Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.548
Cevap
578
Favori
2.766.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Henüz 1 ay var , Arçelik paketi olduğu için parasi da ödenmiş oluyor doğal olarak, yani 1 aylık ödediğim para boşa gitsin istemiyorum o açıdan dedim 25 Mayıs diye...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper lig yayın ihalesi ne olur sizce ? Sözleşme yenileme için aradılar ama kararsız kaldım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gelincigim kullanıcısına yanıt
    öncelikli iller arasındayım fiyatın bu şekilde olmasının sebebi bu sanırım.Fesih işlemini e devlet üzerinden gerçekleştirdim. Verdikleri kampanya bilgisinden sonra ayrılma talebimden vazgeçtim.Ancak kararımdan dönerek tekrar fesih işlemi başlattım.Dünden beri 10 kere aradılar hiçbirini kabul etmedim.Sonuç olarak aboneliğim artık sonlandı.
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    evet ben almıştım 119 liralık teklifi.Öncelikli iller kapsamında bulunduğum için teklif böyle.
  • ayrıca söz konusu fiyatlandırma ayın 3 ünde sisteme işlenecekti bu yüzden ekran görüntüsü veremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan553444

evet ben almıştım 119 liralık teklifi.Öncelikli iller kapsamında bulunduğum için teklif böyle.

Öncelikli illere özelse iş değişir, biz o illerde değiliz ama Metin hocam öncelikli olmayan illerde de aynı teklif var demişti.

• digiturk yetkilisi yaşadığım ili sordu özellikle ben buna bağlamıştım kampanyayı.
  • hasan553444 H kullanıcısına yanıt
    İl ile alakası yok 6x35-6x119 spor yıldızı yanında bir yıl film hediye 3 veya 4 ay dizi 4ay da box office veriyor herkese box office vermiyorlar alan oldu 948/12=79 spor yıldızı öncelikli ile gerek yok

• Kullandığım IP tv yi öneririm uzun senelerdir memnunum
  • jetgil kullanıcısına yanıt
    Kaçak yayınla işim olmaz
  • Arkadaşlar (6x39)+(6x119) anlaşan varsa; online işlemlerden ekran görüntüsü gönderirlerse çok seviniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robisso -- 30 Nisan 2021; 22:44:52 >
  • Ekran görüntüsünün olacağını zannetmiyorum. Çünkü yeni anlaşma 3 mayısta geçerli olmaya başlar ve online işlemlerde sadece paketin 3 mayısta ekleneceği görünür. Ancak anlaşan arkadaşlar üye no ve isimlerini verirlerse o zaman ilgili birim böyle bir teklif yok diyemez.
  • metin hocam saygılar...12 yıllık üyeyim...film paketi ve eurosport, belgesel kanalları falan var sadece...59 tl ödüyorum..gelecek ay taahhüt bitiyor...arıyorlar 3 ay 29 vs 21 ay 62 mi ne öyle bi teklif..24 ay taahhüt istiyorlar..

yani kredi kartı atıp geçen mal müşteri kategorisine sokuyor da yani evde türksat da var zaten eurosport için...

sizce artık digitürkle yolları ayırmanın vakti mi gelmiş? ya da film paketi için hangi teklif olursa kabul edeyim?

saygılar..

• turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kredi kartı ile ortalama 40 TL den alabilirsiniz yanında 6ay dizi ve 3 box office kanalları dahil olacak şekilde.

Faturalı olarak 6ay 19 TL 6ay 49 TL den alabilirsiniz.

Ayrıca ailenin yıldızı paketi üzerinden 5 ay 9 tl 7 ay 37 tl den 6ay dizi film 3 ay box office kanalları hediye şeklinde teklif alabilirsiniz

Aynı teklifi kredi kartı ile ortalama 250 tl civarında alabilirsiniz.

• saygılar hocam..tesekkurler..

• Benim üyeliğimi temmuz da bittiyor beni digiturk aradı teklif verdi aile yıldız paketin 4ay yüzde 50 daha sonra 37tl 24 ay ve 1ay süperlig veya sinema pekati ne yapım sizce metin hocam

• Metin Hocam merhaba,

İptal talebi sonrası müşteri hizmetlerinin taraftar paketi için sunduğu en iyi teklif ne olabilir.

Hangi fiyatı yada hediyeleri zorlamamız gerekir. Tavsiyeniz nedir ?

@Metin Bilgin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musicalistanbul -- 2 Mayıs 2021; 16:2:13 >
  • musicalistanbul M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Hangi paket için fiyat soruyorsunuz?

• Zühtü bektaş Z kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İptal talebi vererek teklif alabilirsiniz

5 ay 9 tl 7 ay 37 tl den 6ay dizi film 4 ay box office kanalları, sezon sonuna kadar süper lig

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt

Taraftar Paketi için hocam..

• 
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.