Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1942. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.534
Cevap
577
Favori
2.765.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19401941194219431944
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de iptal faksı sonrası 6*64 6*154 teklif aldım kabul etmedim. En son en üst yetkili olduğunu iddia eden biri aradı ve 5*64 5*154 ve 2 ay dondurma hakkı ile toplam 10 ay fatura çıkacak şekilde bir teklif yaptı. Onu da kabul etmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en ucuz nasıl izleriz şu maçları

• arkadaşlar taahütüm 2 ekimde bitiyor e devletten iptal dilekçesi vermiştim aradılar 29 eylülde kapanacak dediler.Erken kapanıyor diye ceza felan yemeyiz demi?

• Bethesda82 B kullanıcısına yanıt
    +++

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 6x64 6x154 sporun yıldızı aldığım en düşük teklif .

• mcd1907 kullanıcısına yanıt
    Senden hariç beş kişiye verdim numaramı burayada yazan arkadaş oldu ancak o şekilde olmuyor şimdi sanada vericem inşallah alırsın ama mesele şu ki burada sürekli bir art niyet aranıyor almadığım fiyatı burada söyleyince ne kazanacağız arkadaşlar burayı sadece kampanyaları takip etmek için kullanıyorum bilgi alıp bilgi paylaşmaya çalışıyorum hiç uğraşmayacağım şeylerle uğraştım yalancılıkla suçlandım diye aldığım paketi ödediğim tutarın fotosunu attım onada inanmadılar özelden yazan 5 arkadaşa üye numaramı verdim sonuç alamadıkları için daha vermemeye karar verdim hepsi bu

• < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • e-devletten klasik restimizi cektik, insallah gormezler 🤣

• kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt
    fesihi iptal et, dilekceye sozlesmemin sonunda diye ekle

• 2 üyeliğim vardı bir tanesi 1 yıllık o iptal oldu çok aradılar ama boş en son meşhur 6*64 6*154 o da söylemiş olmak için hiç ısrar etmedi 30 sn falan sürdü konuşma sonra 16 yıllık üyeliğim için faks gönderdim 1 hafta oldu elimize ulaştı arayacağız diye sonra aradık ulaşamadık diye 2 mesaj geldi ama ne arayan var ne soran 2 Ekim de bitiyor üyelik keyifleri bilir sanırım 16 yıl sonra iptal etmeyi başaracağım bu yıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eleysen -- 27 Eylül 2021; 12:45:40 >
  • 6 x 64 , 6 x 154 aylik 109 a geliyor, zaten en dusuk alabilen 99 aylik teklif aldi . 10 lira icin ise bu kadar ugrasmaya deger mi bilemedim

Daha dusuk teklif olursa bilemem ama sanirim yok. Eger yukaridaki teklife 1 sene film de ekleniyorsa su sartlarda kotu rakam degil diye dusunuyorum

• jujuuu kullanıcısına yanıt

Yorumunuza katılıyorum hocam, ekim 11 de benimki bitiyor 2 defa arandım ama hep yüksek rakam teklif edildi. Şuana kadar herhangi bir iptal başvurusunda bulunmadım. Aylık ort. 109tl olan teklif gelirse düşünebilirim daha yükseğine kesin kapatıcam.

Benim için kesinlikle mevzu para değil öyle olsa onca yıl kesintisiz üye olmazdım iptal olan zaten bedava da verseler kapanacaktı yan oda yerine yenisini almıştım fazlaydı ama 16 yıllık olan uzatmayı düşündüğüm üyeliğe teklif için faks çektim onun için de arayan soran olmadı😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eleysen -- 27 Eylül 2021; 13:44:40 >
  • gökbörü. kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaşın üye numarasını verdiği kişilerden biriyim. İptal faksı çekmeden kendileri aradıklarında(çok yüksek fiyattan teklif verdiler tabii ki) numarayı verdim ve evet o fiyattan verilmiş fakat … ilinde olduğu için vs. Gibi bir cevap aldım. İptal faksından sonra yine referans olarak üye numarasını vereceğim bakalım ne olacak.

Artık şu saçma yalan vs. suçlamalarından vazgeçin lütfen.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • www.bankkart.com.tr
    DIGITURK SONBAHAR KAMPANYASI | Genel Kampanyalar | Kampanyalar | Bankkart
    https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/digiturk-sonbahar-kampanyasi

bu nasil

6*64+6*154 seçeneği daha iyi

• Iptal başvurusu üstüne arandım. Ailenin Yıldızı Paketi

İlk 6 ay 19, son 6 ay 39 liradan anlaştık. 2 ayda spor paketini hediye ettiler.

• 2222055 kullanıcısına yanıt

icerik acisindan mi ? senin dedigin aylik 109, bank kart ise aylik 99 oluyor

250tl hediyeyi hesaba katarsak 99 oluyor evet ama yeni uyeler icin diye belirtiyor. eski uyelerde 250 tl alabiliyor mu?

• Bugün yine aradılar. İptal faksı olmadan Aylık 99 tl den teklif sundular. İlk aramalarında sundukları 134 tl den 99 a düştüler. 79 tlden bir kuruş fazla vermem dedim. Mümkün değil dediler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19401941194219431944
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.