 3 ay belgesel hediye

6 ay 47,5 tl 6 ay 75 tl sizce nasıl teklif ??

Uçuk fiyat senin aldığın fiyat. 50 tl den fazla verilmez aldığın paketlere aylık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Arkadasla gecen hafta 12 aylik taahut verdim bu taahhui verirken hd yayinlarda vardi. Ayrica iq kutuda hediye edin demistm ve 1 yilligina vermislerdi. Fakat smdi yayinlari actim ama hd yayinlari yok. Nedeni ise iq kutu icin ayri hd paket almak lazimmis ayda 18 tl. Boyle birsey basina gelen varmi acaba ? Ben hd paket olacak die taahhut veriyorum onlar iq kutu gonderdik die hd yayinlari kesiyorlar. Biyle bir sacmalik olablrmi

Iq plus tanımlamasının içinde hd yayınlarda var tekrardan hd yayın tanımlanmaz bunun için.

Ama yok. Aylik 18 tl odemem gerekiyormus hd yayinlar icin. Gercekten sabrini zorluyorlar. Hirsiz bunlar. Zaten taahhut verirken basa basa tekrarladik hd de var diye, ayriyeyten plus kutu istedm onuda verelim dedi adam vende sevindim. Megersem altinda cinlik varmis

Taahhüt devam ederken aldığım teklif 24 aylık taahhüt vardı 12 ay kala lig tv istedim normalde taahhüt nedeniyle 32,99 ödeyecektim giriş hd ve belgesele .belki iptal edip iptv alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz34 -- 19 Aralık 2016; 23:10:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

Ama yok. Aylik 18 tl odemem gerekiyormus hd yayinlar icin. Gercekten sabrini zorluyorlar. Hirsiz bunlar. Zaten taahhut verirken basa basa tekrarladik hd de var diye, ayriyeyten plus kutu istedm onuda verelim dedi adam vende sevindim. Megersem altinda cinlik varmis

Hocam eğer üyelikte plus ıq tanımlı ise hd yayınlar dahildir onun içine ve size ücretsiz demişlerse ücretsizdir o paket 1 yıl zaten sıkıntı olduğunda ses kayıtlarında herşey mevcut.

• quote:

Taahhüt devam ederken aldığım teklif 24 aylık taahhüt vardı 12 ay kala lig tv istedim normalde taahhüt nedeniyle 32,99 ödeyecektim giriş hd ve belgesele .belki iptal edip iptv alırım

24 ay taahhüt almıyorlar kimseden benim bildiğim.

• Lig tv yoksa digiturke 15-20 tlden fazla verilmez
    Digitürke üye olduğumda giriş hd belgesel ilk 5 ay 10,99 7ay 24,99 tl sonraki 12 ay 32,99 tl olacaktı 12 ay bitti 12 ay kalmıştı bende lig tv .almak istedim giriş plus+ hd şampiyonlar 5 ay mobil lig tv 3 ay belgesel ve çocuk hediye
    6 ay 47,5 6 ay 75 tl ödeyeceğim iptal edip iptv alabilirim belki daha ilk ayım taahhüt farkı 38 tl öderim .

• HeroTech kullanıcısına yanıt
    Giriş hd ve plus üyeliğim toplam 19,99 tl zaten

• quote:

Digitürke üye olduğumda giriş hd belgesel ilk 5 ay 10,99 7ay 24,99 tl sonraki 12 ay 32,99 tl olacaktı 12 ay bitti 12 ay kalmıştı bende lig tv .almak istedim giriş plus+ hd şampiyonlar 5 ay mobil lig tv 3 ay belgesel ve çocuk hediye
    6 ay 47,5 6 ay 75 tl ödeyeceğim iptal edip iptv alabilirim belki daha ilk ayım taahhüt farkı 38 tl öderim .

Lig tv li fiyatınız pahalı oluyor son 12 ay.

• quote:

Orijinalden alıntı: sceptic

Selamlar,
    Yakın zamanda giriş ve 2-3 keyif paketi için teklif alan varsa paylaşabilir mi? Bana 6 ay 9,99 6 ay 21,99 önerdiler, kabul etmedim.

192TL'lik tekliflerini kabul etmeyince yeni teklifleri Giriş + 3 keyif paketi için 369,90TL (4 ay 18,50TL 8 ay 36,99TL ) oldu.

Daha düşük teklifi kabul etmeyeni, neden yüksek teklif vermek için ısrarla aradılarsa, daha uygun teklifin yoksa aramazsın, 3'ünde "aboneliğiniz sona ermiştir" diye mesaj atarsın, olur biter. Uydudan bedavaya izlediklerime 370TL veremem, lig kötü olmasa 397TL'ye Lig tv'li paketi alırdım zaten o paraları verecek olsam.
  • quote:

quote:

Selamlar,
    Yakın zamanda giriş ve 2-3 keyif paketi için teklif alan varsa paylaşabilir mi? Bana 6 ay 9,99 6 ay 21,99 önerdiler, kabul etmedim.

192TL'lik tekliflerini kabul etmeyince yeni teklifleri Giriş + 3 keyif paketi için 369,90TL (4 ay 18,50TL 8 ay 36,99TL ) oldu.

Daha düşük teklifi kabul etmeyeni, neden yüksek teklif vermek için ısrarla aradılarsa, daha uygun teklifin yoksa aramazsın, 3'ünde "aboneliğiniz sona ermiştir" diye mesaj atarsın, olur biter. Uydudan bedavaya izlediklerime 370TL veremem, lig kötü olmasa 397TL'ye Lig tv'li paketi alırdım zaten o paraları verecek olsam.

İlk teklif, gayet iyiymiş. Keşke kabul etseydiniz.

• 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.