Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 18211822182318241825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni uyeliklere de bu sene pek bir kampanya yok sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: salley

Yeni uyeliklere de bu sene pek bir kampanya yok sanki

yani alınabilecek en iyi kampanyayı koparmak lazım. bu nedenle sorguluyorum zaten. senelerdir üyeyiz ama sürekli uğraştırmaya çalışıyorlar ne veriyorsan baştan ver veya verme. insanları doğru yoldan şaştırmaya çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

arkadaşlar digitürkle yaklaşık 1.5 ay önce 6 ay 19 + 6 ay 35 tl den 1 senelik taahhüt yaptık ailenin yıldızı için. 2 ay yıldız paket hediye verilmişti.

ben şimdi 2. ayı dolmak üzereyken bundan caymak istesem kaç para öderim? bilen var mı? eğer cezası bundan sonra ödeyeceğim paradan daha azsa iptal etmeyi düşünüyorum.

Aynısını ben yaptım 60 liramı ne cayma bedeli çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webco

Türksat üzerinden teklif aldım
    15 senelik üyelik

5 ay 35 tl
    7 ay 139 tl

Ortalama 95 tl

6 ay full film dizi ıvır zıvırlar hediye

Sporun yıldızı paketi

Güzel teklif oldu

Güzel teklif, bir söyleyim bakım bana vereceklermi

• quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

Aynısını ben yaptım 60 liramı ne cayma bedeli çıkıyor

Alıntıları Göster

hocam o kadar az mı? daha 2.ayımın içindeyim. eğer bu kadar azsa direkt iptal edicem. hiç 6 ay boyunca 35 tl ödeme fikri cazip gelmiyor en boş paket için.

yine iptal faksı gerekli mi yoksa telefondan arasak yeter mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam o kadar az mı? daha 2.ayımın içindeyim. eğer bu kadar azsa direkt iptal edicem. hiç 6 ay boyunca 35 tl ödeme fikri cazip gelmiyor en boş paket için.

yine iptal faksı gerekli mi yoksa telefondan arasak yeter mi?

Alıntıları Göster

Evet 60tlmi ne demişlerdi, valla ben üst pakete geçmek için arayacam tekrar,istediğim fiyat çıkmazsa herhalde mecburen digitğrk bayisine gitmek gerekiyor ,iptal etsek bile e devletten

• 2 üyeliğim vardı. 1. Üyelik için 2 aylık taahhütsüz süresi doldu iptal ettirdim. 2. Üyeliğim arçelikten aldığımız ve bir çok kişide olan 1 sene dizi hediyeli ailenin yıldızı paketi olan ve yanında taraftar paketi hediye olan paketti. Oda 2 ocakta bitiyordu. Onun içinde 2 ayı taahhütsüz 4 ay 35 8 ay 139 teklifi aldım. 2 ay boyunca sporun yıldızı dahil olduğu için bende 2 ayın sonunda iptal edeceğim için cazip geldi. Ufak bi hesapla 70 tl ye 2 mart 2021 e kadar 13 maç ki bunun içinde tuttuğum takım olan Galatasaray’ın beşiktaş derbisi ve en önemlisi fenerbahçe derbisi var. Ortalaması 104 tl ye geliyor. Devam edeceğimi sanmıyorum. 2 ay sonra vedalaşmak üzere kabul ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cawrash -- 29 Aralık 2020; 23:16:58 >
  • 5 ay 35 tl

7 ay 139 tl

Ortalama 95 tl

6 ay full film dizi

olan teklifi sundular bana da, edevletten sözleşme bitimi fiyat yükselmesini seçip iptal talebi oluşturmuştum ilk gün aradılar hemen açmadım 4-5. aramada filan açtım direkt bu teklifi sundular kabul ettim

• Arkadaşlar dün digiturk bağlandı. Türksat uydumuzu eutelsata çevirdiler fakat görüntüde bi cansızlık var sebebi ne olabilir? Kanallar hd fakat uydudaki gibi parlak ve canlı kesinlikle değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ManuaL

5 ay 35 tl

7 ay 139 tl

Ortalama 95 tl

6 ay full film dizi

olan teklifi sundular bana da, edevletten sözleşme bitimi fiyat yükselmesini seçip iptal talebi oluşturmuştum ilk gün aradılar hemen açmadım 4-5. aramada filan açtım direkt bu teklifi sundular kabul ettim

şuan en çok sunulan en iyi teklif bu gibi gözüküyor hayırlı olsun.

• Arkadaşlar 999 tl ye sporun yildizi+filmin yıldız 1 yıllık aldım

Aylık 83 tl ye denk geliyor ben alırken 3 adet kalmıştı

Düşünen varsa arces in sitesinde var

Uygun mu bilmiyorum

• fatih_77 F kullanıcısına yanıt
    Hocam arayıp şifreyi onaylattiniz mi?
    Süreç nasıl işliyor
  • Hocam ben bugün sipariş verdim

Vermeden önce sordum

Şöyle dediler şifre zarfla geliyormuş sonra digiturk u arayıp şifreyi söyleyince gelip kuruyorlar iç kurulum ücretsiz

Şifrenin son kullanım tarihi 31 0cak 2020

Digiturkuda aradım sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_77 -- 30 Aralık 2020; 15:16:20 >
  • fatih_77 F kullanıcısına yanıt

2 sene böyle kodla yürüdük.Ama kodu SMS ile yolluyorlardı.Zarf beklemek de zor olur

• ManuaL kullanıcısına yanıt
    Aynı teklif bana da geldi bende kabul ettim şuanda sporun yıldızı için en makulü bu gözüküyor
  • Sporun yıldızı+3 ay yıldız dolu paket
    Bir yıl+1 ay hediye toplam 13 ay
    1188 yerine 994.5tl
    Karta 12 taksit

Ziraat bank kart kampanyası 200 bankkart lira veriyor güzel kombo oldu
    994-200 /13 = aylık 61tl gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnex -- 30 Aralık 2020; 23:49:31 >
  • Magnex kullanıcısına yanıt

Iptal talebinden sonra mi geldi hocam bu teklif?

1188 yerine indirim mi yaptilar 994.5 liraya dustu orayi da aciklarsan sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muslubrk -- 30 Aralık 2020; 21:33:4 >
  • Evet indirimle 994.5 fakat iptal talebim olmadı üyeliğim geçen yıldan kredi kartı ile ödenmişti ve bitmek üzereydi

size bir teklifimiz var şeklinde aradılar

@muslubrk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnex -- 30 Aralık 2020; 23:48:30 >
  • Magnex kullanıcısına yanıt
    Ziraat kampanyasi 1000 TL üzeri ise 200 puan diye biliyorum hocam emin mısınız

Edit
    800 TL uzeriymis kampanya çok iyi fiyat almışsınız hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salley -- 30 Aralık 2020; 23:54:34 >
  • merhaba ,
    biz bugün digiturk film , dizi , sporun yıldızını iptal ettirmiştik,onayı aldık
    an itibari ile yayın kapandı

bakalım teslim edene kadar malzemeleri arayacaklarmı?bu arada kaç gün içinde teslimat yapmamız gerekiyor
    bilginiz varmı

• 
Sayfa: önceki 18211822182318241825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.