Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: JrBuRaK Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.623
Cevap
580
Favori
2.769.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelen teklif aylik ortalamada 45 tl ye geliyor.

Ama, Giris paket + ligtv, yaninde verilen iki paket 3 aylik hediye 12 ay degil.

Geçen senelerde. Lig tv yi aldigimizda zorunlu olarak aldiğimiz giris yaninda iki paketi kaldirmislar. Akillarinca ekstradan aldirtip fiyati yukari cekecekler.

Ben teklifi kabul ettim telefonda. Telefonu Kapatinca jeton düstü bende. Diger iki paketi vermediler, almaya kalksam fiyatin bi cazibeai kalmiyor. Onu da iptal ettim.
    suan kullanmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda kanal geçişleri bir hayli yavaşladı. Sebebi nedir?
  • banban35 B kullanıcısına yanıt
    al işde bir saçmalık daha yahu bunlar neden pazar esnaf mantığında iş yaparlar bir fiyat politikan olur herkese istisnasız uygularısın işine gelen alır işine gelmeyen almaz tutrurabildiklerine tutturuyolar valla iptal ettirmekte iyi yapmışsınız ama bunu bir koz olarak kullanabilirsiniz zaten görüldüğü gibi herkes böyle yapıyor hatta bana kalırsa eski fiyattan versinler sonuçta engelli kamsamı kampanyasından yararlanıyorsunuz misal bizde öyle aldık benim pakette şöyle;

başlangıç,belgesel,eğlence&yaşam,spor sever,şampiyonlar lig paketi,hd ek servisler toplam aylık 48,5 tl olarak anlaştım ilk faturamı 42 tl ödedim sonra bi anlaşmazlık olmuş onlar tarafından tabiki neyse sonra paketi eklediler 48,5tl oldu ama bu ikinci gelecek olan faturam geçiş dedi bilmem nededi biraz fazla gelecek sanırsam sonraki aylar 48,5tl olacakmış tabi saçmalamalarsa yine gerçi sizin paket ve cihaz farklı ama yaptıkları çok yanlış

• quote:

Orijinalden alıntı: ultracimbom

Haklısınız hocam sizde dahil birçok kişiye istemese bile Plus kutu ücretsiz verilmiş/veriliyor... Bende teklif etmelerini bekliyorum bakalım.

En kötü bir dahaki sefere ararlarsa ve aynı teklifi sunarlarsa (3 ay bedava 6 ay 60,99 TL) o zaman pazarlığa başlayıp Plus kutuyuda talep edeceğim, bakalım.

Daha önce burada Sagem HY-6100 kullandığımı ve son zamanlarda görüntünün kesik kesik durarak geldiğinden bahsetmiştim. Bazen kumanda 🎮 ile verdiğim komutları almayıp donuyordu.

DT'ü arayıp bugün için randevu istemiştim. Sabah geldiler ve önce sinyal 📶 seviyeniz düşük ondan oluyor dediler.
    Çatıya çıkıp ayar yaptılar. Sinyal 📶 seviyesi gerçekten düşükmüş. Fakat sonuç değişmedi. Cihaz yine aynı şekilde tutukluk yapıyordu.

Gelen arkadaşın pek cihazı değişmek istemediğini anladım ama başka cihaz getir bakalım sorun neden kaynaklanıyor anlayalım dedim.

Arabada son bir kutu var dedi. Bende getir o zaman dedim.
    İstemeye istemeye gidip yeni kutu getirdi.

Yeni kutu sorunsuz çalıştı

Arkadaşla sohbet ederken bunun DT'ün en iyi cihazı olduğunu söyledi.

DT kutu değiştirmekten kaçmıyor aksine bana yaptıkları gibi arayıp kutuları değişiyormuş.

Diğer illerde durum nasıl bilmiyorum ama Ankara'daki servislerde pek bu kutudan kalmamış. Bu nedenle kutu değişimi için nazlı davranıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 13 Aralık 2014; 13:20:17 >

• Az önce aradılar, Son Teklifi aldım.

Plus kutu + hd yayin
    Şam.paketi
    Çocuk + belgesel
    6 ay bedava,
    6 ay 68.99tl
    iki ay da kisma hakkim var.

Kabul ettim. Yayini kisa zamanda acacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: ultracimbom

Haklısınız hocam sizde dahil birçok kişiye istemese bile Plus kutu ücretsiz verilmiş/veriliyor... Bende teklif etmelerini bekliyorum bakalım.

En kötü bir dahaki sefere ararlarsa ve aynı teklifi sunarlarsa (3 ay bedava 6 ay 60,99 TL) o zaman pazarlığa başlayıp Plus kutuyuda talep edeceğim, bakalım.

Daha önce burada Sagem HY-6100 kullandığımı ve son zamanlarda görüntünün kesik kesik durarak geldiğinden bahsetmiştim. Bazen kumanda 🎮 ile verdiğim komutları almayıp donuyordu.

