Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1941. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.475
Cevap
575
Favori
2.761.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19391940194119421943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Selamlar yapacağınız şu.. İnternet bankacılığından Edevlete girerek iptal edin üyeliği.. Israrla arayacaklar sizi.. Son teklife kadar kabul etmeyin iptal de ısrar edin.. İptal onaylandı diyorlar sonra tekrar teklifler geliyor.. Ayrıca 99*12 teklif sadece bana yapılmıyor..Facebookta reklam dönüyor 99*12 şeklinde.. Bu fiyatın üstündeki teklifleri kabul etmeyin.

Geç cevap için de kusura bakmayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekilas -- 21 Eylül 2021; 15:6:20 >
  • Geçen yıl 248,00- TL ödediğim Ailenin Yıldızı paketini (ekstraları epey boldu) normal aramada bu sene 384,00- TL olarak, 3 ay film-dizi kanalları ve 2 Kasım'a kadar spor kanalları açık olacak şekilde teklif ettiler. (3. arama bu arada) % 50 civarındaki artışın sebebini sordum. Her üründe artış var dediler.  Ben de "Geçen seneki maaşınızla bu seneki maaşınız arasında % 50 fark var mı?" diye sordum. "Bu konuda bilgi vermem mümkün değil" dedi.  İptal talebi göndereceğim, mantıklı bir teklif gelmezse yollarımı ayıracağım.

• 23 ekimde taahütüm bitiyor. Yaklaşık 1 ay önce e devletten iptal talebi oluşturdum ancak ne arayan var ne de soran. Neden olabilir ki?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 107 liraya geliyor aylik spor paketi ayrica 1 sene film kanallari acik iptal faksindan sonra gelen teklif nasil sizce,??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrihyrl H kullanıcısına yanıt

Ben 2 gün önce e devlet ten iptal başvurusu yaptım. Bir kaç saat sonra sms geldi. İptal başvunuzu aldık sizi arayacağız. Gelen telefonları açın falan. Bugün 2 gün geçti henüz arayan olmadı.

• Hemen üstteki mesajımı yazdıktan 5 dakika sonra telefon geldi. Yani e devlet iptalimden tam 2 gün sonra.

Klasik aman efendim canım efendim çok değerlisiniz ile başladılar.

En sonunda 5x64 7x154 ve 1 sene film kanalları hediye sundular. Senelik 1398 TL teklif oldu.

Kabul etmedim. Bir de 15 senelik avantajınızı kaybetmenizi istemeyiz diyorlar. Ne kadar utanmazlar değil mi? Beni kazıklamaya çalışıp avantajınızı kaybetmeyin diyorlar.

Bir daha ararlar mı bilmem. Veya ararlarsa daha iyi bir teklif yaparlar mı onu da bilmiyorum. Bu sefer tedarikliyim! Kapatsınlar sorun yok.

Tam 10 gün var üyeliğimin kapanmasına. Kutuyu kumandayı teslim edersiniz dediler.

Bu saatten sonra ararlar ve daha indirimli bir rakam verirlerse bakarım yoksa 15 senedir kazıklandığım yeter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905sss -- 22 Eylül 2021; 10:52:10 >
  • 1905sss 1 kullanıcısına yanıt

Bi daha arayacaklar 6x64 6x154 lira teklif verecekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay 64 6 ay 154 gelen teklifi reddedersek sonra daha iyi bi teklif gelir mi

• *gülçin* * kullanıcısına yanıt

Kalkınma öncelikli iller harici fiyatlar hep aynı bu sene tok satıcıyı oynuyorlar.. Geçen senelerde kapatmayın diye 40 kere ararlardı şimdi fiyat bu işinize gelirse diyolar..

• 5 ay 49 tl

7 ay boyunca 119 tl

Toplam 12 ay 1078 ödemiş oluyorum.

1 yıl film hediye ya da dizi seçebiliyoruz.

Aylık olan sistem bu ( Not Kredi kartı değil )

12+3

1188 TL Kredi Kartı

hangisini kabul edeyim  

• Gencbeyiin kullanıcısına yanıt

İl neresi hocam. Paket sporun yıldızı mı ? Kalkınmada öncelikli illerde misiniz ?

• 6x64 6x154 lira teklifden daha iyisini alabilen varmı İstanbul için acaba

• benimde 2 ay kaldı 2 gündür arayıp duruyorlar...

açmıyorum açmayacağım...

digitürk kırpılmış koyuna döndü...

bizim kıytırık lig dışında bişey kalmadı...

herşeyi ssport exen ona buna kaptırıyorlar hala eski fiyattan talep isterler...

eskiden digturk 5+1 ev gibiydi şimdi 2+1 daireye döndü...

• edevletten ailenin yıldızı olan(en alt paket buydu demi) yan oda paketimin iptali için başvurdum ilk teklif ilk ay tüm kanallar maçlar dahil, 6 ay ücretsiz kalan 6 18tl dediler zaten izlemediğim için kabul etmedim bi ihtimal uygun fiyatlı maç teklif ederlerse tutarım onun dışında izlediğim bişey kalmadı ki history çok izliyordum gitti ingiltere bu sene gene yok seneye bakarız.

• Bilisimci1903 kullanıcısına yanıt

Malatya , sporun yıldızı kalkınma öncelikli il

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    1078 12 ay sporr yıldızı üstüne bir yıl film hediye sana 208 tl fazla fiyatla spor yıldızı vermişler kime ne tutturumsam bir yıl dizide olsa tam dersin değer oda yok iptal faxsi yerine e devletten iptali dene ordan daha düşük teklif alırsın diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 22 Eylül 2021; 17:46:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1078 e hem mac hem film onereceklerini sanmiyorum. Bu tip bir teklif icin bazi ozel sartlar lazimdir. Bunu verseler cok alan olur ama +200 lira ile dahi kotu fiyat degil

• quote:

Orijinalden alıntı: jagatai

edevletten ailenin yıldızı olan(en alt paket buydu demi) yan oda paketimin iptali için başvurdum ilk teklif ilk ay tüm kanallar maçlar dahil, 6 ay ücretsiz kalan 6 18tl dediler zaten izlemediğim için kabul etmedim bi ihtimal uygun fiyatlı maç teklif ederlerse tutarım onun dışında izlediğim bişey kalmadı ki history çok izliyordum gitti ingiltere bu sene gene yok seneye bakarız.

6 ay film dizi 6 ay ücretsiz 6 ay 18tl ek 4 ay bir takım verelim dediler. dahasıda çıkmaz sanırım kutu götürmeye uğraşmaktansa fena teklif değil gibi 9tl ye gelmiş olacak aylık

• Şu an Taraftar paketi veya Sporun Yıldızına en iyi teklif nedir?

• Ben 6x64 6x154 lira teklif aldım iptal talebi sonrası

• 
Sayfa: önceki 19391940194119421943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.