Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (5 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil5 Android
5 sn
48.164
Cevap
564
Favori
2.740.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır olmaz yan odaya o kadar para verilir mi
    Aylık 10 tl den tanımlasınlar öyle kabul edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Gelişmiş kurulum vs bir şey yok mu menüyü kontrol eder misiniz?
    Ben kısa kurulumdan bakmışım, gelişmiş kurulumda buldum, tşk ederim.

Sporun yıldızı paketine yeni üye oldum. Kurulumu yapıp gittiler ama bir baktım bir sürü kanal yok. Mesela 75 den 78'e filan atlıyor. İnternetden tüm kanal listesine baktım 50 den fazla kanal yok.
    Kuruluma gelen arkadaşı çağırdım, sinyal kaliteniz çok zayıf dedi. Büyük bir sitede oturuyorum. Dairenin içindeki uydu bağlantı kutusuna baktık, bir kaç splitter ile 6 çıkış var. Hepsini söküp direkt bağladı ve tüm kanallar geldi. Ama o eksik olan kanalların sinyal seviyesi % 20 filan, diğer mevcutlar % 60. Kurulumu yapan arkadaşın tavsiyesiyle sinyal yükseltici bir aparat aldım, bugün takacağım bakalım sonuç değişecek mi ?

Size bir şey daha danışacağım.

Online işlemlerden baktığımda hediye verilen kanalları görüyorum, elbette bunlar bir süre sonra izlenemeyecek. Ama 2 hafta sonra izleyemeyeceğim kanallar arasında (yıldız dolu paket) atv, a haber, a spor, a2, a newsi 360 tv gibi kanallar da var. Aylık 109 tl verip bunları izlemek için ekstra para daha vermek saçma değil mi ????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 29 Ağustos 2019; 12:58:32 >
  • Merhabalar
    2 Eylül itibariyle ailenin yıldızı paketi üyeliğim sona eriyor. Sporun yıldızı paketine geçmek istiyorum. Kalkınmada öncelikli iller kampanyasında 79 TL olduğunu okudum forumda. Ancak sitesinde bu kampanya görünmüyor. Ne yapmam gerekiyor arayıp talep mi edeyim yoksa iptal faksı mı çekeyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Yüksek fiyattan dolayı iptal diye belirtiniz.

http://destek.digiturk.com.tr/soru/uyelik_islemleri/uyelik_islemleri/digiturk-uyeligi-nasil-iptal-edilir

Buradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

• screamed kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Kampanya kapsamında ilk 3 ay ücretsiz 15 ay tahhüt ile 15 tl olarak alabilirsiniz sonrasında 1 yıl kullanıp iptal talebi vererek teklif alabilirsiniz.

• por favor kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Söylediğiniz kanallar dahildir. Sporun yıldızı paketinde

Ulusal kanallar belgesel kanalları spor kanalları ve yaşam kanalları 1 film 1 dizi kanalı açık

• marojna_ M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Müşteri hizmetleri ile görüşerek veya iptal talebi vererek 79 TL den alabilirsiniz eğer bu İllerden birindeyseniz.

• quote:

Hocam Merhabalar

Söylediğiniz kanallar dahildir. Sporun yıldızı paketinde

Ulusal kanallar belgesel kanalları spor kanalları ve yaşam kanalları 1 film 1 dizi kanalı açık
    Ben de öyle olmalı diye düşünüyordum ama şaşırdım. Size ekran görüntüsünü atıyorum. Umarım atv ve ahaber kapanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Ben de öyle olmalı diye düşünüyordum ama şaşırdım. Size ekran görüntüsünü atıyorum. Umarım atv ve ahaber kapanmaz.

Alıntıları Göster
    3 ay yıldız dolu paket var o düşecek :) atv değil :)

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    3 ay nereden çıktı ? 12 eylül yazıyor

orada neden atv filan görüyorum, ben yanlış anlamış olabilirim, tşk.ler...
    Hocam

Doğrudur. 1 ay vermişler sanırım. Atv kapanmaz teknik olarak mümkün değil.

• quote:

Hocam Merhabalar

Öncelikle hayırlı olsun. Sporun yıldızı demek istiyorsunuz sanırım. Tüm spor içerikleri izlenebilecektir.
    Merhaba Metin Bey,

Ailenin Yıldızı+Dizi paketi + IQ Plus uyeligim Subat 2020'de bitecek. Sporun yildizi icerigini eklemek istiyorum. Guncel en uygun paket ve fiyat nedir acaba?

Tesekkurler,
    sen paket resimlerine takılma dostum o genel bır gorsel ulusal kanalları gostermek amaclı yapılmıs

ulusal kanalların hıc bırı kapanmaz 109 tl verıp atv ızletmeyecek degıl yanı dıgıturk merak etme
  • mesmusum M kullanıcısına yanıt
    Hocam,

Normal şartlarda kredi kartı ile 109 TL fakat mevcut üyeliğe ekleme yaparlarsa belki indirim alabilirsiniz fakat iptal talebi olmadan yardımcı olmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Alıntıları Göster
    ahaberi bir süre kes, etrafını daha doğru düzgün görmeye başlarsın. Sonra orada izlediklerini forumda yazıyorsun komik duruma düşüyorsun namı diğer sistemli adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ahaberi bir süre kes, etrafını daha doğru düzgün görmeye başlarsın. Sonra orada izlediklerini forumda yazıyorsun komik duruma düşüyorsun namı diğer sistemli adam

Alıntıları Göster
    Sana mı soracağım ne izleyeceğimi ?
    Terbiyesizlik yapma. Kendi izleyeceğin şeylere yoğunlaş. Buraso diğer bölümlerde saçtığın irinleri sergileyeceğin yer değil.
  • Fenerbahçe ve Trabzonspor derbi maçı satılıktır arkadaşlar isteyen özelden mesaj atsın..

• Çanak kurulumu hangi paketlere ücretsiz? Cama taktırmayı düşünüyorum. Çatıda sorun oluyor. Aile paketi var şu anda. Fener iyi gidince ligtv tekrar alayım dedim:) çanağı bir uyducuya taktırsam dahamı ucuz olur.

• ism72 İ kullanıcısına yanıt
    Elinizde çanak varsa tabi ki ucuza gelir. En fazla 50 liraya takar . Digiturk kendi çanağıyla birlikte 155 tl .

• ism72 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Çanak sıfırdan alıp kurulum 155 tl mevcut çanağınız varsa eutelsat yönüne çevirirsin kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.