DT'ü arayıp bugün için randevu istemiştim. Sabah geldiler ve önce sinyal 📶 seviyeniz düşük ondan oluyor dediler.
    Çatıya çıkıp ayar yaptılar. Sinyal 📶 seviyesi gerçekten düşükmüş. Fakat sonuç değişmedi. Cihaz yine aynı şekilde tutukluk yapıyordu.

Gelen arkadaşın pek cihazı değişmek istemediğini anladım ama başka cihaz getir bakalım sorun neden kaynaklanıyor anlayalım dedim.

Arabada son bir kutu var dedi. Bende getir o zaman dedim.
    İstemeye istemeye gidip yeni kutu getirdi.

Yeni kutu sorunsuz çalıştı

Arkadaşla sohbet ederken bunun DT'ün en iyi cihazı olduğunu söyledi.

DT kutu değiştirmekten kaçmıyor aksine bana yaptıkları gibi arayıp kutuları değişiyormuş.

Diğer illerde durum nasıl bilmiyorum ama Ankara'daki servislerde pek bu kutudan kalmamış. Bu nedenle kutu değişimi için nazlı davranıyorlar.

Hocam peki size bugün takılan kutunun marka ve modeli nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ultracimbom kullanıcısına yanıt
    SAGEMCOM HY-6101
  • Digitürk+Superonline kampanyasından vazgeçmeye karar aldım Dopingle olan kampanyam dün bitti şükür 2 yıl sıkıntı yaşamadım internetten uygun fiyat sunarsa Doping Superonline'a geçme düşüncem yok Digitürk'ün taahhütüde bitiyor müşteri temsilcisi arayıp pazarlık yapma düşüncem var.

Beyler 2 yıl taahhüt edince cihaz bizim olmuyor mu ? acaba bana bi bayi öyle söylemişti dün başka bayiye gittim kiralık görünüyor dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

Az önce aradılar, Son Teklifi aldım.

Plus kutu + hd yayin
    Şam.paketi
    Çocuk + belgesel
    6 ay bedava,
    6 ay 68.99tl

Kaçıncı arayışlarında bu teklifi Yaptılar size?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İptal faksından sonra 2. Defa genel merkezden arandim.
    Neden iptal ediyorsunuz dediler. Fiyat pahalı dedim. Bazılarına 6 ay bedava veriyorsunuz. Ben türksat da 48 TL ödüyorum dedim. Artı yayınlar çamur gibi dedim. Görevli biz 6 ayı Teknosa dan TV ile birlikte Dt alanlara veriyoruz dedi.
    Bu sefer teklifleri söyle.
    Eulsat HD yayın. Yeni kutu markasını söyledi ama anlamadım. Şampiyonlar paketi.
    Ocaktan başlamak üzere Nisan'a kadar bedava. 3 ay bedava. Nisan'dan ocağa kadar 60.99. Yazın da iki ay 36 mi ne. Yani ne oluyor. 500 falan sanırım. Ben de zaten pahalı dedim. Donduralim dediler istemiyorum dedim.
    Türksat da HD varmış onu verelim dediler. 20 lira farkı var dediler. Yok kardeşim pahalı dedim. İstemiyorum o halde dedim. İyi akşamlar dedik kapattık ��.
    Ya en iyisini verirler ya da iptal...
  • Merhabalar,

Kutu değişimi hakkında PM alıyorum. Buraya yazarsam herkes bilgilendir.

Bunlar beni defalarca kutunuzu ücretsiz değiştireceğiz diye aradılar. Bende o sıralar yeni bir ev almıştım ve binada internet yoktu henüz. Evdede tadilat yaptırıyordum o sıralar pek ilgilenemedim açıkçası.

İnternet geldikten sonra bağlarsınız dedim. Buna rağmen sürekli bu konuda beni aradılar hatta gelen telefonları açmadım bile.

Eve ne zaman internet bağlandı sonra bunlar yeni kutuyu gelip kurdular. Bir kuruş ödemedim veya bir taahhütte bulunmadım. 

Bugünde arızalı kutuyu değiştiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 13 Aralık 2014; 18:56:42 >
  • Beyler bugün saat 13 gibi iptal faksını çektim ama telefonuma şuan itibarıyla mesaj falan gelmedi,acaba hafta sonu diyemi böyle oldu..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizeli

Az önce aradılar, Son Teklifi aldım.

Plus kutu + hd yayin
    Şam.paketi
    Çocuk + belgesel
    6 ay bedava,
    6 ay 68.99tl

Banada Aynı teklif geldi. Yanlız benm sagem cihaz istedim onun için 30 tl aktivasyon ücreti istediler kabul etmedim.

• Sagem cihaz verirlerse alin. Diger cihazın görüntüsü berbat. Sözde hd ama sd kalite bile degil.

