Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
49.153
Cevap
583
Favori
2.788.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
95. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 18651866186718681869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Pek fazla teklif yok. Kalkınmada öncelikli İllerden birindeyseniz 59 TL kredi kartı ile veya nadiren 69 TL den alabilirsiniz kredi kartı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

Bir çok pakette teklif verip bunda vermiyorlarmı.Zaten yeni üyeliklerde bile ilk 4 ay 49 TL Kalan 8 ay 124 TL ve İlk 3 Ay tüm kanallar ücretsiz acaba eski üyeyiz iptal talebi verdik. Bize Hangi fyat ve hediyeler verilir uygun olur mantıklı olanı.Sizin fikriniz.

• musicalistanbul M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hediyeler konusunda sıkıntı olmaz onlar standart 6ay dizi film, 3 ay box office kanalları, sezon sonuna kadar süper lig.

Kalkınmada öncelikli İllerden birindeyseniz 59 TL

Değilseniz 69 TL kredi kartı ile

Faturalı olarak şuanda ne teklif verirler bilmiyorum.

Anladım Hocam Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için. Artık biz bir şeyleri kendimizce zorlayacağız burada anlaşılan.

Hocam Merhabalar

Evet biraz öyle. Sporun yıldızı paketi kadar standart olmuyor taraftar paketi o yüzden pek bir teklif olmuyor.

Hocam ben

6ay 49 6ay 89 - 6 ay dizi film hediye - 4 ay box office hediye - 4k zapper için 6 ay ücretsiz 6 ay 10 tl zorlayacağım.Olmadı 6 ay 49 6 ay 99 derim sizce nasıl ?

Hocam Merhabalar

Mantıklı. Bu şekilde isteyin bakalım ne diyecekler.

• Peki kabul etmediler İptal edin dersem yeni tekliflemi geliyorlar bir kaç güne kadar ?

Hocam Merhabalar

Ortalama 2 veya 3 defa arıyorlar.

• Hocam teşekkürler değerli bilgileriniz için.

• Teşşekküler metin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metin hocam şu an sporun yıldızında faturalı ve kredi kartı olmak üzere en uygun teklif nedir? Üyeliğim 13 sonra bitecek, şu ana kadar hiç aramadılar, bir 4-5 gün sonra iptal başvurusu yapayım diyorum. Tam kapanma döneminde de ilgileniyorlardır heralde. Bir de seneye de süper lig digütürkte olacak dimi, aksi durumda mağdur olmayalım inş.

• Merhaba, 7 yıllık üyeyim. Sporun paketi üyeliğimi 139 TL’den kullanıyorum. Temmuzda taahhüt doluyor. Geçen hafta arayıp 3 ay 99 TL kalan 9 ay için 154 TL teklif ettiler. Hem yayın ihalesi söylentisi hem de fiyatın yüksek gelmesi nedeniyle kabul etmedim.

Buraya yazılacak uygun teklifleri ben de takip ediyorum

• Merhaba arkadaşlar,

(6x39)+(6x119) teklif alan var mı acaba?

• s_nash kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

6ay 39 TL 6ay 154 tl den 1 yıl film veya 6ay dizi film hediye şeklinde

Kredi kartı ile 12 ay 99 tl den veya 3 ay ücretsiz 15 ay olarak 134 tl den alabilirsiniz

6ay 39 TL 6ay 119 teklifi ile ilgili olarak 3 Mayıs sonrasında 2 yerden bilgi bekliyorum bir şey çıkarsa yazacağım.

Digiturk te olacaktır muhtemelen tabi digiturk çalışanı olmadığım için kesin bir şey söylemem mümkün değil. Farklı bir durum olursa mutlaka hakkınızı alırsınız sıkıntı olmaz.

Hocam tekrar merhaba

Az önce iptal talebime ilişikin dönüşlerin yapıldı fiyatlar dediğiniz gibi fakat 4k kutu istedim stok yok diyorlar siz talebiniz 6 ay ücretsiz 6 ay 10 tl alın stok olunca getirirsiniz desek nasıl olur.

Hocam Merhabalar

Olabilir deneyin bakalım.

• İptal talebim sonrasında arandım.
    Sporun Yıldızı paketini kredi kartıyla 12×99 +3 ay, toplamda 15 ay olacak şekilde kabul ettim.
    6×39 + 6×119 teklifini istedim. Şu an için yok,cevabını aldım.
    Beşiktaş taraftarı olarak takım da iyi gidince uzatmadan kabul ettim. Aslında seneye yazı boşuna dahil etmiş oldum ama uzatmak istemedim.

Peki bu 6 ay dizi 6 ay film hediye veriyorlar dedniz ya sonrasında o 6 ay bitince tekrar e devletten fesih başvurusu yapacağız peki ne diyeceğiz de bize tekrar 6 ay dizi film daha ekleyecekler

Hocam Merhabalar

O zaman a buluruz bir şeyler :)

• 
Sayfa: önceki 18651866186718681869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.