Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.475
Cevap
575
Favori
2.761.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giriş paketi Digiturk plus kayıt + hdyayınlar + şampiyonlar + belgesel + çocuk+ yetişkin + sporsever lig mobil TV 1 sene taahhütlü 7 ay 35 tl 5 ay 77 anlastim teklif iyimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hanedan35 H kullanıcısına yanıt
    guzel normal fiyat

• Çok yüksek fiyat verdiler bana. Bir de üstüne gold üyesiniz ondan bu kadar indirim yapıyorum demezler mi!!!
    Giriş + Şampiyonlar paketi + Spor Ekstra + Sporsever +IQ PLUS Kayıt + Belgesel ilk 6 ay 45 TL; Sonraki 6 ay 97 TL.

Direk iptal edin dedim!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi compy -- 12 Aralık 2016; 21:0:6 >
  • Ayın 3'unden 3 'une fatura kesiliyormuş; üyeliğimde 13 ünde dolduğu için kampanyasız fiyattan fatrua kesip 117 TL 1 ay yansıtmışlar. Bunun değiştirilemeyeceğini söylüyorlar. Yasal olarak birşey yapılabilir mi? Henüz izlemediğim bir dönemi yeni fiyattan faturalandırmışlar!! Böylesine bir yaklaşım olmaz!!
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    Pardon sezon sonuna kadar, sene sonu demisim, yanlis oldu

• Digiturkun en uygun fiyatı nedir ? Sadece 1-2sinema kanali olsa spor vs istemiyoruz . Sadece sinema

• bLaxp B kullanıcısına yanıt
    aylik 30 tl civari sinema kanallari

• compy C kullanıcısına yanıt
    keske taahutunuzun bittigi tarhi bilip iptal resti cekseydiniz bence oyle bir rest cekip guzel bir taahut yapin bu bedeli indirim olarak odettirin

• compy C kullanıcısına yanıt
    Bana da aynısını yaptılar. Online işlemlerden giriş paketi hariç hepsini iptal ettim. Üyeliği de iptal ettireceğim bir ara.
  • Bayiden iptal nasıl oluyor? Kutuyu söküp götürmem yeterli mi? Kimlik fotokopisi alıyorlar mı bayide de? Birde borcum olmadığına dair bir belge almak mümkün mü? 2-3 yıl sonra icra göndermesinler.
  • İlk Defa Üye Olmak İçin Biraz Önce Aradım
    İnternet 8 gb 200 gb adil kullanım Kotası + Giriş Paketi = 67 TL
    +Ligtv Şampiyonlar Paketi =117 TL

Anten Kurulumu İçinde 60 TL İstediler.
    Biraz Fazla Geldi Gibi Ligtv li Paket
  • benim de taahhuttum 02 ocak'ta sona eriyordu, dün iptal faksı çektim bugün aradılar.
    Ana oda: giriş+şampiyonlar+belgesel+çocuk+sporsever+hd
    yan oda:giriş+belgesel+çocuk+sporsever+hd
    sezon sonuna kadar mobil ligtv + 4 ay sinema dizi
    ilk 5ay 38tl, 1ay 30tl, 1ay 41tl, 1ay 41tl, 4ay 76tl; aylık ortala 50.50tl dediler kabul ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oea77 -- 13 Aralık 2016; 14:40:0 >
  • İptal dilekçisi gönderdim tekrar aradılar, şimdi de;

Giriş+Belgesel+Sporsever+Şampiyonlar+HD+IQ kutu 5 ay 35 7 ay 77 tl dediler. Ne yapayım sizce ?
  • Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    normal ama promosyonda isteyin 4 ay sinema dizi de ucretsiz versinler mesala

• 12 ay Yeni sözleşme yapmıştım 700 küsüre denk geliyor bugün iptal fax ı çektim inş aranırım düzgün Bi kampanya teklif ederler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz34 -- 13 Aralık 2016; 16:17:31 >
  • 1 Ay şampiyonlar paketini kullandım ve bugün iptali verdim şampiyonlarmış izlediğim maçlara bakıyorum futbola bakıyorum içler acısı gerçekten milletimiz zeki değil izliyorlar bunları..

Spor extra +şampiyonlar ligi 90 lira oluyordu fatura dedim sen geçirme şu fiyatları şampyonlar paketii iptal edersem kaç lira ödeyeceğim dedim 93 lira iptal parası ödenecek spor extrayı 12 aylık aldım sadece

iptal ettiğim için çok mutluyum böyle salak bir ligi izlemekten kurtuldum çok pişman olduğum açtırdığım için ama hatalar düzeltilmek içindir iyi yaptım Allah akıl fikir versin bu ülkede taraftar olana. Yürü Chelsea
  • Ben de yine senesi gelen digitürk ile pazarlık ayına erdim. Fiyatları uçurmuş beyefendiler Yayın ihalesine 500 milyon USD ı çakınca. Bize de çakmaya kalkıyorlar.
    Geçen sene 80 TL ye anlaştığım yazın bir anlaşmazlık ile bozmak durumunda kaldığım ve 4 aydır 94 TL taahütsüz olarak ödeme yaptığım paketlerime önce 130 TL istediler sonra da 105 TL. İptal faksını çektim tabiiki
    Bekliyoruz bakalım güzel teklifler.
    Temelde benim sahip olduğum yayınlar, Başlangıç+Şampiyonlar+Sporextra+Sporsever+Belgesel+Çocuk+Plus+Yetişkin
    Bunlara Moviemaxleri ekleyin isterseniz, yetişkin ve çocuğu vermeyin ayda 94 TL yi geçmesin dedim. Olmaz dediler. Kendileri bilir

• aticus3 kullanıcısına yanıt
    max 70-80 tl

• Gecen ay bitti. Son teklif 1 ay ucretsiz 5 ay 29 tl 2 ay 25 tl son 5 ay 70 tl dediler. Turksat hd spor extra haric onu da 3 ay hediye dediler. Kapattim bitti. Kabul etmedim

• İptal biriminden tekrardan arandım,

7 ay 35 TL 5 ay 76 TL Toplam 630 TL Aylık Ort: 52,50

Giriş+Belgesel+Sporsever+Şampiyonlar+HD+IQ Kutu ek olarak sezon sonuna kadar mobil lig tv ve 4 ay film-dizipaket hediye.

Bu şekilde güncelledim.

Yalnız şöyle bir gariplik var, adres değiştirdim diye adres güncellemesi yaptım ve bu nedenle teknik servis benden 60 TL ücret alacakmış teknik birim güncellemesinden dolayı.

Böyle birşey den haberi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le.Mans -- 14 Aralık 2016; 15:50:42 >
  • 
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.