Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
42. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Şuan için en uygun yeni üyelik kampanyaları

1. Cardfinans kampanyası ile 12 aylık üyelik 8x129 tl den 1032 tlye yani aylık 86 tlye geliyor 12 aylık

2. Ziraat bankası bankkart combo kampanyası ile 1308 tl den alıyorsunuz sonra size 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 1158 tlye geliyor 12 aylık ortalama 96 tl

3. Kalkınmada öncelikli İllerden birindeyseniz 79 TL den alabilirsiniz sporun yıldızı paketi

4. Arçelik bayilerinde veya n11 üzerinden kod satıyorlar alıp ekleyebilirsiniz.

Veya standart digiturk üzerinden kredi kartı 12 aylık 109 TL den alabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

2.veya 3.aramayı bekleyin alırsınız.

• zaza121212 Z kullanıcısına yanıt
    Hangi paket di bu arkadaşım?
  • SantiagoMunez25 kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız, haberleşelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Şuan için en uygun yeni üyelik kampanyaları

1. Cardfinans kampanyası ile 12 aylık üyelik 8x129 tl den 1032 tlye yani aylık 86 tlye geliyor 12 aylık

2. Ziraat bankası bankkart combo kampanyası ile 1308 tl den alıyorsunuz sonra size 150 TL combo para veriyor oradan düşünce 1158 tlye geliyor 12 aylık ortalama 96 tl

3. Kalkınmada öncelikli İllerden birindeyseniz 79 TL den alabilirsiniz sporun yıldızı paketi

4. Arçelik bayilerinde veya n11 üzerinden kod satıyorlar alıp ekleyebilirsiniz.

Veya standart digiturk üzerinden kredi kartı 12 aylık 109 TL den alabilirsiniz.
    Alitan 1905 arkadaşa yapılan teklif, kalkınmada öncelikli yer meselesinden mi ?
    İstanbul'da yaşayanlar istifade edemiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ARRIVAL

Üstad geçen sene dış yalıtımın üzerine kurdurma gafiletine kapıldım. Rüzgar söktü yerinden. Personelleri de bildiğim kadarıyla gelip çanağın demirini takmıyor.

Çatıya demirci vasıtasıyla çanak demiri mi taktırsam en sağlıklı nasıl olabilir? Tavsiye verebilir misiniz?
    Kabahat sizde değil, yalıtım üzerine çanak monte etmeye cesaret eden ustada.. Size karşı koyması, olmaz demesi gereken kişi o, velhasıl öyle bir ülkede yaşıyoruz ki, bir diğer güne sağ çıkmamız mucize gibi..

Not : 30 yıl önce okuduğum üniversitenin davetlisi olarak gelen hocalar, İstanbul'u gezip gördükten sonra giderlerken, bir hocamızın, nasıl buldunuz İstanbul'u sorusuna: "Çok güzel bir kentte yaşıyorsunuz ancak şunu anladık ki, biz Almanya'da tesadüfen ölüyoruz, siz ise burada tesadüfen yaşıyorsunuz.." şeklinde cevap vermişler.Haksız da değiller sanki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archi33tect -- 28 Ağustos 2019; 23:31:37 >

• Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur hocam. Sizinde o İllerden birinde tanıdığınız varsa adresi oraya aldırıp yenilemeyi 79 TL den alabilirsiniz sonrasında dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz sıkıntı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Hangi paket di bu arkadaşım?
    Sporun yıldızı iste hocam. Bütün ligleri saydı. Ispanya fln dedi ama hala alamadılar orasi nasıl olacak bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün abone oldum cuma öğlene kurulum için saat verdiler.

iq plus kutuda ellerinde varmış.

herşey sorunsuz gidiyor anlamadım bu işi.

dur bakalım erteleme olmadan gelecekler mi?
  • recak R kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Rahat olun pozitif olun :) sıkıntı olmaz. Plus kutu da gayet iyi.

