Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1892. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18901891189218931894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hayır 16 yıllık aboneyim kalkınma illerini bilmiyorum aradım bu teklifi sundular direk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • egecano kullanıcısına yanıt
    İptal faksı çekmiştim.
    3. aramada taraftar paketine 79 Tl teklif ettiler.
    Dalgamı geçiyorsunuz 89’a veriyorsunuz sporun yıldızını deyince size de veririz dedi.

48 saat içinde arayacaklarmış. Ararlarsa 89’a kabul ederim. Yoksa yeniden iptal faksı çekeceğim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Benimde Temmuz 20'sinde doluyordu, her sene önce iptal faxı çekerim sonra ararlar. Bu yıl da iptal faxı çektim. Aradılar sporun yıldızı için 5 ay 39,90 ve 7 ay 119,90 ayrıca 1 yıl boyunca film kanallarını verdiler. Ben de kabul ettim.

• eleysen E kullanıcısına yanıt
    2 ay ücretsiz verdiler hediye olarak. Toplam 14 ay yani.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tturkmen

Benimde Temmuz 20'sinde doluyordu, her sene önce iptal faxı çekerim sonra ararlar. Bu yıl da iptal faxı çektim. Aradılar sporun yıldızı için 5 ay 39,90 ve 7 ay 119,90 ayrıca 1 yıl boyunca film kanallarını verdiler. Ben de kabul ettim.

hocam cok iyi fiat almıssınız :)

135 tlden asagı arayan olmadı daha

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

Ustad simdi

15 ay 1188 teklif ve 1 yil film kanallari hediye kredi karti ile

12 ay 1020 tl ve 1 yil film kanallari hediye faturali

Ucretsiz canak kurulumu hediye yapacaklar. Eski aboneyim adresim degisti. Eutelsat sizce uygun mu cumartesiye konusalim dedim ilk aramada 4 ay film hediye demislerdi kurulum konusmamistik.

Fax sabah onaylandi hemen aradilar

• coskun755 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

12 ay 1020 tl şuanda ki fiyatlara göre gayet iyi. Çanak kurulumu vs olunca daha da iyi kabul edebilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet 85 ortalamaya geliyor figeride 79 ortalama ama bein cekilince yeni firma tamam dermi acaba bizim taahutte

• Yıllardır kullandığım yan oda pakedimi yeni taahhütte iptal edicem sanırım. Ana oda üyeliğiyle spora kanallarına devam edicem, yan odaya da (yani kendi odama) Turkcell TV+ almayı düşünüyorum. Digiturk'ten sonra zorluk çeker miyim? İkisini de kullanıp kıyaslayacak var mı?

Dizileri filmleri internetten izliyoruz nasılsa, Netflix de var, Digiturk'un 4K kutusu da ekstra bir tercih sebebi değil... 21 yıllık üyeliğimiz var ama halen indirim alabilmek için iptal faksı isteyen bir kurumdan çok sıkıldım ben :/ en azından yan oda üyeliğinden kurtulayım diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 16 Temmuz 2021; 6:17:46 >
  • selamlar bjk icin connect ortaklik dusunen yazsin pm den,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutiege97 -- 16 Temmuz 2021; 12:0:22 >
  • merhaba, digiturkten arandığım bugun. Ailenin yıldızı paketini 1 yıl daha uzattım. 5 ay 18tl, kalan aylar 37 tl den, ayrıca 6 ay yıldız dolu paket hediye edildi. Fiyat uygun geldi kabul ettim.

• Adamlar taraftar paketi 49 tl yeni üyelikleri veriyor eski üye vermiyorlar nasıl bir kafa var adamlar da anlamadım daha

• Hocam hayırlı olsun kaç yılık üyesiniz çok iyi teklif bende geçen ay kredi kart aylık 22 ti uzatim bana 6 ay flim dizi 2 ay sporu yıldızı verdi

• Zühtü bektaş Z kullanıcısına yanıt

taraftar paketi 660 liraya geliyor yeni gelenlere sadece 1 takim icin, connect alsaniz 768 tl ye butun maclari izlersiniz smarttan, bence goruntu farki illa ki var uydu yayini ama ben connecti tercih ederdim.

• #Bundesliga, yeni adresinde! @bundesliga

Bundesliga ve 2. Bundesliga, 2025 yılına kadar #Digiturk'te!

• thuthq T kullanıcısına yanıt

Iptal faksi sonrasi mi aldiniz bu teklifi? Ailenin yildizi icin gordugum en iyi teklifi siz almissiniz.. bir de kac senelik uyesiniz?

• Mutiege97 hocam toplam 7 yılık üyelik var taraftar paketi 49 vermedi geçen ay bende Ailen yıldız paketinem devam ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zühtü bektaş -- 16 Temmuz 2021; 14:7:5 >
  • symon1907 S kullanıcısına yanıt

yok direkt arandım ve bu teklif sunuldu, gecen sene iptal faksı sonrası aranıp buna yakın bir teklifle kabul etmiştim. 4 senedir digiturk üyesiyim. İlk 2yıl sporun yıldızı son 2 senedir de ailenin yıldızı kullanıyorum.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

Ustad 15 ay + 1 yil film kanallari hediye + canak kurulumu hediye 1188 seklinde kabul etmeyi planliyorum cihazim hm 9505 farkli bir cihaz onerin var mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coskun755 -- 17 Temmuz 2021; 11:5:49 >
  • Kalkınma öncelikli illerdeyim. Gecen sene 1 ay erken geçtiğim için kredi kartına 67,85 tl den sporun yıldızı paketi . 3 ay dızı fılm hedıye seklınde kullanmıstım. Bu sene kalkınma oncelıklı ıllerde en ıyı teklıf nedır. Maksımum kac ay dızı fılm hedıye edıyorlar?

• 
Sayfa: önceki 18901891189218931894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.