Ufc marka galiba, vestel üretimi. Aldim cihazi digi yi aradim kutuyu degiştirin ben bunu istemiyorum diye. Telefondaki ücret farkı var deyince itiraz ettim, ben sagem istiyorum, bu sekilde konustuk diye. 1 dk kadar bekletti bir iki kez. Sonrasında tamam degişim talebini babiye iletiyorum deyip değişimi onayladığı söyleyince ben de bayiye gittim.
    Basta sorun yoktu, sonra 30 tl fark istediler. Tekrar aradim digi yi. Hep ilk konusmayı direttiler. Ben ise değişim talebi onayı alarak geldim ücret vermeyeçeğim diye direttim. Konusma kaydi 24 saat sonra dinleniyormuş. Birşey yapamayiz, deyince kapattim telefonu. Farki vererek cihazi aldim.
    Beni tekrar arayacaklar. Ozaman o 30 tlyi ya geri verecekler. Yada ben sozlesmeyi yine ipral ettirecem. Dalga geciyorlar akıllarınca.

Ama 30 tl farka deger. Kesinlikle deger.

• CR7_35 kullanıcısına yanıt
    kutu içeriğini iade ediyorsunuz . kiralık vermiş oluyorlar.
  • D-smart+Superonline paketine aylık 69 lira olarak bağlatmıştım internet ile olan sıkıntıdan sonra iptalini istedim ve Ocak 2015ten başlamak üzere D-smart ın Süper Paketine aylık 23liradan taahhüt verdim. Aralık 15'te aktif olacak 68-69 ve 70nci kanallar için evde kendime parti vermeyi düşünüyorum :)

• SERSERİ6935 S kullanıcısına yanıt
    bence kabul etme çok daha iyi teklif gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

taahhütüm 3 ocakta bitiyor. ama yenilemeyi düşünmüyorum.
    gerekçelerim. Galatasaray kötü gidiyor, milli takım kötü gidiyor, tiribünler boş, ekranın heryerinden reklamlar fışkırıyor, kalecilerin kale vuruşlarını bile izleyemiyoruz,ekranın ortasında yazılar çıkıyor, yayın esansında frame düşmleri oluyor, yayın kalitesi yeterli değil, üyelik sistemini sevmiyorum yok giriş paketi yok bilmem kaçtane keyif paketiseç yok cart peaketi yok curt paketi, digiturk'un bana karşı yaptığ laf oyunu. ( keyif paketini değiştirebilirsiniz dediler sonra laf oyunu yaptılar. biz bir ay sonra değiştire bilisiniz dedik tam bir ay sonra aramanız gerekiyordu). fiyatı çok yüksek 720 lira ödeme yapmışım bu rakam benim için çok yüksek.

iptal faksımı çektikten sonra bir kez aradılar ve meşguldum meşgulum dedim tamama sonra arayalım dediler aradan 3-5 gün geçince tekrar aramışlar duymadım. sonra ertesi gün 2 gün önce bir kez daah aradılar konuştuk. oğuz beyle görüşmüşsünüz dediler bende hiç kimseyle görüşmedim dedim ve iptal ettirmek istediğimi söyledim. şu teklifi yaptı. (şampiyonlar paketi hakkında konuştuk diğer paketler hakkında pek birşey söylemedi. iptal etttireceğim için üstüne düşmedim giriş paketi tabiki vardır ama keyif paketleri varmı bilmiyorum) 3 ay ücretsiz. 2 ay 52 lira 2 ay (iptal etmek istediğimden çok iyi dinlemedim ama 37 dedi galiba) 37 kalan aylar 52 lira dedi ve iptal etmek istediğimi söyledim. bana devredebileceğiniz kimse varmı dedi hayır dedim. o zaman 3 ocakta iptal edilcek iyi akşamlar dedi. iyi akşamlar dedim kapattım. tabiki yine ararlar akılları sıra göz korkutuyorlar. zaten iptal edicem sıkıntı yok benim için hertürlü.
    arkadaşlar bir soru. benim taşınma durumu var şimdi. ben bu kutuyu başka şehirden iade edebilimiyim yoksa pislik yapmak için ille buradan iade etmemeizimi istiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19yusuf05 -- 15 Aralık 2014; 11:36:37 >

• 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir yetkili servisten kutu kart kumanda HDMI kablo (varsa) teslim edebililirsiniz.Tutanak almayı unutmayın

• 2 kere faks çektim gelmedi diyorlar ... sonunda kız neden kapatıyorsunuz dedi ..dedim yayın kötü ve başkaları daha uyguna izliyor siz olsanız alırmısınız dedim ..ben not alayım arkadaşlar size uygun bir teklif için bilgi versinler dedi .. 6 ay ücretsiz ay 69 tl gibi bişe gelirse alırım yoksa yok ... olmak zorunda değil ..hd kutu ile yoksa rezil izlencek gibi değil ..
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.