• 2eylülde sözleşmem bitiyor. Bugün iptal faxı çekicem. Ne yazmam gerekiyor ve fax no neydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sporun Yıldızı paketi üyesiyim üyeliğimi yenilettim tekrar.Merak ettiğim şu; ben diğer odaya ailenin yıldızı paketini almak istiyorum alabilirmiyim? fiyatı ne kadar oluyor? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamed

Sporun Yıldızı paketi üyesiyim üyeliğimi yenilettim tekrar.Merak ettiğim şu; ben diğer odaya ailenin yıldızı paketini almak istiyorum alabilirmiyim? fiyatı ne kadar oluyor? teşekkürler
    Sanırım eski üyelere 10 TL yeni üyelere %50 indirimli 15 TL'ye yan oda Ailenen Yıldızı veriyorlar diye bliyorum.

Ben yeni üye oldum. Bana yan oda teklifi 15 TL'ydi.
  • Ana oda 5*30 7*129 yan oda ailenin yıldızı 6*5 6*30

yan oda fıyatı yuksek yanlısınız olmasın o fıyat ana oda aılenın yıldızı bu fiyatı kabul etmeyin

yan odaya en dusuk teklıf aylık 10 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 29 Ağustos 2019; 10:56:57 >
  • screamed kullanıcısına yanıt
    15 ay kullanım sözü ile Ailenin Yıldızı Paketi Yan Oda üyeliği, ilk 3 ay ücretsiz, kalan 12 ay 15 TL olarak faturalandırılacaktır. Kampanyadan ana paketi Ailenin Yıldızı ve üzeri paketlere sahip olan aboneler faydalanabilir
    KURULUM:Kampanya kapsamında iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.

normal sartlarda fıyatı bu ama sız uyelıgınız yenılettıgınız musterı temsılcısını kayıt olusturup sızı aramasını saglayın

belkı o daha uygun fıyat verebılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

yan oda fıyatı yuksek yanlısınız olmasın o fıyat ana oda aılenın yıldızı bu fiyatı kabul etmeyin

yan odaya en dusuk teklıf aylık 10 tl
    İptal ettirdim. Bir sıkıntı olmaz inşallah önce kabul edip sonra iptal ettin diye

Hayır olmaz yan odaya o kadar para verilir mi
    Aylık 10 tl den tanımlasınlar öyle kabul edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Gelişmiş kurulum vs bir şey yok mu menüyü kontrol eder misiniz?
    Ben kısa kurulumdan bakmışım, gelişmiş kurulumda buldum, tşk ederim.

Sporun yıldızı paketine yeni üye oldum. Kurulumu yapıp gittiler ama bir baktım bir sürü kanal yok. Mesela 75 den 78'e filan atlıyor. İnternetden tüm kanal listesine baktım 50 den fazla kanal yok.
    Kuruluma gelen arkadaşı çağırdım, sinyal kaliteniz çok zayıf dedi. Büyük bir sitede oturuyorum. Dairenin içindeki uydu bağlantı kutusuna baktık, bir kaç splitter ile 6 çıkış var. Hepsini söküp direkt bağladı ve tüm kanallar geldi. Ama o eksik olan kanalların sinyal seviyesi % 20 filan, diğer mevcutlar % 60. Kurulumu yapan arkadaşın tavsiyesiyle sinyal yükseltici bir aparat aldım, bugün takacağım bakalım sonuç değişecek mi ?

Size bir şey daha danışacağım.

Online işlemlerden baktığımda hediye verilen kanalları görüyorum, elbette bunlar bir süre sonra izlenemeyecek. Ama 2 hafta sonra izleyemeyeceğim kanallar arasında (yıldız dolu paket) atv, a haber, a spor, a2, a newsi 360 tv gibi kanallar da var. Aylık 109 tl verip bunları izlemek için ekstra para daha vermek saçma değil mi ????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 29 Ağustos 2019; 12:58:32 >

• Merhabalar
    2 Eylül itibariyle ailenin yıldızı paketi üyeliğim sona eriyor. Sporun yıldızı paketine geçmek istiyorum. Kalkınmada öncelikli iller kampanyasında 79 TL olduğunu okudum forumda. Ancak sitesinde bu kampanya görünmüyor. Ne yapmam gerekiyor arayıp talep mi edeyim yoksa iptal faksı mı çekeyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14741475147614771478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.